Larva (TV film)

Carlos Osorio

Kostýmy:

Lexi Nikitas
  • Tom Hardy

Obal DVD si hraje na ultratuhý splatter, ale realita je taková, že ve filmu je prakticky krev vždycky akorát na podlaze a monstra, která mi evokují přerostlý padlý list ze stromu, můžou jen těžko u někoho vyvolat respekt. Do toho typicky nezajímavé béčkové maloměsto a ani jedna roztomile zvrhlá scéna, která by stála za zapamatování. Prostě shit(22.2.2006)

• Djoker

První půlhodinu jsem si říkal, že ta atmosféra je opravdu povedená a pokud se povedly i larvy, tak budu spokojen. Bohužel se ukázalo, že larva na obalu DVD je zřejmě z jiného filmu a místo toho tam dali digitální netopýry, takže zbytek filmu byla nuda.(16.1.2010)

• Andersis

Obal vypadal slibně, ale co sem viděl, to už vidět nechci. Larvy vypadají jako obyčejné deky, které litají a jestli to má měkomu nahnat strach, tak se někdo šeredně spletl.(24.7.2008)

• Zeck

Scéna, která vystihuje celý film. Parta mladých venkovských lidí vyráží na noční procházku za dobytkem. Dvě krásné dívky se vsadí s dvěma burany, že jestli dokážou porazit vola vlastní silou, zatancují jim nahé. "Lákavá nabídka" říkájí si kluci, takže do toho bez přemýšlení jdou. Rozbíhají se a vší silou vráží do vola, který padá na zem. Kluci vyhráli a s dobrým pocitem odchází sledovat tanečky jejich společnic. Bohužel už neví, že vůl byl celou dobu mrtvý, protože v něm byla ukrytá larva, která za pár chvil vyleze z jeho těla a bude zabíjet...!!!! Člověk nemusí být veterinář aby poznal, že když je dobytek mrtvý, nebude čekat na dva idioty, dokud ho neporazí. Buď to si sám lehne než chcípne, nebo v nejhorším případě sám spadne. V tomto duchu film pokračuje až do uplného konce. 10%(19.10.2008)

• tron

LARVA je dobrý príklad filmu za 40%. Nič vyložene divácky strašné (kto videl ALTERED SPECIES, bude súhlasiť), na druhej strane ani nič čo i len priemerné. LARVA je skrátka celkom sympatické a príjemné hororové béčko s monštrami, ktorých vzhľad nikto nemohol myslieť vážne (bojím sa však, že myslel), nezaujímavým hereckým obsadením (tentokrát i vrátane kladnej úlohy pre Williama Forsythea), ale i prekvapivo dobrou atmosférou a štipkou napätia. Viac v mojej recenzii na Studna.net: http://www.studna.net/reviews/591/#comment-9118(23.3.2006)

• - Natáčení probíhalo ve Springfieldu v Missouri. (Terva)