poster

Policejní pohádky strážmistra Zahrádky (TV seriál)

Komedie

Česko, 2000, 3x73 min

 • Paity
  *

  Neuvěřitelné, co energie se věnuje v ČT tupým projektům, jako jsou Policejní pohádky.... naopak věci, které by si zasloužili více pokračování naše milá "česká" zazdí už po pěti dílech.(12.2.2013)

 • Angerr
  **

  V těchto filmařsky i scénáristicky jednoduchých příbězích mě potěšili pouze tradičně skvělý Pavel Nový a hezká slečna učitelka. 5/10(2.4.2006)

 • Opsha
  ***

  Ten kluk co "přivázal kozu k mině" je můj kamarád z gymplu, takže níž hodnotit nemůžu.(4.7.2007)

 • mh.mail
  **

  30% - Nějak jsem nepochopil, o čem tenhle film byl. Horlivý strážmistr, který na co šáhne, to zkazí, a jehož jedinou předností je, že se do něj bůhví proč zakoukala pohledná paní učitelka. Divím se, že už ho dávno od policie nevyhodili. Achjo, zase jeden zbytečný film.(22.1.2012)

 • Ironfood
  **

  Takový dosti tragický předchůdce Četnických humoresek. Ty sice taky nejsou žádný zázrak, ale po shlédnutí strážmistra Zahrádky (proč do jeho role aspoň neobsadili nějakého opravdového herce?) jsem jim hned jednu hvězdičku přidal...(1.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace