Škola svádění

School for Scoundrels

Škola zvádzania

Komedie / Romantický

USA, 2006, 98 min

Povedená komedie, která má dynamický průběh a dramatickou jiskru, a které vévodí Billy Bob Thornton, charismatický, lišácký, ale také nechutný a úlisný. Jon Heder by se měl ale honem rychle poohlédnout po nějakém jiném žánru, nebo bude pravděpodobně zaškatulkován. Duncan pobavil, Stiller pobavil a celkově jsem se zasmál dostkrát na to, abych film ohodnotil 70%. 35 miliónů dolarů(rozpočet)/20 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(27.3.2007)

První půlka dobrý, docela jsem se i zasmál; s druhou polovinou už to tak valný není. Obzvlášť posledních asi patnáct minut je vážně dementních a otravných. Billy Bob Thornton ovšem znamená velké plus. Celkově slabší tři *(19.3.2007)

První polovina sranda, pak už mě to bavilo čím dál míň. Ale pár vtipů mě fakt dostalo :)(1.1.2010)

Odpočinková absulutně nenáročná a převážně vtipná záležitost, která překvapí několika povedenými momenty.(13.11.2008)

Billy Bob Thornton umí hrát pěkný hajzli to už vim od filmu Santa je Úchyl a Pan Tělocvikář..tohle je hodně dobrá komedie na zbůsob Kurs sebeovládání!(14.3.2012)