Že práve Michael Polish, režisér hypnotických podivuhodností typu Twin Falls Idaho či Nortfolk skĺzne k tak povrchnej a rodinne presladenej "agitke" je pre mňa ďalším dôkazom starej pravdy. Život je krutý cynik. Pretože práve Michael Polish nám týmto filmom - "oslavujúcim zmysel cesty za snom" - ukázal, že on sám už z podobnej tŕnistej cesty dávno zišiel a túži si vykračovať po chodníku slávy v Holywoode.(16.1.2008)

Sympatická ptákovinka. Hŕba klišé a predvídateľného ťaženia zápletky, ale fajn atmosféra a na konci som Charliemu pri odlete fakt fandil.(4.2.2008)

Zábavný a uvěřitelný příběh do kterého se vcítíte a Farmera, jinak vynikajícího Thortona, budete ve všem podporovat a prožívat s ním všechny ty útrapy a problémy. Konec mě vcelku překvapil, teda spíše ten předkonec, kterým jsem si myslel, že to skončí. Hudba Stuart Matthewman.(18.3.2008)

• Chrustyn

Billy Bob a jeho cesta do vesmírů v "podomácku" vyrobeném raketoplánu. Méně povedená variace na "splň si svůj sen" ála "Hřiště snů". To je však o několik tříd výše.(29.11.2011)

Spíš než drama bych tomuto snímku přiřadil nálepku rodinné komedie. Člověk se totiž musel neustále smát. Když neberu v potaz spoustu nelogických, absurdních a nereálných situací, tak je tenhle film dokonalou propagandou amerického snu. Možná přihlouplý, ale pěkný je. Dalo se na něj koukat a slušně pobavil. Navíc tradičně skvělý Thornton mi tu bezvadně pasoval. Slušných 70%(7.10.2010)