Naprosto vynikající seriál, který je minimálně stejně dobrý jako předcházející The Office. Styl humoru Merchanta a Gervaise spočívá v trapnosti (takové divadlo krutosti vs. lidská komedie). Někdo si bude studem zakrývat zrak, mě ale postava Andyho Millmana věru potěšila a já se těším na další projekt této originální britské dvojice.(16.8.2006)

Andy je sympatický čtyřicátník s nadváhou, který zkouší prorazit ve světě filmu, ale zatím se mu nepodařilo ve filmu ani promluvit. Setkává se s namyšlenými hvězdami, ale jeho pokusy s nimi navázat kontakt vždycky končí homofobní, rasistickou či jinou katastrofou, ke které přispěje jeho natvrdlá kamarádka nebo idiotský agent. Ricky Gervais má druh humoru na ostří nože, který ne každému musí sedět. Jako v opravdovém životě jsou ale trapné příhody jeho hrdiny v jádru docela vážné a vlastně ne příliš k smíchu.(19.1.2007)

Zajímavý nápad a neotřelé zpracování dává tomuto seriálu rozhodně patřičnou originalitu, se kterou se nedokáže srovnat s pražádným seriálem. Dávám ale nakonec čtyři hvězdičky, protože humor samotný mě nedokázal pobavit natolik, jako u jiných seriálů. Je to zábava, to ano. Směju se, ale tak nenápadně, decentně. Prostě každý komik má jiný smysl pro humor. Ricky Gervais mě nedokázal uhranout v Kanclu, tak se divím, že během tohoto seriálu se bavím. Každý díl nabízí setkání s nějakou hvězdou filmového průmyslu, každý díl rozhodně stojí za to, protože celkově jich zas tolik není. A je to možná dobře. Alespoň si každého dílu dokážu vážit. Komparz je zajímavým vniknutím do natáčení velkých filmů, do života velkých hvězd, do života Hollywoodu a jeho problémy příjemně legrační formou. (7/10)(15.6.2008)

Extras bych si dovedl jednoduše představit jako sequel pro Žervého předchozí masterpiece The Office, ono totiž i jeho další alter-ego, Andy Millman, trpí, stejně jako David Brent z Kanclu, napoleonským komplexem a jistou dávkou sebeklamu (a když máte přátele, jako má on, tak ani nepotřebujete nepřátele...). Co se samotného seriálu týče, je to stejná pecka (aby ne, když i tady s Gervaisem spolupracoval Stephen Merchant) navíc okořeněná o různé hvězdy převážně britského (nejen) filmového nebe (vypíchnout zaslouží hlavně Kate Winslet v první sérii a Daniel Radcliffe ve druhé). A ten Millmanův sitcom chci vidět! :-) "You having a laugh?!"(24.7.2013)

Veľmi málo seriálov sú ako seriály pánov Gervaisa a Marchanta. Veľmi málo. Tento ďalší komediálny seriál z veľmi netradičného prostredia komparzistov a hercov a slávy, je rozhodne to najľudskejšie a hlavne najvtipnejšie čo táto dvojka vypracovala. Naozaj neexistuje ani jedna jediná výtka, ktorá by smerovala k tomuto seriálu. Všetky slávne mená si doslova užívajú svoje malé šteky. McKellenove - You shall not pass! ma odzbrojilo! Stewartové - nemáš ženu, nemáš přítelkyni a nevidel si star trek nová generace? Panebože! - zmes neskutočne trefných vtipov a postáv, ktoré nie sú úspešné a zubami nechtami úspešné byť chcú. Nech sa deje, čo sa deje. Strata dôstojnosti, priateľov, viacej trápnych situácií, a v poslednom diely krásne dojímavé rozuzlenie. Tomuto hovorím niečo čo dokážu len Angličania. Za to im patrí veľká vďaka. Jedno z naj hereckých predstavený Ricky Gervaisa, ktorého monológ na konci neskutočne trefne vystihol všetko čo vystihnúť mal a pritom nezabudol dojať. bravo.(10.9.2010)

• - Ve speciální vánoční epizodě stojí před restaurací "fanoušek", kterému Andy Millman (Ricky Gervais) vnucuje autogram. Tím není nikdo jiný než Karl Pilkington, se kterým dělal Ricky, společně se Stephenem Merchantem, rádiový podcast „The Ricky Gervais Show“ a který byl pak převeden do kreslené seriálové podoby. (DJDVD)

• - Jména dvou postav, Damon Beesley a Iain Morris, jsou vypůjčené od dvou slavných britských producentů. (HappySmile)

• - Některé věty, které říkají v seriálu Ricky Gervais a Stephen Merchant, byly v Americe změněny a liší se tak od britského originálu. (HappySmile)