poster

Gang v útoku

 • USA

  Gridiron Gang

 • Slovensko

  Gang v útoku

Krimi / Drama / Sportovní

USA, 2006, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zdenotvor
  ****

  Dwayne Johnson ukázal v tomto filme že dokáže okrem mlátenia ľudí podať aj seriózny herecký výkon.(6.8.2013)

 • SallyZen
  ***

  Kdybych to měl porovnávat s podobnými filmy(Nepřemožitelný, Vzpomínka na titány, Trestná lavice), tak tento jasně zaostává. Docela jsem se i nudil, a to bych od sportovního dramatu neočekával. The Rock mi tu absolutně neseděl, Xtribit moc příležitosti nedostal, a to ani dokonce ten fotbal mě moc nebral. Rabinova hudba také zklamala, a to jeho tvorba patří mezi mé oblíbené. Přesto, když si vezmu, že to je podle skutečnosti, tak přece jen to není tak špatně zfilmováno. Nechtěl bych se dostat do situace těch kluků. Konec byl očekávaný, ale aspoň mi udělal úsměv na tváři. 55%(11.8.2011)

 • otík
  ***

  Klasický příklad nudného sportovního dramatu se slušným hercem v hlavní roli. A že tím hercem je The Rock? To nevadí, zvládl to. Ano, byl totálním klaďasem až mě to žralo, ale co jiného čekat? Jinak kamera velmi slušná, fotbalové zápasy jsou zabírány slušně, hudba sice pořád ta samá, ale také ucházející šmidlačka. Víc jak na průměr to ale nemá především kvůli své příšerné délce. Hudba: Trevor Rabin(18.8.2009)

 • Superpero
  ***

  "Coach Carter" v bleděmodrym. The Rock je mazák, a ta mentorská role mu sedne, určitě tomu filmu hodně pomohl. Smůla je ale v tom, že se moc tlačí na pilu, když jde o emoce. Za celej film neuslyšíte jinou hudbu, než dojemný fanfáry. Chvílema je to víc slzopudný než telenovela, a některé scény jsou už fakt moc. Jenže na konci to stejně budete žrát i s chlupama. Existujou i lepší filmy o americkym fotbalu, ale tenhle má The Rocka a to se kurva počítá.(13.2.2007)

 • Lateef
  **

  Film očividně sází na charizmatický hlas The Rocka, kterého však scénář strašně zaškatulkoval a přisoudil mu roli ustavičného mentora, který vede sice bojovné a povzbuzující, ale zároveň zdlouhavé a v jisté obměně se opakující monology. Xzibit nedostal téměř žádný prostor, dvouhodinový film by šel s nejklidnějším svědomím o 40 minut zkrátit, jak to dopadne, je každému jasné od úvodních titulků, film na vlas kopíruje schémata snímků s podobnou tématikou. Zklamání. Přál bych si, aby Rock natáčel filmy alá Rundown nebo aby se vrátil do wrestlerského ringu a pokračoval ve svých grimasách se zdvihajícím se obočím, které jeho fanoušci tolik žrali...30 miliónů dolarů(rozpočet)/41,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(7.4.2007)

 • Xzibit

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace