Larva (TV film)

Carlos Osorio

Kostýmy:

Lexi Nikitas
  • Ruut

Hóóódně slabý horor. Největším sklamáním je podoba samotných larv. Kombinace netopýra a můry fakt nikoho nevyděsí. Z celého filmu dýchá naprostá béčkovost a levnost. Levnost lokací, levní špatní a nezajímavý herci, levné a příšerně digitalní larvy. Navíc jako bonus televizní obraz 4:3. Larvu jsem viděl teprve nedávna. Zhruba před 3 měsíci. A co mi z ní utkvělo v paměti? Vůbec nic. Vlastně něco ano zdlouhavé hloupé vesnické tlachání a opravdu špatné scény s larvama. Navíc v celém filmu není skoro žádná krev a když už tak opravdu jen trochu na podlaze. Žádné zajímavé efekty. Opravdu nic pro co by stálo se na Larvu kouknout. Když už podobný druh filmů tak doporučuju Slimáci. Film se stejně béčkovým názvem ukazuje jak by správně měl zvířecí splatter vyadat.(3.9.2006)

• Djoker

První půlhodinu jsem si říkal, že ta atmosféra je opravdu povedená a pokud se povedly i larvy, tak budu spokojen. Bohužel se ukázalo, že larva na obalu DVD je zřejmě z jiného filmu a místo toho tam dali digitální netopýry, takže zbytek filmu byla nuda.(16.1.2010)

• JAn

Mutace s sebou nepřináší nikdy nic dobrého. A co teprve, když zmutují takoví The Bats společně se Slugs a Tremors? Ajaj, to je potom průser. Paraziti, co se líhnou v lidském těle, nápadně se podobají netopýrům a na svědomí mají víc obětí než vraždící bonbónky PEZ. Prostě nuda, nuda, nuda. Nebýt Williama Forsythea, nebylo by na tomhle filmu zajímavé vůbec nic.(1.5.2006)

• Malarkey

Na odpad to tak hrozné ještě není i když nejděsivější co na tomto filmu je je jeho obal a to, že takovéto filmy dávají jako přílohu do časopisů jako je FilMag. Čekal jsem alespoň, že nepřítel bude slizkej hnusnej larvoun a přitom to bylo cosi neidentifikovatelného placatého přisávající se na lidi a když si to tak vemu ve filmu prakticky nic nechutného nebylo a to bylo to jediné na co jsem se těšil. --- Našel jsem zajímavý parazity v trusu některé z krav... Co ten karboš? - Určitě bude dobrej(25.2.2007)

• paascha

Souhlasím s Compadre;-))(14.4.2008)