Škola svádění

School for Scoundrels

Škola zvádzania

Komedie / Romantický

USA, 2006, 98 min

Soundtrack Christophe Beck: 1. Set Me Free ,2. No More Mr. Nice Guy ,3. Blue Orchid ,4. Where the Hood at ,5. Lovely Day ,6. Tivoli-Rutsch-Walzer, Op. 39 ,7. Sleep to Dream ,8. Get Free ,9. Dimension(14.5.2011)

• mysiak

Dobrý nápad, ale bez štipky humoru to proste nejde...trailer ukázal všetko vtipné a ostala nám tu len potom nuda, nuda a známe tváry...toto je režiséra skvelého Old School?...(5.7.2008)

• Torision

Slabý, nudný, nevýrazný.(9.12.2007)

Taková ta typická neškodná komedie, která občas moralizuje, občas baví, občas nudí. Vynikající je Billy Bob Thorton a Michael Clarke Duncan, kteří drží tuhle komedii na hranici čistého průměru a hlavně zajímavý a dobře vypointovaný konec. Zapomenutelná záležitost na jedno podívání. 55%.(22.9.2012)

• Terva

Režisérem filmu je specialista na komedie Todd Phillips. Rogera hraje nastupující komediální hvězda Jon Heder a Amandu Jacinda Barrett. Hereckou sestavu doplňují Michael Clarke Duncan, Luis Guzmán a v menší roli i Ben Stiller. Tak proč jsem tomu, sakra, dal odpad? Už vím, protože je to odpad. Tak ne, dám jedna.(4.4.2012)