Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  **

  Limonáda. Přeslazená, přesto bez chuti. Občasné choutky scenáristů nechávají rozum stát, kýble sentimentálních žvástů o rodině z úst ústředních postav taky. Příšerná vlezlost a unylost. Aspoň, že to docela hezky vypadá.(26.3.2010)

 • Fr
  ***

  KDYŽ JSEM BYL MALÝ KLUK, ŘÍKALI MI, ŽE MŮŽU BÝT VŠÍM ČÍM CHCI. ZA VŠECH OKOLNOSTÍ. MOŽNÁ JSEM ŠÍLENÝ, ALE STÁLE TOMU VĚŘÍM. KDYŽ NEMÁME ALESPOŇ SNY, NEMÁME NIC ..... /// Rodinnej filmeček o chlápkovi, kterej předčí všechny ostatní chlápky navlečený do kostýmu klauna. Charles Farmer, vesmírnej kovboj má spoustu dluhů, charakter, úžasnou raketu, milující rodinu a SEN! Všichni optimisté milující šťastné konce a je jim jedno, jakým způsobem se k nim dojde, mrkněte na klasicky americkou blbinu u který by člověk nakonec uvěřil, že tam nahoře může bejt brzy pořádnej hukot. ,,LEŤ, TATI LEŤ!“ Kdo by se nechtěl podívat na místo, kde žijou jeho sny? Normálně jsem se i já, taťka od rodiny, lehce rozvzlykal. Měl jsem (a stále mám) přece taky sen. Ne, nechtěl jsem bejt kosmonautem, ale popelářem. Mám ještě šanci? Asi těžko, nežiju v Americe! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se kupovat raketový palivo. 2.) Chci ukázat rodině, jak vypadá tolerantní žena a matka. 3.) Uvidím, že ke splnění snu nestačí jen snít, ale i dědit. 4.) Mám sen. Sním o ........ (dosaďte cokoliv). /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ *(15.4.2011)

 • Davies182
  ***

  Astronaut je "pouze" pěkný příběh jednoho dospělého chlapce, který si chtěl splnit svůj největší sen, a to navzody všemu a všem. Bohužel se ale nemohu zbavit pocitu, že jak je snímek jednoduše a nevýrazně natočený, tak by asi ani nešel ztvárnit lépe. Zvláštní paradox. V Polishově snímku působí vše tak nějak uhlazeně, děj nikam nepospíchá, a občas hraje na divákovy nervy, když se vůbec neobtěžuje plynout většími kroky kupředu. Po celou dobu jsem tak sledoval ničím nepřekvapující dojemnou story s několika minimálně podivnými scénami, u které tuším, že v knižní podobě by se mi velice líbila - krásná sci-fi.(26.6.2009)

 • honajz
  **

  Hodně slabý film, plný klišé, patosu a hlavně nudy. Vím, co chtěl říct, ale říká mi to jak prvňáčkovi ve škole.(7.4.2013)

 • Slartibarkfast
  ****

  Spíš než drama bych tomuto snímku přiřadil nálepku rodinné komedie. Člověk se totiž musel neustále smát. Když neberu v potaz spoustu nelogických, absurdních a nereálných situací, tak je tenhle film dokonalou propagandou amerického snu. Možná přihlouplý, ale pěkný je. Dalo se na něj koukat a slušně pobavil. Navíc tradičně skvělý Thornton mi tu bezvadně pasoval. Slušných 70%(7.10.2010)

 • - Mark Polish, který hraje FBI agenta Mathise, napsal k tomuto filmu scénář. (Pumiiix)

 • - Když manželka odjíždí v neděli do kostela na mši, zavírá dveře auta, které se ale nedovřou. V dalším záběru už jsou zabouchlé správně. (Pepy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace