Tunel smrti

Tunel smrti

Horor

USA, 2005, 97 min

• Martin741

Prazdna hororova cvachta a neskutocny vyplach. Viac nema zmysel pisat, lebo tam viac toho niet. 0 %(8.5.2014)

• SOLOM.

Téma filmu samo o sobě vypadá docela zajímavě, ale tvůrci pokazili naprosto všechno na co šáhli. Tragické herecké výkony a chaotický střih zapříčinili totální zmatek a nudu. Pokud už totiž dokázali diváka něčím navnadit, tak to následně opět zmršili předčastným střihem. Filmu bych ovšem ukřivdil, kdybych napsal že se mi tu něco nelíbilo. Herečky byly naprsto luxusní po vzhledové stránce a přestože mají v hlavě možná seno, tak alespoň bylo na co čučet.(29.4.2010)

• Timak

Musím říct, že začátek byl vcelku zdařilý a lekacích scén je tam jak šafránu, ale to právě možná tomu trochu uškodilo. Někdy méně znamená více. Ale co považuji za největší tragedii je druhá polovina filmu a konec, to se raději nebudu vyjadřovat. Od té části, kdy pán s vozíčkem utíká jak Emil Zátopek v nejlepších letech, aby dostihl naše dva hrdiny a to dokonce i několik pater, přitom mu ten vozík nedělá nejmenší problémy - to je teda síla.(28.9.2006)

• Andersis

Totálně dementní film. Jestli má nahnat strach, tak ja sem spíš pocitoval škubání v koutku a na tváři se mi po celí film vyrojil usměv. Scénář to nemá herecké výkony už vůbec ne. A o režii ani nemluvím. Sečteno a podtrženo DĚS,DĚS,DĚS!!!!!!!!!!!!!!!!(28.2.2008)

• Maty85

Za pár krásných slečen 1*, jinak absolutně špatný po všech stránkách.(13.7.2008)