Tunel smrti

Tunel smrti

Horor

USA, 2005, 97 min

• Slartibarkfast

Chtěl jsem tomu dát šanci a dozvědět se něco víc o hrůzné nemocnici, kde se skutečně odehrály kruté věci a dodnes je považována za jednu z nejsrašidelnějších budov. Nedozvěděl jsem se ale nic. Celý film je naprostá hovadina, na které jsem nenalezl nic pozitivního. Opakující se záběry, opakující se místnosti, herci tragičtí, kameraman, střihač a režisér v jedné osobě nejspíš pod vlivem návykových látek. Utrpení pro diváka naprosto neskutečné. O ději prakticky nelze nic říct, jelikož ten je tu v dokonalé absenci. Jsem smutný, že se točí takovéhle věci. Zbytečná ztráta času a peněz. 5%(18.2.2012)

• corpsy

Prečo si niekedy žánrový tvorcovia myslia, že všetci hororový fanúšikovia sú drogovo závislí? A tým som povedal všetko, čo si myslím. Škoda. A škoda aj tej dobre odvedenej maskérskej práce. Podobne, ako tie buchty v negližé, si to zaslúži lepší film.(4.5.2016)

• Larushka

Fakt nehorázná sračka.(6.2.2011)

• Ozo

Pane Bože, to je debilní!!! Rozhodl jsem se na to podívat kvůli těm asi dvěma kladným hodnocením, ale nechápu, kde na to dotyční přišli. Otřesné, opravdu neuvěřitelně otřesné.(6.2.2011)

• Martin741

Prazdna hororova cvachta a neskutocny vyplach. Viac nema zmysel pisat, lebo tam viac toho niet. 0 %(8.5.2014)