Larva (TV film)

Tim Cox

J. Paul V. Robert

John Dickson
  • tron

LARVA je dobrý príklad filmu za 40%. Nič vyložene divácky strašné (kto videl ALTERED SPECIES, bude súhlasiť), na druhej strane ani nič čo i len priemerné. LARVA je skrátka celkom sympatické a príjemné hororové béčko s monštrami, ktorých vzhľad nikto nemohol myslieť vážne (bojím sa však, že myslel), nezaujímavým hereckým obsadením (tentokrát i vrátane kladnej úlohy pre Williama Forsythea), ale i prekvapivo dobrou atmosférou a štipkou napätia. Viac v mojej recenzii na Studna.net: http://www.studna.net/reviews/591/#comment-9118(23.3.2006)

• Terva

Ukázka krásně vyhozených prachů a času.(6.4.2009)

• Deimos

DVD/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +docela napínavá atmosféra -hodně klíšé, málo akční a když už tak je to trapné/// Takže máme tady doktora, který všechny varuje, ale skoro nikdo ho neposlouchá. Potom tady máme milionáře, který na tom sajrajtu pro krávy vydělává. Jenže krávy se z toho podělaj a na stvětě jsou larvy. A Larvy vesle mutují do něčeho co připomíná zvadlího netopíra. A tak se z toho podělaj i lidi a na světě je průser a teď už to konečně pochopí i zkorumpovaný šerif a o něco později i sám tvůrce. Teď nemyslím tvůrce tohodle nesmyslu ale myslím hlavního záporáka. I když není to někdy jeden a tentýž? Jako atmosféra je docela dobrá a je tu trošku náznak něčeho co jsme viděli v Cabin Feveru. To mě zaujalo. Jenže potom z toho vylezlo něco hodně trapnýho a tak málo nebezpečnýho, že si ty potvůrky podala i parta looseru. Kde se tenhle film hrabe na MosquitoMana, který si v pohodě vyndal SWAT team a ještě se u toho stihl bavit i divák. Tohle je podprůměrné, nijak vyjímečné a navíc špatně zpracované. Takže z toho plyne, že Moskyťák je vítěz./// Celkem 36%///(29.2.2008)

• JAn

Mutace s sebou nepřináší nikdy nic dobrého. A co teprve, když zmutují takoví The Bats společně se Slugs a Tremors? Ajaj, to je potom průser. Paraziti, co se líhnou v lidském těle, nápadně se podobají netopýrům a na svědomí mají víc obětí než vraždící bonbónky PEZ. Prostě nuda, nuda, nuda. Nebýt Williama Forsythea, nebylo by na tomhle filmu zajímavé vůbec nic.(1.5.2006)

• petero

Vďaka chemicky upravenému krmivu sa v mäse kravičiek objavia nové zárodky zmutovaných parazitov. Pár hamburgerov a z človeka v štýle votrelcov vylezú príšery v tvare neforemného listu a zaútočia na celé mestečko. Takéto filmy sa tuším točili v 50tych rokoch ... našťastie. Volalo by sa to Útok vražedných larv.(20.5.2006)