Policejní pohádky strážmistra Zahrádky (TV seriál)

Komedie

Česko, 2000, 3x73 min

• ChickenPate

Mělo by se jednat o seriál z úplně stejného prostředí a období jako první díly Majora Zemana - opovážíte se zamyslet nad srovnáním? Já raději ne. Kostýmy jsou jakýsi mix mezi 20. léty a rokem 1990, kulisy na tom nejsou líp, namaskované rozseklé čelo vypadá spíš jak kdyby do obličeje vystříkl kečup. No nebudu komentář protahovat, jedno slovo stačí. Odporné.(23.1.2012)

• igi B.

Ano, toto je typický produkt té naší české televize >veřejné služby< v druhé půli prvního desetiletí dvacátého prvního století. Otravně deklamující a toporně (u)hrávající herci v blbé inscenaci jakýchsi povídek (asi?) bývalého policajta. Oni už si z nás soudruzi z ČT ani nedělají prdel. Toto je opravdu dnes už standard.(2.4.2006)

Naivní a jednoduché, ale roztomilé a příjmné detektivní příběhy. Herci byly vybráni docela typově dobře, i když Petr Rajchert působí až příliš neherecky. Oceňuji natáčení v hezkých exteriérech.(23.1.2012)

Taková horší epizoda Četnických humoresek.... Ale k příjemnému odpočinutí to pořád ještě stačí....(2.4.2006)

Ten kluk co "přivázal kozu k mině" je můj kamarád z gymplu, takže níž hodnotit nemůžu.(4.7.2007)

• - Natáčení probíhalo v obci Jenštejn u Prahy. (rakovnik)