Komedie / Rodinný

USA, 2006, 90 min

Doktor Dolittle je pracovně vytížen a tak na scénu nastupuje jeho starší dcera, která získala dar slyšet šum zvířecí řeči, už na konci předchozího dílu. Jelikož je ale rozmazlená městská holka, tak jí matka pošle na táborový ranč ke svému známému. Jenže ani tam se problémům nevyhne. "Poučení pro příště. Nekraď bonbóny tlustým dětem." 50%(31.12.2012)

• balba

Je pravda , že tento třetí díl je nejslabší , ale pro děti je to pěkná pohádka o zvířátkách na farmě.(12.10.2006)

• Marek1991

Zas niekto vyrobil otrasný film plný klišé a plných neznesiteľných amerických trápností. Dokonca aj zvieratá k tomu zneužili, len aby vycucali niečo z detského diváka. Ak je toto komédia, tak Forrest Gump nie je dobrý film.(2.6.2013)

Oproti předchozímu dílu tady vše působí tak pohodově až skoro přirozeně, že jsem se až divil. Téměř se to rovná prvnímu dílu, ale s tím, že to není tolik jako komedie, to ani moc ne, ale hodně jako rodinný film a takový teenage přátelství, které mladší diváky patrně docela osloví, pokud to nejsou vymazané mozky. Hodnotou ten film samozřejmě není nic extra, ale jako rodinná zábava super. Možná časem ještě zvednu hodnocení i za to, že už si jde svou cestou bez Eddieho Murphyho.(18.7.2011)

• Payushka

OMG!! Vcera jsem si dala Norbita a dneska zase Dolittla 3 (s ceskym dabingem, samozrejme)... Clovek se pak pta, proc se diva na takovehle silenosti - abych si potom vazila opravdu kvalitnich filmu..?(15.9.2007)

• Kyla Pratt