Opäť klasický Gervaisov humor založený na trápnych situáciach, do ktorých sa hlavný hrdina Andy vždy dostane. Podobne ako David Brent v The Office. Tu to je však dotiahnuté k dokonalosti a k tomu perfektné vedľajšie postavy Maggie a hlavne agent s Barrym. Plus perfektné cameá všakovakých hviezd(najlepší boli Stiller-Dodgeball monológ geniálny, Winslet, Patrick Stewart a jeho film, Ian McKellen a jeho vysvetľovanie herectva, Orlando Bloom posadnutý sám sebou, či Clive Owen a De Niro). A vianočný špeciál bol dokonca aj príjemne dojímavý. Skvelý seriál a dúfam, že Gervais ešte nejaký podobný zase vymyslí.(4.2.2009)

• Djkoma

Nějak mě tento seriál neoslovil, snad někdy jindy...(14.1.2007)

GENIALITA. ricky gervais opat prekonova sam seba a po absolutne brilantnej "the office" na nas vyrukoval s dalsou perlou a to "extras". nesie sa to opat v podobnom duchu ako jeho predchadzajuci pocin takze ocakavajte absolutne sarkasticky a cierno cierny humor pri ktorom sa obcas budete citit samy trapne. co epizoda to perla navyse vzdy vylepsena nejakou megahviezdou ktora sa nestiti spravit srandu sama zo seba (narcis bloom, nadrzany radclife, vulgarna winslet atd). navyse tu mame hlavne trio a to andyho, jeho trochu pomalsiu kamaratku maggie a totalne neschopneho agenta (nechcite vediet ako sa skonci jeho rande s maggie), ktori vam urcite prirastu srdcu priebehom zatial iba dvoch serii. dufam ze sa ricky pochlapi a vyprodukuje aj tretiu seriu (narozdiel od office kde zostal len pri dvoch) ktora pojde kvalitativne opat nahor. no uz som videl aj xmas special a je to podobne ako v office bomba. z andyho sa stane comu sa na zaciatku vyhybal a klesne az na same dno (neviem ci to v csr bude pochopitelne, lebo vela vtipov sa toci okolo anglickych realii). no a na konci som mal slzy na krajicku a andyho vypoved som si pustil uz minimalne 10 krat. odporucam vsetkymi desiatimi!!! btw ak to mate na dvd, tak si pozrite bonus "tapping nigel" to je totalna haluz a vnom uvidite ze ricky je v podstate velkym dietatom:-)(14.6.2007)

Andy je sympatický čtyřicátník s nadváhou, který zkouší prorazit ve světě filmu, ale zatím se mu nepodařilo ve filmu ani promluvit. Setkává se s namyšlenými hvězdami, ale jeho pokusy s nimi navázat kontakt vždycky končí homofobní, rasistickou či jinou katastrofou, ke které přispěje jeho natvrdlá kamarádka nebo idiotský agent. Ricky Gervais má druh humoru na ostří nože, který ne každému musí sedět. Jako v opravdovém životě jsou ale trapné příhody jeho hrdiny v jádru docela vážné a vlastně ne příliš k smíchu.(19.1.2007)

Gervaisiální.(27.11.2012)