Komedie / Rodinný

USA, 2006, 90 min

• TheDarKnig

pitoma zpatlanina, ktera si mysli, ze se muze povazovat za dalsiho Dollitlea i pres absenci vseho hlavniho a zabavneho, co bylo v predchozich castech... Uznavam, detem se nejspise ty krkolmone pady, mluvici zviratka a omladina libit bude, ale co my ostatni.. Asi nic(20.4.2010)

Oproti předchozímu dílu tady vše působí tak pohodově až skoro přirozeně, že jsem se až divil. Téměř se to rovná prvnímu dílu, ale s tím, že to není tolik jako komedie, to ani moc ne, ale hodně jako rodinný film a takový teenage přátelství, které mladší diváky patrně docela osloví, pokud to nejsou vymazané mozky. Hodnotou ten film samozřejmě není nic extra, ale jako rodinná zábava super. Možná časem ještě zvednu hodnocení i za to, že už si jde svou cestou bez Eddieho Murphyho.(18.7.2011)

• balba

Je pravda , že tento třetí díl je nejslabší , ale pro děti je to pěkná pohádka o zvířátkách na farmě.(12.10.2006)

• lennyd

Když umí váš otec mluvit se zvířaty je to špatné, ale horší je, pokud se zvířaty umíte mluvit vy. Zvlášť, pokud jste dospívající dívka, kterou pro její vlastnost její okolí nemá dvakrát rádo. To je přesně případ Máji Dolittlové (Kyla Pratt). Její matka jí chce alespoň trochu rozptýlit, a tak jí pošle na pionýrský tábor (v americkém pohledu samozřejmě). Ten se sestává ze 4 podobných "spratků" na pravé kovbojské farmě, kde se učí samé užitečné činnosti, jako chytání telat do lasa a tak. Jakmile se ale farma dostane do finančních potíží, Maya a její kamarádi se pokusí farmu zachránít vítězstvím v kovbojské soutěži ... Dalšího Dollittla by Eddiemu Murphymu asi nikdo nesežral, tak tu máme třetí pokračování s "jeho dcerou". To si zachovává sestupnou tendenci minulých dílů a chvilkama působí vyloženě směšně (jeden příklad za všechny - Maya začne tancovat na párty, udělá dva-tři pohyby a všichni účastnící party jsou odvaření, jak skvěle tancuje). Jinak se ale dočkáme přesně toho, co od Dolittla čekáme - spoustu užvaněné zvěře (nafoukanej kůň, hloupé slepice a nešťastnej kohout, a další). O hercích bych radši moc nemluvil (nepsal), páč jsem si žádného, kdo by si to zasloužil, ani nevšiml ...(5.4.2009)

• TO

sedmnáctiletá holka tancuje, zpívá a mluví se zvířaty. Je to primitivní zábava, ale lepší jak ty n-tá pokračování Beethovena nebo ty béčkové rodinné komedie dvojčat Olsenový.(28.7.2006)

• - Film byl původně natočen s tím, že půjde do kin. Dokonce se objevovaly reklamy, které na něj lákaly do kina, ale těsně před vydáním bylo rozhodnuto, že film půjde rovnou na video. (HappySmile)

• - Film se natáčel ve Vencouveru a v Langley v Britské Kolumbii. (rafix)