Že práve Michael Polish, režisér hypnotických podivuhodností typu Twin Falls Idaho či Nortfolk skĺzne k tak povrchnej a rodinne presladenej "agitke" je pre mňa ďalším dôkazom starej pravdy. Život je krutý cynik. Pretože práve Michael Polish nám týmto filmom - "oslavujúcim zmysel cesty za snom" - ukázal, že on sám už z podobnej tŕnistej cesty dávno zišiel a túži si vykračovať po chodníku slávy v Holywoode.(16.1.2008)

jistze, je to pohadka a je dost americka ale velice pekna mila(30.11.2007)

• honajz

Hodně slabý film, plný klišé, patosu a hlavně nudy. Vím, co chtěl říct, ale říká mi to jak prvňáčkovi ve škole.(7.4.2013)

Pre mňa veľmi psychologická snímka. Vo filme som našiel pre seba veľa skrytých zmyslov, veľa krát som sa zamyslel nad mnohými vecami a pohlo to moje rozmýšľanie novým smerom, začal som si uvedomovať viaceré hodnoty a zistil som, že veľa vecí o ktorých si človek namýšľa, že sú nemožné, sú naopak možné. Možno tam bolo veľa klišé, ale inak veľa motivácie srší z toho filmu. Nechápem ako môže byť tak nedocenený, možno je to tým, že veľa ľudí už nemá svoje vlastné sny. Ukazuje tiež ako môžu byť naše skvelé plány tŕňom v oku iných, ale napriek všetkému sa nesmieme vzdať. Tak do toho vesmírny kovboj. Výnimočná záležitosť.(20.1.2012)

Kdyby měl tento film jen poloviční délku, bylo by to slušné drama. Sice ne nijak skvělé, ale slušné, jenže druhá polovina byla už taková forma sci-fi a propagace amerického smýšlení o naplnění snů, že se to zvrhlo v dost slušný nesmysl. Jako celek, je to ale stále koukatelný film. Největší potíž je asi v tom že v druhé polovině filmu není téměř nic uvěřitelného a jednání některých postav citelně postrádá logiku, jen aby byl naplněn amerikanismus. Teda nic proti, je to jejich věc, ale filmu jako takovému to ublížilo. Prohloubení charakterů jednotlivých postav a zajímavější scénář například ve vnímání městečka a Charlese Farmera by se hodilo více a bylo by to zajímavější, emotivnější, než to co bylo předvedeno. Samozřejmě nejsem scénárista, ale právo na názor snad mám :)(24.3.2011)