Policejní pohádky strážmistra Zahrádky (TV seriál)

Komedie

Česko, 2000, 3x73 min

• Paity

Neuvěřitelné, co energie se věnuje v ČT tupým projektům, jako jsou Policejní pohádky.... naopak věci, které by si zasloužili více pokračování naše milá "česká" zazdí už po pěti dílech.(12.2.2013)

Naivní a jednoduché, ale roztomilé a příjmné detektivní příběhy. Herci byly vybráni docela typově dobře, i když Petr Rajchert působí až příliš neherecky. Oceňuji natáčení v hezkých exteriérech.(23.1.2012)

• mh.mail

30% - Nějak jsem nepochopil, o čem tenhle film byl. Horlivý strážmistr, který na co šáhne, to zkazí, a jehož jedinou předností je, že se do něj bůhví proč zakoukala pohledná paní učitelka. Divím se, že už ho dávno od policie nevyhodili. Achjo, zase jeden zbytečný film.(22.1.2012)

Taková horší epizoda Četnických humoresek.... Ale k příjemnému odpočinutí to pořád ještě stačí....(2.4.2006)

• Angerr

V těchto filmařsky i scénáristicky jednoduchých příbězích mě potěšili pouze tradičně skvělý Pavel Nový a hezká slečna učitelka. 5/10(2.4.2006)

• - Natáčení probíhalo v obci Jenštejn u Prahy. (rakovnik)