Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pumiiix
  ***

  Nějaký pokrok k lepšímu od prvního dílu je znatelný docela rychle. Zlepšila se kamera, herci povyrostli a jsou více snesitelní, i když ta Lucinka štve pořád stejně. Přibyl docela solidní Princ Kaspian. Opět se hodně kopíruje, ale aspoň má akce lepší spád a lépe se na ni dívá. Zvířecí postavy vypadají opravdu dobře, nejvíce mě bavil rytíř myšák ;-) Celkový dojem, ale není nijak světoborný, radil bych příště znatelně snížit délku filmu, ale přidám jednu hvězdu oproti jedničce. 6/10* Doufám, že se každým dílem bude kvalita zvyšovat.(16.12.2008)

 • MMR
  ***

  Myslel jsem, že to mám okomentované, a já to přitom měl jako příspěvek v diskuzi. Takže to jen přehodím sem pro svůj přehled v původním znění ze dne 5.12. roku 2010 času 01:31 v noci: No krása, všichni se zapojili do boje. Myši, tygři, jezevci, lidi, kentauři, ptáci, liliputi, stromy, voda a nezapomeňme na lva... Jinak moc natahaný, stačil by konec v 1:45 ... těch 2:23 je docela hodně... Průměr. Btw postupem času bych k tomu vyřkl tento jednoslovný ortel => SLABOTA (25.10.2011)

 • xxmartinxx
  *

  K tomu se snad ani nejde vyjádřit slušně. Utopit 200 milionů dolarů ve filmu, jehož úroveň je na bodu mrazu. Příběhově prázdný film plný klišé je doplněný otřesnými hereckými výkony. Kýčovitá vizuální stránka s triky tak špatnými, že by se za ně tvůrci museli stydět už před lety. Vše obklopuje Disney (tm) aura, která by ráda velké bitvy, ale jelikož film je určen i pro nejmenší, nemůžou ukázat jedinou kapku krve. Vznikají tak naprosto nudné a povrchní souboje, které naprosto postrádají byť jen šanci, aby se někomu ze zúčastněných něco stalo. Letopisy Narnie jsou výsměch všem fantasy.(12.12.2009)

 • Dever
  *****

  Tiež ako aj v jednotke Adamson neplytval svojou fantáziou a natočil rovnako výbornú dobrodružnú fantasy s obdivu vhodnými vizuálnymi efektami a prekrásnym soundtrackom .(23.1.2011)

 • arachneuss
  ****

  Čekal jsem hrůzu a hnus. Místo toho jsem dostal docela šlušně dobrodružné fantasy s krásnou přírodou, skvělými akčními scénami, příjemný příběhem a místy stupidními dialogy. Oproti pitomé jedničce se tvůrci konečně nebáli bitev a tak jsem už hlavním hrdinům věřím jejich zabijácké pohyby a akční sekvence. Je to sice uherský rok, co jsem četl knihu, i tak co si pamatuji, tak hodně věcí bylo z děje vyškrtnuto, ale to vůbec nevadí, špíše potěší. Zkrátka, kdyby scénáristi nenapsali hlavním postavám tak stupidní kecy, tak bych tomu dal pětku, protože tohle je opravdu LOTR pro mladší.(2.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace