poster

Larva (TV film)

 • USA

  Larva

 • Německo

  Larva

 • Slovensko

  Larva

Horor / Sci-Fi

USA / Německo, 2005, 96 min

Režie:

Tim Cox

Scénář:

J. Paul V. Robert

Hudba:

John Dickson

Scénografie:

Carlos Osorio

Kostýmy:

Lexi Nikitas
(další profese)
 • Jossie
  *

  Nebylo by to špatné, kdyby to nebylo tak zoufale bez akce, nudné a pomalé a hlavně kdyby ten dospělý jedinec, z kterého měla jít hrůza, nevypadal jako hýbající se kus hadru.(2.5.2006)

 • Djoker
  *

  První půlhodinu jsem si říkal, že ta atmosféra je opravdu povedená a pokud se povedly i larvy, tak budu spokojen. Bohužel se ukázalo, že larva na obalu DVD je zřejmě z jiného filmu a místo toho tam dali digitální netopýry, takže zbytek filmu byla nuda.(16.1.2010)

 • igi B.
  odpad!

  Nelze jinak. Z filmařské žumpy se vyrojil jakýsi šmejd. Tahle larva se zakuklila a zmutovala ve velké filmové hovno. Naprosto debilní scénář téhle taškařice musel zplodit nějaký po dusičnanech zmutovaný howniwoodský scénáristický polomozek. Což by možná bylo fuk, kdyby vás podobný polomozek z distribuční firmy (zde MagicBox) nelákal pomalu na cosi, co jste ještě v rámci žánru neviděli. Absence opravdového napětí a alespoň minimální logiky děje je završena triky jak z nějakého amatérského videa a celá story pak končí příznačně v jakési stoce. Filmařskou kvalitu a >herecké< výkony nevyjímaje. Padouši nakonec tradičně zhynou tím co si zavařili, klaďáci nejspíš skončí v lůžku a možná se i rozmnoží o nějakého toho zmutovaného šmejda a můžem díky tomu očekávat ještě debilnější dvojku... :-( No, stačí mrkknout na páně Coxovu filmografii... - - - P.S. Něco málo k filmu ještě v "diskuzi"...(31.1.2007)

 • svik
  odpad!

  No nápad dobrý, no dobrý spíše újde, no újde spíše přežívá mezi brakem. Jak jsem koukal na tento brak tak si tak říkám co to vůbec mělo za smysl vždyť na tom nemohl ani vydělat dko by na takovou pí... šel do kina nebo si pučit . Zájímavé bylo že mistřašně ten film utek prostě to okolo mne prosvištělo a ani jsem nestačil se divit jaká je to blbost. Všehovšudy tam bylo pár scén a konec takže odpad je až moc dal bych tomu HNŮJ.(12.8.2006)

 • Big Bear
  odpad!

  I já jsem se stal obětí Filmagu prostřednictvím jeho DVD přílohy Larva. Na druhou stranu se můžeme z tohtoto filmu- nefilmu poučit! Dyť víte co se vše dnes mele do salámů, párků, rybích prstů a hambáčů :-)) !!!(12.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace