poster

Gang v útoku

 • USA

  Gridiron Gang

 • Slovensko

  Gang v útoku

Krimi / Drama / Sportovní

USA, 2006, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JFL
  ****

  Režisér Phil Joanou nikdy nebude patřit mezi autorské filmaře, jejichž filmy spojují určitá témata či výrazný filmový styl. Zůstane řemeslníkem, který natočí cokoli, ale nutno dodat, že perfektně. Jeho filmy představují technicky profesionálně zvládnuté žánrové balíky, jimž na hodnotě přidává skvostné herecké obsazení. Potvrzuje to i projekt o mladistvých delikventech, kteří objevují smysl života v americkému fotbalu. V hlavní roli trenéra exceluje charismatický The Rock.(15.8.2008)

 • KatanaCZ
  *****

  Znáte ten pocit při sledování filmu, kdy vám tuhne krev v žilách, uvnitř sama sebe řvete "běž" nebo něco podobného....? Tak přesně tohle jsem prožíval já při sledování tohoto filmu. Nejsem fanda amerického fotbalu, nikdy jsem neviděl ani jeden zápas a myslím, že nikdy ani neuvidím, ale musím říci WOW! Od tohoto titulu jsem neočekával nic převratného, spíše mě lákal The Rock, ale vyplatilo se podívat. Kéž by tento film viděli všichni skuteční grázlové dnešní doby, klima na ulicích by se pak možná opravdu změnilo. Někdo může říct, že o tohle právě filmařům šlo, nalákat nás na působivý příběh, dojmout nás a tím si zajistit výdělek - jistě to je pravda, ale co? Sakra se jim to povedlo! A to je důvod proč dát ještě o hvězdičku víc....(7.4.2007)

 • Maddlis
  ****

  Já vim já vim, nebyl to zase tak excelentní film, ale mě se prostě tyhle filmy líběj - fotbal, dobrej trenér a tak trochu nostalgie, to je moje...(14.4.2008)

 • 3DD!3
  ***

  Solidní drama, které hodně těží z toho, že jde o film podle skutečného příběhu. Sportovní filmy většinou nejsou zrovna můj šálek kávy, ale GRIDIRON GANG se povedl pěkně. Hodně jsem ale rád za výborný výkon The Rocka, který ukazuje, že umí hrát i takovéhle role a nutno přiznat, že Xzibit mu v tom zdatně sekunduje. Silnější tři hvězdy.(19.9.2007)

 • freddy
  ****

  Překvapení. A to sice překvapení příjemné. To je to, co se mi právě teď v souvislosti s tímhle filmem honí hlavou. Nikdy bych nečekal, že takto pozitivně budu hodnotit film s hercem Dwaynem "The Rock" Johnsonem. V této roli je velice příjemný a sympatický, což bylo při sledování filmu velmi pozitivní zjištění. A další pozitiva se postupně kupila. Tak v první řadě je to příběh, který je zpracovaný podle skutečných událostí. Příběh, který dokáže dojmout, stejně jako zaujmout. Příběh, který nenudí a který se bude líbit i zapřísáhlým antifandům amerického fotbalu. Já tenhle sport absolutně nesnáším, dodnes jsem nepochopil pravidla a nevím, o co v tom sportu vlastně jde. Ale to v tomto filmu nevadilo, zkousl jsem to a díky tomu jsem viděl nadprůměrný film s velice zajímavým příběhem, který nás učí, že i mladí kriminálníci by možná mohli nebo měli dostat šanci ukázat, co v nich je. Co se týče hereckých výkonů, tak tam nemám žádné připomínky, mladí i ti starší herci zvládli své role dobře, obzvláště "The Rock" překvapil, jak už jsem se zmínil výše. Nečekal jsem, že mě to bude až tak moc bavit a že na ten film budu pět chválu, ale stalo se, a já jsem rád za každý kvalitnější film. Na maximální hodnocení to není, to by ten film musel být o baseballu (můj nejoblíbenější sport), nikoliv o americkém fotbalu. Ale i tak jsou to příjemné čtyři hvězdičky.(13.12.2008)

 • Xzibit

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace