Larva (TV film)

Scénografie:

Carlos Osorio

Kostýmy:

Lexi Nikitas

Rozpočet $1,5milióna║ No hrôza pozerať, céčková produkcia ako vyšitá, dodám: strata času. /0%/(14.5.2007)

• igi B.

Nelze jinak. Z filmařské žumpy se vyrojil jakýsi šmejd. Tahle larva se zakuklila a zmutovala ve velké filmové hovno. Naprosto debilní scénář téhle taškařice musel zplodit nějaký po dusičnanech zmutovaný howniwoodský scénáristický polomozek. Což by možná bylo fuk, kdyby vás podobný polomozek z distribuční firmy (zde MagicBox) nelákal pomalu na cosi, co jste ještě v rámci žánru neviděli. Absence opravdového napětí a alespoň minimální logiky děje je završena triky jak z nějakého amatérského videa a celá story pak končí příznačně v jakési stoce. Filmařskou kvalitu a >herecké< výkony nevyjímaje. Padouši nakonec tradičně zhynou tím co si zavařili, klaďáci nejspíš skončí v lůžku a možná se i rozmnoží o nějakého toho zmutovaného šmejda a můžem díky tomu očekávat ještě debilnější dvojku... :-( No, stačí mrkknout na páně Coxovu filmografii... - - - P.S. Něco málo k filmu ještě v "diskuzi"...(31.1.2007)

• Big Bear

I já jsem se stal obětí Filmagu prostřednictvím jeho DVD přílohy Larva. Na druhou stranu se můžeme z tohtoto filmu- nefilmu poučit! Dyť víte co se vše dnes mele do salámů, párků, rybích prstů a hambáčů :-)) !!!(12.1.2012)

• Jossie

Nebylo by to špatné, kdyby to nebylo tak zoufale bez akce, nudné a pomalé a hlavně kdyby ten dospělý jedinec, z kterého měla jít hrůza, nevypadal jako hýbající se kus hadru.(2.5.2006)

• Vitason

Larva musí hlavně pro Američany působit jako hodně silný horor, protože v tomto filmu vraždí jejich národní jídlo- hamburger (Né, že bych je taky nebaštil). Na Larvu jsem byl docela zvědavý, díky osobě Tima Coxe, protože jeho pozdější Mamut se mi díky nadhledu a černému humoru docela líbil. Navíc si i tady zahrál Vincent Ventresca jehož přehrávání dodávalo Mamutovi ještě vyšší komediální rozměr. Jenže Larva nestojí na zábavném scénáři jako Coxovo pozdější dílo. Je to prostě jen další laciné béčko, které se odehrává na nudném maloměstě. Ovšem ke vší cti se filmu musí alespoň přiznat, že monstry (Ač logicky špatně natrikovanými) se zde vůbec nešetří. Jenže tvůrci se vůbec nerozšoupli, takže nechutných scén tady je tolik asi jako skinheadů na koncertu Gipsy.cz. Sice sem tam vyskočí potvůrka z bříška nějakého nebožáka, ale s Vetřelcovým obědovým porodem se to nedá srovnávat.(4.8.2008)

• - Natáčení probíhalo ve Springfieldu v Missouri. (Terva)