Dr. Dolittle 3 (video film)

Dr. Dolittle 3

Dr. Dolittle 3

Komedie / Rodinný

USA, 2006, 90 min

• lennyd

Když umí váš otec mluvit se zvířaty je to špatné, ale horší je, pokud se zvířaty umíte mluvit vy. Zvlášť, pokud jste dospívající dívka, kterou pro její vlastnost její okolí nemá dvakrát rádo. To je přesně případ Máji Dolittlové (Kyla Pratt). Její matka jí chce alespoň trochu rozptýlit, a tak jí pošle na pionýrský tábor (v americkém pohledu samozřejmě). Ten se sestává ze 4 podobných "spratků" na pravé kovbojské farmě, kde se učí samé užitečné činnosti, jako chytání telat do lasa a tak. Jakmile se ale farma dostane do finančních potíží, Maya a její kamarádi se pokusí farmu zachránít vítězstvím v kovbojské soutěži ... Dalšího Dollittla by Eddiemu Murphymu asi nikdo nesežral, tak tu máme třetí pokračování s "jeho dcerou". To si zachovává sestupnou tendenci minulých dílů a chvilkama působí vyloženě směšně (jeden příklad za všechny - Maya začne tancovat na párty, udělá dva-tři pohyby a všichni účastnící party jsou odvaření, jak skvěle tancuje). Jinak se ale dočkáme přesně toho, co od Dolittla čekáme - spoustu užvaněné zvěře (nafoukanej kůň, hloupé slepice a nešťastnej kohout, a další). O hercích bych radši moc nemluvil (nepsal), páč jsem si žádného, kdo by si to zasloužil, ani nevšiml ...(5.4.2009)

• Marek1991

Zas niekto vyrobil otrasný film plný klišé a plných neznesiteľných amerických trápností. Dokonca aj zvieratá k tomu zneužili, len aby vycucali niečo z detského diváka. Ak je toto komédia, tak Forrest Gump nie je dobrý film.(2.6.2013)

Priemerny rodinny film pre celu rodinu. Nevidim na tomto filme nic take hrozne ako vacsina uzivatelov. Mozno je to preto, ze som doteraz nevidel ziadneho Dr. Dolitlla, a nemozem porovnavat. Ako rodinna komedia na jedno pouzitie mi to vsak vobec neprislo zle a celkom slusne som sa pri tomto filmiku pobavil. Mozno aj preto, ze mi naladu nepokazil Eddie Murphy, ktoremu to v poslednej dobe moc nejde. Kazdopadne si u mna tento film vysluzil ciste tri hviezdicky.(31.5.2010)

• - Film se natáčel ve Vencouveru a v Langley v Britské Kolumbii. (rafix)

• - Film byl původně natočen s tím, že půjde do kin. Dokonce se objevovaly reklamy, které na něj lákaly do kina, ale těsně před vydáním bylo rozhodnuto, že film půjde rovnou na video. (HappySmile)