poster

Škola svádění

 • USA

  School for Scoundrels

 • Slovensko

  Škola zvádzania

Komedie / Romantický

USA, 2006, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johny_fork
  ***

  Odpočinková absulutně nenáročná a převážně vtipná záležitost, která překvapí několika povedenými momenty.(13.11.2008)

 • imf
  **

  Bez nápadů, bez tempa a bez inteligence. Je to opravdu retardované a nikoliv tím správným způsobem. Heder unavuje, Thornton otravuje a člověk přemýšlí nad tím, jestli by si z poslední doby vzpomněl na zbytečnější film... a přemýšlí marně. Od režiséra Todda Philipse po Mládí v trapu a Starsky a Hutchovi jednoznačné zklamání. Jestli dá Thorntonovi a Hederovi ještě někdo tyhle škatulkové role, osobně ho umlátím tenisovou raketou. ;)(1.3.2007)

 • lesumir
  odpad!

  Měl přijít požitek z filmu, který měl být o svádění, o ženských, o tom, jak na ty mršky :-) Přišla nuda a bolest hlavy, která stále neustupuje. Film sice do sebe uměle zapadá, ale celkový dojem je chaotický až prázdný, předvídatelnost se drží u hranice sta procent a herecké výkony mizerné. Jon "předkus" Heder je silně nesympatický a jeho retardovanost neznala mezí, Thorton vůbec takovouhle roli nezvládá. Mladá kočka byla obyčejný, vůbec nijak se neprojevovala a jejich trojuhelníku jsem prostě nevěřil ani milimetr. Scénář bez špetky čehosi nového, závratného a když budu hodně nenáročný, tak tam chybí i troška normálnosti. Potěší Stiller.(21.7.2008)

 • T2
  ***

  Rozpočet $35miliónovTržby USA $17,807,569Tržby Celosvetovo $23,713,157Tržby za predaj DVD v USA $13,739,501 //počet predaných kusov 833,202║ Námet o škole zvádzania bol fajn, len škoda že obratnosť režiséra Todda Philipsa je kolísavá ako u všetkých jeho počinoch, lepšie momentky sa z tými poslabšími striedajú ako na bežiacom páse. Na pozerateľný priemer to vyťahujú hlavne Jon Heder a Billy Bob Thornton(súperenie týchto dvoch niekedy fakt nemá chybu), plus svoje čaro spraví aj herečka Jacinda Barrett, ostatný vrátane menšieho výstupu Bena Stillera sú nevýrazní. /60%/(25.5.2009)

 • mil@n.fanatik
  *****

  Áaa. Lahůdka. Tahle komedie pro mě neměla chybu. Celý film super. Smál jsem se, bavil, co víc:-)).. 87%(11.12.2009)

 • - Spoiler: Pravidla dr. P "Z baru do své postele" zní:
  - buď nebezpečný, je to v pohodě
  - žádné komplimenty, NIKDY
  - vždy si odchyť dívku, když je sama
  - kdekoliv zrovna jsi, místo je vždycky na nic
  - navaž s ní vztah
  - lži, lži a lži ještě víc
  (HappySmile)

 • - Eli (Todd Louiso) sa na letisku predstaví ako agent Gaylord. Je to narážka na postavu Gaylord Focker, ktorú hral Ben Stiller vo filme Jeho foter, to je lotor!. (mesneyi)

 • - Diego (Horatio Sanz) v jedné scéně řekne: "Věci se změní, cítím to", což je citace písně "Loser" od Becka. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace