poster

Policejní pohádky strážmistra Zahrádky (TV seriál)

Komedie

Česko, 2000, 3x73 min

 • mh.mail
  **

  30% - Nějak jsem nepochopil, o čem tenhle film byl. Horlivý strážmistr, který na co šáhne, to zkazí, a jehož jedinou předností je, že se do něj bůhví proč zakoukala pohledná paní učitelka. Divím se, že už ho dávno od policie nevyhodili. Achjo, zase jeden zbytečný film.(22.1.2012)

 • rakovnik
  ***

  Naivní a jednoduché, ale roztomilé a příjmné detektivní příběhy. Herci byly vybráni docela typově dobře, i když Petr Rajchert působí až příliš neherecky. Oceňuji natáčení v hezkých exteriérech.(23.1.2012)

 • Angerr
  **

  V těchto filmařsky i scénáristicky jednoduchých příbězích mě potěšili pouze tradičně skvělý Pavel Nový a hezká slečna učitelka. 5/10(2.4.2006)

 • igi B.
  *

  Ano, toto je typický produkt té naší české televize >veřejné služby< v druhé půli prvního desetiletí dvacátého prvního století. Otravně deklamující a toporně (u)hrávající herci v blbé inscenaci jakýchsi povídek (asi?) bývalého policajta. Oni už si z nás soudruzi z ČT ani nedělají prdel. Toto je opravdu dnes už standard.(2.4.2006)

 • Paity
  *

  Neuvěřitelné, co energie se věnuje v ČT tupým projektům, jako jsou Policejní pohádky.... naopak věci, které by si zasloužili více pokračování naše milá "česká" zazdí už po pěti dílech.(12.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace