Rodinná zábava, při které raději nepřemýšlejte, jak je tohle vůbec možné. Proti filmům tohoto typu nic nemám, naopak - velmi ráda si u nich odpočinu. Ale tohle se děsně táhlo...navíc vesmírná sekvence byla dost odfláknutá. Tolik promrhaných příležitostí k efektním záběrům, které by film oživily. Astronautem zkrátka zabijete 104 minut - nic víc.(1.12.2007)

Oddychová záležitost, příjemná svou nepodlézavostí a upřímností. Mimochodem první "let" rakety mě opravdu dostal.(30.7.2007)

Film o splnění si dětského a celoživotního snu. O tom, když si jde člověk tvrdě za svým bez ohledu na cokoliv. Neotřelý nápad ,ale zpracovní nijak zvláštní. Neurazí ani nenadchne. 65%(6.7.2010)

• Morholt

Ajajaj! To byla na mě příliš velká a nelogická kýčovitá rána. A když místní herectvo v čele s Thortonem otevřelo zobáky, měl jsem neodbytný pocit, že v tom všem má prsty mistr Emmerich. Až takovou měly dialogy kvalitu. Ale tak našel jsem si tam i to dobré - zejména nepovedený první start se mi líbil. Kdyby po něm astronaut Farmer bídně zhynul, hodnotil bych to i výš, ačkoliv přiznávám, že při druhém pokusu jsem mu i docela fandil - ovšem ne tak při přistání. :D Nicméně na víc jak 40% to u mě není.(21.1.2010)

• honajz

Hodně slabý film, plný klišé, patosu a hlavně nudy. Vím, co chtěl říct, ale říká mi to jak prvňáčkovi ve škole.(7.4.2013)