Škola svádění

School for Scoundrels

Škola zvádzania

Komedie / Romantický

USA, 2006, 98 min

Nepytajte sa ma preco, ale mne sa to pacilo. Jednoducho som sa bavila, aj ked s ostupom pripustam, ze si na nic originalne nespominam a uveritelnost... no, o tu tam predsa neslo:-)(3.3.2007)

Áaa. Lahůdka. Tahle komedie pro mě neměla chybu. Celý film super. Smál jsem se, bavil, co víc:-)).. 87%(11.12.2009)

• mandes

rozpočet : $35 million otvárací víkend : $8,602,333 tržby celosvetovo : $23,947,685(12.12.2006)

• imf

Bez nápadů, bez tempa a bez inteligence. Je to opravdu retardované a nikoliv tím správným způsobem. Heder unavuje, Thornton otravuje a člověk přemýšlí nad tím, jestli by si z poslední doby vzpomněl na zbytečnější film... a přemýšlí marně. Od režiséra Todda Philipse po Mládí v trapu a Starsky a Hutchovi jednoznačné zklamání. Jestli dá Thorntonovi a Hederovi ještě někdo tyhle škatulkové role, osobně ho umlátím tenisovou raketou. ;)(1.3.2007)

Originální komedie, ve které proti sobě jako nesmiřitelní sokové v lásce stojí Jon Heder a Billy Bob Thornton. Potíž je v tom, že prvně jmenovaný je nesmělý mladík, který usiluje o srdce pohledné sousedky Jacindy Barrett, a druhý je jeho učitelem a dává mu lekce jak nabít sebevědomí, a navíc je to parchant, který rovněž pase po přitažlivé sousedce a neštítí se být v nerovném souboji velmi záludný. Na scéně se objeví i Ben Stiller v roli zhrzeného veterána a o legraci je postaráno, protože gagů a humorných i citlivých scén je požehnaně.(18.6.2010)

• - Bill Murray měl původně hrát dr. P a Christopher Masterson se měl zase objevit v roli Rogera. Oba však na poslední chvíli z projektu vycouvali. (HappySmile)

• - Mezi studenty kurzu svádění lze zahlédnout Jima Parsonse, který se proslavil jako Sheldon Cooper v sitcomu Teorie velkého třesku (od r. 2007). (Aelita)

• - Ben Stiller svou roli natočil za dva dny v Kalifornii, měl totiž tak nabitý rozvrh, že se nemohl dostavit na natáčení do New Yorku. (HappySmile)