Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lateef
  ***

  Rozporuplné! Ukecaný Woody Allen vedoucí sáhodlouhé monology mi nic moc neříká, a když ke konci začal ještě koktat, měl jsem chuť do děje vstoupit a roztrhat před ním jeho oblíbenou živnost, balíček hracích karet, na malilinkaté kousíčky. Scarlett Johansson zde nebyla ve své kůži, nevím proč, přišla mi trochu zazděná, možná díky charismatickému Jackmanovi. Nicméně v těch červených plavkách se mohla promenádovat klidně celý film. A co příběh?? Vcelku dobrý, ale pointu lze odhalit minimálně dvacet minut dopředu. Scény z Říše mrtvých povedené. Nepředpokládám však, že bych si za měsíc z filmu pamatoval více než dvě tři scény... 39 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(14.9.2007)

 • D.Moore
  ***

  Tři a půl hvězdy. Moc se mi líbily scény odehrávající se na lodi mrtvých, postava Woodyho Allena i hudba, ale docela mě zklamala/rozčilovala Scarlett Johanson. S Hughem Jackmanem jim to ale slušelo.(12.4.2013)

 • Renton
  ****

  Scénář: Woody Allen .. Vlezdoprdelkové žvásty o Londýnu a jeho obyvatelích, dlouhé jednozáběrové pasáže plné onanistických dialogů o ničem, neurotický kouzelník, skoroneurotická studentka žurnalistiky, dogmata smrti, egocentrismus… Je to vlastně bezduchá (i když duchů se dočkáme) slátanina, jenže svým způsobem neskutečně vtipně odzbrojující. Předcházející Match Point mne víceméně zklamal a od Scoop jsem čekal totální propadák, jenže vše je podané takovým okouzlujícím způsobem, s neskutečnou porcí humoru, že jsem se chtě nechtě po celý film velice příjemně bavil a nemohl se zbavit širokého úsměvu. Nutné brát jen jako komedii, pak Vás téměř nemůže zklamat. Co se ti vlastně podařilo, kromě možného těhotenství? 75%.(27.1.2007)

 • EdaS
  ****

  Scoop není z Allenových nejlepších komedií (stejně jako není třeba Hollywood Ending nebo Prokletí žlutozeleného škorpiona), ale je naštěstí dost vtipný, roztomile jednoduchý, uvolněný a neodolatelně staromódní. Mimochodem, božská Scarlett předvádí ženskou variantu typického allenovského hrdiny. Po výtečném Match Pointu leckdo čekal asi něco jiného, ale co naděláme. Příště bude třeba zase drama. *** 1/2 P.S. I napodruhé se mi Scoop líbil. A Scarlett je fakt sladká. Nejen v červených plavkách.(25.11.2006)

 • viperblade
  ***

  K Sólokaprovi jsem přistupoval bez emocí. Totiž, nedá se říct, že bych byl fanouškem Woodyho Allena, ale jeho filmy mi nevadí. Například Match Point nebo Purpurová růže z Káhiry se mi dost líbí. Ale ať se snažím sebevíc, tak Sólokaprovi nevyčaruju jiné hodnocení, než 3 hvězdy. Já vím, máme tu skvělý humor, Scarlett v plavkách, Jackmana, který je minimálně sympatický, ale přesto všechno jsem z toho filmu necítil TO něco navíc. To něco, co jsem například cítil u výše zmíněných dvou filmů. Takže mi nezbývá než říct: "Promiň, Woody. Snad u některého jiného filmu opět objevím tvou genialitu." P. S. Nápad se smrtkou a lodí považuju za nejlepší věc na tomto filmu!(28.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace