Tunel smrti

Tunel smrti

Horor

USA, 2005, 97 min

• Sawyer815

Nevím jestli se smát nebo plakat.Opravdu hodně,ale hodně špatný film.(29.7.2007)

• obitus

No, i když levné až hamba, pořád se to snaží vypadat jako zábava za slušné peníze. V tomto směru působil především trailer opravdu povedeně a donutil mě, i přes zdrcující kritiky, zhlédnout film celý. Už dlouho jsem ničeho tak nelitoval. Takhle opravdu ne, přátelé filmaři.(8.5.2008)

• homerr

Díval sem se na to úplně omylem, jelikož sem to měl pod jiným názvem :-( Co hodnotit? prakticky nejde - naprosto nulový děj, hvězdička jenom za pěkné "herečky" v pěkných oblečkách...(3.12.2007)

• Ozo

Pane Bože, to je debilní!!! Rozhodl jsem se na to podívat kvůli těm asi dvěma kladným hodnocením, ale nechápu, kde na to dotyční přišli. Otřesné, opravdu neuvěřitelně otřesné.(6.2.2011)

• -Bomba-

Odpad dávám jenom velmi výjimečně ale tahle debilní slátanina si ho zaslouží na plné čáře. Tak imbecilní film jsem teda dlouho neviděl, neherci přehrávají jak v nějaké telenovele, kamera je kreténská a snaží se být hrozně cool a samotný příběh je jedna velká sračka. Nehledě k tomu, že základní prvek - tedy hru s pěti lidmy okopčili z druhého Saw. Tunelu smrti se doporučuji vyhnout velkým obloukem.(15.2.2010)