poster

Larva (TV film)

 • USA

  Larva

 • Německo

  Larva

 • Slovensko

  Larva

Horor / Sci-Fi

USA / Německo, 2005, 96 min

Režie:

Tim Cox

Scénář:

J. Paul V. Robert

Hudba:

John Dickson

Scénografie:

Carlos Osorio

Kostýmy:

Lexi Nikitas
(další profese)
 • petero
  *

  Vďaka chemicky upravenému krmivu sa v mäse kravičiek objavia nové zárodky zmutovaných parazitov. Pár hamburgerov a z človeka v štýle votrelcov vylezú príšery v tvare neforemného listu a zaútočia na celé mestečko. Takéto filmy sa tuším točili v 50tych rokoch ... našťastie. Volalo by sa to Útok vražedných larv.(20.5.2006)

 • svik
  odpad!

  No nápad dobrý, no dobrý spíše újde, no újde spíše přežívá mezi brakem. Jak jsem koukal na tento brak tak si tak říkám co to vůbec mělo za smysl vždyť na tom nemohl ani vydělat dko by na takovou pí... šel do kina nebo si pučit . Zájímavé bylo že mistřašně ten film utek prostě to okolo mne prosvištělo a ani jsem nestačil se divit jaká je to blbost. Všehovšudy tam bylo pár scén a konec takže odpad je až moc dal bych tomu HNŮJ.(12.8.2006)

 • Malarkey
  *

  Na odpad to tak hrozné ještě není i když nejděsivější co na tomto filmu je je jeho obal a to, že takovéto filmy dávají jako přílohu do časopisů jako je FilMag. Čekal jsem alespoň, že nepřítel bude slizkej hnusnej larvoun a přitom to bylo cosi neidentifikovatelného placatého přisávající se na lidi a když si to tak vemu ve filmu prakticky nic nechutného nebylo a to bylo to jediné na co jsem se těšil. --- Našel jsem zajímavý parazity v trusu některé z krav... Co ten karboš? - Určitě bude dobrej(25.2.2007)

 • SOLOM.
  *

  Tenhle film je špatný skoro po všech stránkách. Možná kdyby se napsaného scénáře ujal jiný režisér, byl by to lepší průměr, protože zas až tak špatný není. Jenže v tomto provedení (no škoda slov). Vizuální efekty zmutovaných parazitů byly směšné. Zatím co na začátku to byly ještě slušné larvy, po opuštění těla hostitele vypadaly jako netopýří chobotnice. Na konci filmu, kdy už jich bylo obrovské množství, jsem si připadal jako ve zlém snu. Kdyby měl film o 20 minut méně, bylo by to jen dobře. Navíc když ho natočil Tim Cox je už na začátku jasné, že půjde o paskvil a to si ho ještě ani nepustíte.(7.7.2008)

 • fcreading
  *

  " Rastie, mutuje a vyvíja sa." Tim Cox to ani nemohol myslieť vážne, púštať sa do hororu, sktorým to vyložene nevie, trochu to vyzeralo že sa pozerám na komédiu, pretože trapné pokusy o atmosféru sa jednoducho nevydarili, a vtipy, tie sú tak v niektorých prípadoch trapné. Larva sa vám pomaly ale iste plazí po tele, až sa vám nedostane pod kožu, kde si nájde vhodné miesto, zahryzne sa vám a pomaličky vám začne vysávať krv a začne rásť a rásť až sa z nej stane netopier. Škoda, herecky to mohlo dopadnúť aj lepšie Ventresca, Forsythe vyložene hovorí samo za seba, ale vo skutočnosti to tak není. A na záver jeden trapný pokus o vtip: " Pane, dostali sme správu, kravu niečo zožralo zvnútra." To musel byť nejaký mimozenšťan. Aký mimozenšťan? Ale nič. Ak by som mal poradiť, takto už radšej doporučujem toto: http://www.csfd.cz/film/222419-experiment-isolation/, alebo zo 70-tych rokov http://www.csfd.cz/film/164397-cervi-squirm/.(14.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace