poster

Škola svádění

 • USA

  School for Scoundrels

 • Slovensko

  Škola zvádzania

Komedie / Romantický

USA, 2006, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  **

  Kopírka Anger management, ve které spousta potenciálně vtipných momentů vyšumí do ztracena, či zůstane někde v půli cesty a v ní předkus Dwaynea Dibleyho v ústech nesympatického Hedera, jenž vypadá jak Beck, co se shodou okolností proslavil písní Loser. Alespoň že School for Scoundrels připomnělo dva známé fakty a sice, že býti upřímným při svádění je až to nejposlednější a taky, že kdo něco umí, tak to dělá a kdo ne, tak to učí..(20.7.2010)

 • Tuxedo
  **

  Billy Bob "podrazácká svině s kamenným ksichtem" Thornton a Jon "milý dement" Heder ve svých škatulních rolích a v průměrné komedii, která neumě kombinuje černý humor s dementním.(19.1.2009)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Billy Bob Thornton se mi líbil ve filmu Mr. Woodcock a proto jsem se rozhodl, že film shlédnu. Musím říci, že občas jsem se zasmál, není to komedie nej..., ale na jedno kouknutí se to dá.(11.1.2008)

 • genetique
  ****

  Todd Phillips so svojimi komédiami u mňa zatiaľ vždy zabodoval na úrovni štyroch hviezdičiek. Moje hodnotenie jeho štyroch filmov síce vždy balansovalo nad zostupom k nižšiemu hodnoteniu, no svoj nadštandard si udržalo. Sympatické trio v hlavnej roli, príjemne nenásilná romantická vsuvka medzi Jonom Hederom a Jacinda Barrett filmu vôbec neublížila, viac sa film však orientuje na komediálny nášup, ktorého autormi je neskutočne hláškujúce duo Heder - Thornton. Scenár je predvídateľný, námet má však svoje čaro, Heder zahral svojho strémovaného mamľasa dokonale, vedľajšie (humorne podporné) postavy fungovali stopercentne a ja som sa bavil. 75%.(26.5.2009)

 • lesumir
  odpad!

  Měl přijít požitek z filmu, který měl být o svádění, o ženských, o tom, jak na ty mršky :-) Přišla nuda a bolest hlavy, která stále neustupuje. Film sice do sebe uměle zapadá, ale celkový dojem je chaotický až prázdný, předvídatelnost se drží u hranice sta procent a herecké výkony mizerné. Jon "předkus" Heder je silně nesympatický a jeho retardovanost neznala mezí, Thorton vůbec takovouhle roli nezvládá. Mladá kočka byla obyčejný, vůbec nijak se neprojevovala a jejich trojuhelníku jsem prostě nevěřil ani milimetr. Scénář bez špetky čehosi nového, závratného a když budu hodně nenáročný, tak tam chybí i troška normálnosti. Potěší Stiller.(21.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace