Gang v útoku

Gridiron Gang

Gang v útoku

Krimi / Drama / Sportovní

USA, 2006, 120 min

Když jsem v hlavní roli viděl jméno akční hvězdy "The Rock" říkal jsem si, že to bude nějaký parádní film plný přestřelek a bitek, jak už název napovídá. Ze začátku to tak i vypadá, ale po zhruba 20ti minutách sem si uvědomil, že tady půjde o něco jiného a ihned se z toho vyklube sportovní drama, u kterého jsem tušil jak bude probíhat i jak skončí ihned od začátku, ale stejně jsem těm klukům z pasťáku fandil, aby ten poslední zápas vyhráli a plný emocí věřil, že se to tak stane. The Rock si jak vydno roli mentora užil takříkajíc z podlahy, Xzibit už tam byl jaksi pro parádu. I tak je to vcelku dobrý film, který jsem ale viděl už hodněkrát i když v jiném přesto podobném podání. --- To je srandista. Pořád se směje. - Jestlipak se smál když pobodal tu babičku.(29.4.2007)

Vcelku milá oddychovka o prevýchove delikventov, tentokrát so sympaťákom Dwayneom "The Rock" Johnsonom v úlohe trenéra. O nejakých hereckých výkonoch tu síce nemôže byť reč, ale nebyť prešvihnutej stopáže, dal by som aj 4*.(28.1.2007)

Klasický příklad nudného sportovního dramatu se slušným hercem v hlavní roli. A že tím hercem je The Rock? To nevadí, zvládl to. Ano, byl totálním klaďasem až mě to žralo, ale co jiného čekat? Jinak kamera velmi slušná, fotbalové zápasy jsou zabírány slušně, hudba sice pořád ta samá, ale také ucházející šmidlačka. Víc jak na průměr to ale nemá především kvůli své příšerné délce. Hudba: Trevor Rabin(18.8.2009)

• rt12

Jediné co stálo za to, byly závěrečné titulky se skutečným vychovatelem v pasťáku a jeho svěřenci. Jinak prd a vořech.(9.12.2013)

Všehovšudy standardní sportovní drama o přísném ale férovém trenérovi amerického fotbalu, který musí dát dohromady tým složený z mladistvých delikventů. Ničím originální, ale přesto slušné.(14.2.2014)