Soví houkání

Chaloši v akcii

Komedie / Rodinný

USA, 2006, 91 min

• Psema

Nečekaně se mi to v rámci mezí líbilo. Sice to není kdovíjaká zábava a dvakrát bych si to asi nedal, ale ta příjemná atmosféra a sympatické děti by se měly ocenit. Zbytek je podle očekávání plytký, mentorující a přímočarý sled scén, které vedou po jasně dané cestičce až k cíli. A ty sovy. ;)(15.4.2007)

• MM_Ramone

Úplne nevýrazný film, ktorý žiadna komerčná televízia nezaradí do vysielania po 09:30 am. Má to jedinú šancu cez víkend skoro ráno, keď deti v predškolskom veku, už pobehujú po dome a pri tomto sa aspoň trocha zkľudnia. Tie tam totiž neuvidia mizerné herecké výkony, nie moc sympatických detských hrdinov, a plytký, naivný príbeh. Ale tie bystrejšie možno aj ano, pretože "Sovie húkanie" je hodne slabý produkt. *(1.2.2008)

Poučná rodinná eko záležitosť, kde hrá Luke Wilson... Je to síce neoriginálne, neprekvapivé a nedramatické.... ale to pri takýchto filmoch nevadí...(17.6.2013)

• Allien.9

Typický dětský dobrodružný film, který se dá bez problémů dokoukat až do konce. Nechybí klišé témata jako stěhování a nástup do nové školy, šikana, spřátelení se s někým, s kým jste byli prve spíše na nože, záporák ve formě podnikatele, který chce pro trochu mamonu zlikvidovat oblast s chráněným druhem (a který vytrhne jemu nevyhovující část posudku tak, že v něm zůstane viditelný kus stránky XD), roztržitý policista blb, jenž přijde k povýšení na detektiva jako slepý k houslím, čistokrevný happy-end atd. Být v závěru ještě romance mezi hlavním hrdinou a jeho blond kamarádkou, bylo by to opravdu klišé na n-tou... Původně jsem chtěla dát 3*, ale ten konec už byl vážně trochu moc, takže snižuji na 2,5*.(26.1.2014)

• korbitch22

Partička americkejch dětiček zachraňuje sovy,v morálně etické,patetické letní americké komedii,wow,ještě že to ty sovy přežily.(4.2.2012)