Tuláček (TV seriál)

Česko, 1997, 7x7 min

Václav Chaloupek

Ladislav Moulis

Petr Haničinec

Výborný novodobý Večerníček nejen pro děti. Na to se může koukat opravdu kdokoli. Skvěle zpracováno, velká obliba. Super nápad.(4.6.2009)

Můj první večerníček se zvířátkem a hned mě chytnul a bavil. Moc krásné. 75%(1.9.2013)

Docela zajímavý nápad. O tomto seriálu se mluví jako o večerníčku (byl také tak vysílán), ale o klasický večerníček nejde. Jde spíše o dokument, který je prezentován pro děti velmi stravitelnou formou. Mě seriál příliš neoslovil, ale uznávám, že pro mě primárně určen nebyl.(21.6.2013)

TAk tenhle seriál patří mezi to nejlepší hraný. Je pravda že jako malej jsem tomu nepřišel na chuť ale ted už je to jinak. Tuláček je sympaťák jak kráva(pardon liška), a jeho příběhy jsou parádní. Jen škoda že zrovna tenhle seriál byl tak krátkej.(21.6.2011)

To je hrůza, na Tuláčka se už nedá dívat. Ne že by večerníček nějak zestárl ale při představě, že jsou matka Liška, Tulačkovi bráškové i samotný Tuláček dávno mrtví a hnijí někde v tmavém lese, dávno zapomenutí, tak je mi smutno a už bych se na to znova nikdy nepodívala :´((3.6.2015)