Komedie / Rodinný

USA, 2006, 90 min

• balba

Je pravda , že tento třetí díl je nejslabší , ale pro děti je to pěkná pohádka o zvířátkách na farmě.(12.10.2006)

Priemerny rodinny film pre celu rodinu. Nevidim na tomto filme nic take hrozne ako vacsina uzivatelov. Mozno je to preto, ze som doteraz nevidel ziadneho Dr. Dolitlla, a nemozem porovnavat. Ako rodinna komedia na jedno pouzitie mi to vsak vobec neprislo zle a celkom slusne som sa pri tomto filmiku pobavil. Mozno aj preto, ze mi naladu nepokazil Eddie Murphy, ktoremu to v poslednej dobe moc nejde. Kazdopadne si u mna tento film vysluzil ciste tri hviezdicky.(31.5.2010)

Doktor Dolittle je pracovně vytížen a tak na scénu nastupuje jeho starší dcera, která získala dar slyšet šum zvířecí řeči, už na konci předchozího dílu. Jelikož je ale rozmazlená městská holka, tak jí matka pošle na táborový ranč ke svému známému. Jenže ani tam se problémům nevyhne. "Poučení pro příště. Nekraď bonbóny tlustým dětem." 50%(31.12.2012)

Vtipnější i zajímavější než předchozí díly s Eddie Murphym. Tak to cítím a za tím si budu stát. 60%(29.12.2011)

• Martin741

Patlanina, ktora sa asi detom paci, mne teda urcite nie ..... 0 %(21.4.2013)

• Kyla Pratt