Tunel smrti

USA, 2005, 97 min

• Larushka

Fakt nehorázná sračka.(6.2.2011)

• homerr

Díval sem se na to úplně omylem, jelikož sem to měl pod jiným názvem :-( Co hodnotit? prakticky nejde - naprosto nulový děj, hvězdička jenom za pěkné "herečky" v pěkných oblečkách...(3.12.2007)

• -Bomba-

Odpad dávám jenom velmi výjimečně ale tahle debilní slátanina si ho zaslouží na plné čáře. Tak imbecilní film jsem teda dlouho neviděl, neherci přehrávají jak v nějaké telenovele, kamera je kreténská a snaží se být hrozně cool a samotný příběh je jedna velká sračka. Nehledě k tomu, že základní prvek - tedy hru s pěti lidmy okopčili z druhého Saw. Tunelu smrti se doporučuji vyhnout velkým obloukem.(15.2.2010)

• Caelos

Tunel smrdí, fakt. Když jsem viděl zdejší hodnocení, říkám si: "Snad to nebude tak strašné, něco positivního možná najdu." Želbohu, objevil jsem akorát epilepsii, jejíž záchvat mne při sledování přepadl, tak příšerně natočený film se jen tak nevidí. Neustálé blikání, střihy a naprosto nesmyslné záběry, jako třeba záběr na dveře, zeď, stůl a podobně, to je vážně filmové umění, které každého vyděsí (bohužel ne tím, čím by mělo). Po technické stránce je zde opravdu všechno špatně. Na druhou stranu scénárista se překonal. Vymyslet tak idiotský příběh, to chce opravdu velkou dávku talentu. Co se dělo na place, když se objevili herci, to každý pozná z hereckého obsazení, stačí si projít jejich filmografie. Málem bych zapomněl, je to podle skutečné události, stejně jako třeba Úsvit mrtvých. Fajne.(21.11.2009)

• Hadža

To snad ani nemysleli vazne!Jeden opravdu s nejvetsich odpadu co jsem zhledl!(18.6.2006)

• - Ke konci filmu, kdy pár prchá tunelem, pronásledující postava převrhne vozík na převoz mrtvých. V dalším záběru si však lze všimnout, že vozík stojí opět na kolečkách. (Danny F.)

• - Film uvádí, že lék byl objeven v roce 1958 a že stejného roku bylo také sanatorium uzavřeno. Ve skutečnosti byl lék objeven již v roce 1943 a roku 1952 dostal jeho objevitel Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu. Sanatorium bylo uzavřeno o 10 let později, tedy v červnu 1662. (Chufu)

• - Sanatórium Waverly Hills, Louisville v štáte Kentucky (USA) skutočne existuje. Patrí medzi najstrašidelnejšie miesta sveta. (joske88)