Komedie / Rodinný

USA, 2006, 90 min

Vtipnější i zajímavější než předchozí díly s Eddie Murphym. Tak to cítím a za tím si budu stát. 60%(29.12.2011)

• TO

sedmnáctiletá holka tancuje, zpívá a mluví se zvířaty. Je to primitivní zábava, ale lepší jak ty n-tá pokračování Beethovena nebo ty béčkové rodinné komedie dvojčat Olsenový.(28.7.2006)

• Marek1991

Zas niekto vyrobil otrasný film plný klišé a plných neznesiteľných amerických trápností. Dokonca aj zvieratá k tomu zneužili, len aby vycucali niečo z detského diváka. Ak je toto komédia, tak Forrest Gump nie je dobrý film.(2.6.2013)

• Martin741

Patlanina, ktora sa asi detom paci, mne teda urcite nie ..... 0 %(21.4.2013)

Doktor Dolittle je pracovně vytížen a tak na scénu nastupuje jeho starší dcera, která získala dar slyšet šum zvířecí řeči, už na konci předchozího dílu. Jelikož je ale rozmazlená městská holka, tak jí matka pošle na táborový ranč ke svému známému. Jenže ani tam se problémům nevyhne. "Poučení pro příště. Nekraď bonbóny tlustým dětem." 50%(31.12.2012)

• Kyla Pratt

• - Film se natáčel ve Vencouveru a v Langley v Britské Kolumbii. (rafix)

• - Film byl původně natočen s tím, že půjde do kin. Dokonce se objevovaly reklamy, které na něj lákaly do kina, ale těsně před vydáním bylo rozhodnuto, že film půjde rovnou na video. (HappySmile)