poster

Gang v útoku

 • USA

  Gridiron Gang

 • Slovensko

  Gang v útoku

Krimi / Drama / Sportovní

USA, 2006, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KatanaCZ
  *****

  Znáte ten pocit při sledování filmu, kdy vám tuhne krev v žilách, uvnitř sama sebe řvete "běž" nebo něco podobného....? Tak přesně tohle jsem prožíval já při sledování tohoto filmu. Nejsem fanda amerického fotbalu, nikdy jsem neviděl ani jeden zápas a myslím, že nikdy ani neuvidím, ale musím říci WOW! Od tohoto titulu jsem neočekával nic převratného, spíše mě lákal The Rock, ale vyplatilo se podívat. Kéž by tento film viděli všichni skuteční grázlové dnešní doby, klima na ulicích by se pak možná opravdu změnilo. Někdo může říct, že o tohle právě filmařům šlo, nalákat nás na působivý příběh, dojmout nás a tím si zajistit výdělek - jistě to je pravda, ale co? Sakra se jim to povedlo! A to je důvod proč dát ještě o hvězdičku víc....(7.4.2007)

 • Lateef
  **

  Film očividně sází na charizmatický hlas The Rocka, kterého však scénář strašně zaškatulkoval a přisoudil mu roli ustavičného mentora, který vede sice bojovné a povzbuzující, ale zároveň zdlouhavé a v jisté obměně se opakující monology. Xzibit nedostal téměř žádný prostor, dvouhodinový film by šel s nejklidnějším svědomím o 40 minut zkrátit, jak to dopadne, je každému jasné od úvodních titulků, film na vlas kopíruje schémata snímků s podobnou tématikou. Zklamání. Přál bych si, aby Rock natáčel filmy alá Rundown nebo aby se vrátil do wrestlerského ringu a pokračoval ve svých grimasách se zdvihajícím se obočím, které jeho fanoušci tolik žrali...30 miliónů dolarů(rozpočet)/41,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(7.4.2007)

 • genetique
  ****

  Ak ma niekto v poslednej dobe slušne prekvapil, tak určite Dwayne 'The Rock' Johnson. V akčnom žánre je ako doma. To mu nik nepoprie. Menej som mu však veril pred rolou v komédii 'Be Cool', kde pomerne slušne pobavil a teraz sa vyšvihol v tejto úlohe. Takže je možné, že aj obávaná infantilná úloha v 'The Game Plan' by nemusela dopadnúť najhoršie. Tento film je to vlastne taký zdramatizovaný 'The Longest Yard', s prekvapujúco dobre zvládnutým prostredím a futbalovými sekvenciami. A aj keď sú mnohé scény a hlavne rozhovory sú klišoidné, netrhajú až tak uši a oči. Tréningové pasáže a povzbudzujúce reči trénera sú napísané chvályhodne ako aj zvládnutý záver. 75%.(29.8.2007)

 • Torision
  ****

  Hodně silný film. Nic nezveličuje, nic nepřehání, jak to u filmů podle skutečných událostí bývá.The Rock se objevil v roli, ve který nikoho netluče nebo po někom nestřílí 20-ti kilovým machine gunem, nýbrž v roli ve které se musel konečně předvést jako herec. Film vypráví hodně působivě o tom, jak může fotbal v životě lidem, změnit psychiku a udělat z něj lepšího člověka. Na mě Gang v útoku hodně zapůsobil a to i díky spoustě těch neznámých mladých hercům(během filmu se mi všichni pletli,ale zahráli pěkně).80% --- " Dohodli jsme se snad jasně,že v týmu nebudou žádní vrazi,vzpomínáš?" "Dextre,5 z nich nejsou vrazi jen proto,že neuměli mířit"(25.7.2007)

 • yakoob
  ****

  Možná už jsem přesycený těmi filmy o americkém fotbalu a výhrami těsně u konce...Ale mně tento snímek neoslovil ani tak těmí samotnými zápasy, ale zápasy, které prožíval každý z nich ve svém životě...A stejně jako oni jsme na hřišti života, každý ve svém "gangu"...Jakému životnímu "trenérovi" dáme přednost, záleží jenom na nás...(19.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace