poster

Rocky Balboa

 • USA

  Rocky Balboa

 • Slovensko

  Rocky Balboa

 • Velká Británie

  Rocky Balboa

Sportovní / Drama / Akční / Romantický

USA, 2006, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  ***

  Tenhle film měl přijít minimálně tak o 10 let dřív. Takhle už to chvílema vypadalo spíš jako parodie na 1. díl Rockyho. Nicméně pořád je to důstojnější zakončení série, než ultra stupidní Rocky 5, takže dávám 3 hvězdičky a věřim, že Stallone už dalšího Rockyho snad natáčet nebude.(30.8.2008)

 • AngelAngie
  **

  Tak tohle jsem nezblajzla ani omylem.(26.5.2008)

 • CheGuevara
  ***

  Sylvester Stallone je břídil, jak jako režisér tak jako scénárista, ale zato Rocky je stále ten starý dobrý řízek, co tehdá natrhnul zadek Apollo Creedovi. Sentimentální až na půdu a v konečném důsledku je to hodně špatný film, ale co říci o snímku, který vás stejně vyhecuje, tak že tomu staříkovi v ringu držíte pěsti a div, že hlasitě nefandíte na celé kino. Celou stopáž v podstatě čekáte jenom na jednu odzbrojující montáž a sentimentální bitku. Někteří hrdinové by neměli stárnout, a když už, tak aspoň stejně tak důstojně jako tenhle Italský hřebec. Každý by si měl jednou v životě vyběhnout ty své Filadelfské schody vedoucí k sebepoznání a sebeúctě. PS: Ale stejně si myslím, že je to špatný film, akorát mi sedl sedl jak ta pěst na oko (myšleno v opačném smyslu fráze).(26.4.2007)

 • DaViD´82
  ****

  Myšlenka celého filmu je sice poněkud přitažená za vlasy, ale není bez zajímavosti. Málokdo se asi vyhne jistým obavám. Ovšem již od začátku je jasné, že jde o obavu neopodstatněnou. Všechno to sentimentální bloudění Filadelfií, rozjímání, bilancování a předávání životních pravd totiž působí upřímně. Je to velmi osobní snímek, do kterého Sly vložil "srdíčko" a právě tím je nejvíce sympatický. Popravdě je to tak moc evidentní až málokdo v postavě Rockyho nebude vidět přímo jeho samotného. Co filmu výrazně ubližuje je samotný boxerský zápas. Jednak je tu tak nějak navíc, je natočen divně, postrádá šťávu a celkově nezaujme. Což vzhledem k tomu, že zabírá celou závěrečnou třetinu stopáže nepotěší. Nejhorší jsou však závěrečné titulky. To je skutečně nepopsatelné zlo. Přesto je setkání s Rockym Balboou na počátku podzimu života nenudící, staromilsky příjemné a překvapivě ani trochu směšné. Být Stallonem nechám však již pro příště Rockyho rukavice v klidu odpočívat. Mají na to po všech těch letech ve službě zasloužený nárok.(12.1.2008)

 • Slasher
  *****

  Film o stáří, ČLOVĚKU, jeho víře a vůli bojovat. FIGHTERS FIGHT! Stallone natočil velmi civilní a nostalgický film, který nepostrádá extra silné scény (viz. hádka otce a syna) ani prvky klasické "rockyovské" struktury. Hrozně jsem si přál aby mu tenhle film vyšel a stalo se. Díky!(24.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace