poster

Gang v útoku

 • USA

  Gridiron Gang

 • Slovensko

  Gang v útoku

Krimi / Drama / Sportovní

USA, 2006, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • marcek
  ****

  Abych řekl pravdu, tak jsem od tohohle filmu zas tak moc nečekal. The Rock a Xzibit v drama?? Byl jsem ovšem rád, že jsem se pletl. Moc dobrej film a parádní výkon The Rocka a příjemnéj příběh (akorát jsem v tom moc viděl film Coach Carter).(25.4.2007)

 • Morholt
  ***

  Gridiron Gang je neskutečně předvídatelný, patetický, plný klišé a navíc doprovázen hrozivou hudbou. Podobné filmy už byly 100x natočeny a ještě 100x natočeny budou, takže jediné, co mě překvapilo, byl poměrně solidní herecký projev Dwayna Johnsona a nakonec i to, že i přes všechny ty neduhy mnou jmenované jsem se přistihl, jak těm klukům fandim a číslu 55 z týmu Panterů nemůžu přijít na jméno. 50%(22.4.2010)

 • bestlama
  ****

  Tenhle film na mě zanechal stopu ... Jakou stopu? Emotivní ... Velice emotivní zážitek, plný kladných i záporných dojmů.... samozřejmě, že bylo jasné, jak film dopadne ... ale tak dopadnou všechny takovéhle filmy, nebo ne? :)(13.3.2010)

 • Petoss1
  ****

  Zaujímavý športový film s uveriteľnými postavami a zaujímavou schémou príbehu. 80%(20.12.2008)

 • teutates
  ***

  "The Rock" tento chlapík zaručuje návštevnosť kín v USA už dlhšiu dobu... Opäť prichádza na scénu, ale tentokrát v úplne inom podaní. V tomto snímku nehrá tvrdého chlapíka, ktorý berie zákon do vlastných rúk, ale "trénera" futbalového klubu. Neide o obyčajných hráčov, ale o mladistvých v nápravnom ústave. Športových snímkov je na "trhu" strašne veľa, ale tento je iný - je skutočný a trochu inak podány. Hrstka "grázlov", z ktorých sa snáži The Rock urobiť amerických futbalistov. Ukážka americkej mládeže, právneho systému a opäť ich národného športu... The Rock to zahral slušne, bolo zaujímave sledovať Xzibita :) Ide o priemerný snímok, ktorý by vytiahla z "kaluže" len lepšia režia. Chýba tu dravosť, sila, hudba... 6/10(17.12.2007)

 • Xzibit

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace