Soví houkání

Chaloši v akcii

Komedie / Rodinný

USA, 2006, 91 min

• Psema

Nečekaně se mi to v rámci mezí líbilo. Sice to není kdovíjaká zábava a dvakrát bych si to asi nedal, ale ta příjemná atmosféra a sympatické děti by se měly ocenit. Zbytek je podle očekávání plytký, mentorující a přímočarý sled scén, které vedou po jasně dané cestičce až k cíli. A ty sovy. ;)(15.4.2007)

• Hitman_47

Nudné, předvídatelné, blbé, špatně zahrané...hlavní hrdinové jsou napřesdržku (ať už jde o vychrtlého Nedvěda, který usnul v solárku a má za sebou 10 let u NAVY SEALS anebo jeho sidekicka v podobě ještě vychrtlejšího jehovistického albína, který pronáší kecy, ze které by mu každý nejraději rozbil hubu). No prostě film o hovnech a o sovách, které se VELMI NELOGICKÝM způsobem...respektive zhovadilým způsobem, snaží zachránit Nedvěd (tomu čuráčkovi by v normálním světě napařili takovou pokutu, že by se z toho kapánek zesral). Asi tak, pokud to jsou opravdu chráněné sovy (sorry za mega spoiler..děcka si to vygooglujou až v 2.polovině filmu..), tak to šlo vyřešit v poklidu a všichni by se nažrali a sovy by zůstaly celé......ale tak demence je demence, proti tomu se zdravým rozumem bojovat nedá.(23.2.2008)

Zase tak špatné, jak to na první pohled podle hodnocení vypadá, to nebylo. Na tenhle film jsem se dívala hlavně kvůli Loganu Lermanovi. Děově to nebyl sice žádný zázrak, ale na sobotní večer po náročným dni ideální. Líbilo se mi sympatický herecký obsazení a pěkný prostředí Floridy. 60%.(15.3.2015)

• genetique

Dovolím si povedať, že toto by nudilo aj deti. Ďalší priemerný filmový produkt, popri ktorom môžte hodinu odspať a o nič neprídete, naopak, aspoň si oddýchnete a lepšie využijete čas. Na druhej strane je to ale škoda, lebo nebyť tej detskej úrovne spracovania okolo školských vecí, išiel by tento film aspoň do slušného priemeru. Hlavne veci spojené s Wilsonovou rolou policajta. 40%.(1.6.2008)

• korbitch22

Partička americkejch dětiček zachraňuje sovy,v morálně etické,patetické letní americké komedii,wow,ještě že to ty sovy přežily.(4.2.2012)