Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nick Tow
  ***

  Že práve Michael Polish, režisér hypnotických podivuhodností typu Twin Falls Idaho či Nortfolk skĺzne k tak povrchnej a rodinne presladenej "agitke" je pre mňa ďalším dôkazom starej pravdy. Život je krutý cynik. Pretože práve Michael Polish nám týmto filmom - "oslavujúcim zmysel cesty za snom" - ukázal, že on sám už z podobnej tŕnistej cesty dávno zišiel a túži si vykračovať po chodníku slávy v Holywoode.(16.1.2008)

 • SLOTH
  ****

  jistze, je to pohadka a je dost americka ale velice pekna mila(30.11.2007)

 • honajz
  **

  Hodně slabý film, plný klišé, patosu a hlavně nudy. Vím, co chtěl říct, ale říká mi to jak prvňáčkovi ve škole.(7.4.2013)

 • Marek1991
  ****

  Pre mňa veľmi psychologická snímka. Vo filme som našiel pre seba veľa skrytých zmyslov, veľa krát som sa zamyslel nad mnohými vecami a pohlo to moje rozmýšľanie novým smerom, začal som si uvedomovať viaceré hodnoty a zistil som, že veľa vecí o ktorých si človek namýšľa, že sú nemožné, sú naopak možné. Možno tam bolo veľa klišé, ale inak veľa motivácie srší z toho filmu. Nechápem ako môže byť tak nedocenený, možno je to tým, že veľa ľudí už nemá svoje vlastné sny. Ukazuje tiež ako môžu byť naše skvelé plány tŕňom v oku iných, ale napriek všetkému sa nesmieme vzdať. Tak do toho vesmírny kovboj. Výnimočná záležitosť.(20.1.2012)

 • Tuax
  ***

  Kdyby měl tento film jen poloviční délku, bylo by to slušné drama. Sice ne nijak skvělé, ale slušné, jenže druhá polovina byla už taková forma sci-fi a propagace amerického smýšlení o naplnění snů, že se to zvrhlo v dost slušný nesmysl. Jako celek, je to ale stále koukatelný film. Největší potíž je asi v tom že v druhé polovině filmu není téměř nic uvěřitelného a jednání některých postav citelně postrádá logiku, jen aby byl naplněn amerikanismus. Teda nic proti, je to jejich věc, ale filmu jako takovému to ublížilo. Prohloubení charakterů jednotlivých postav a zajímavější scénář například ve vnímání městečka a Charlese Farmera by se hodilo více a bylo by to zajímavější, emotivnější, než to co bylo předvedeno. Samozřejmě nejsem scénárista, ale právo na názor snad mám :)(24.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace