poster

Candy

 • Austrálie

  Candy

Drama / Romantický

Austrálie, 2006, 108 min

Režie:

Neil Armfield

Předloha:

Luke Davies (kniha)

Kamera:

Garry Phillips

Střih:

Dany Cooper
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  ***

  Drogy vás mohou vynést do nebe, ale z vaší pozemské existence udělají peklo. Největším problémem tohoto filmu je, že podobných příběhů už bylo natočeno mnoho. A tenhle se divákovi nakonec nezadře pod kůži tak silně jako třeba Requiem za sen. Nicméně ústřední pár je velmi přesvědčivý a Abbie Cornish je nádherná. A když si člověk vezme, že takhle úžasnou kočku může mít za pár babek, tak ty drogy vlastně nejsou zase tak špatné...(1.2.2010)

 • Je.n.n.y
  ****

  Když můžeš přestat, nechceš. Když chceš přestat, nemůžeš.(17.9.2011)

 • pan Hnědý
  ***

  "Když můžeš přestat, nechceš. Když přestat chceš, nemůžeš."(12.8.2012)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $45,128Tržby Celosvetovo $2,105,096║ tvrdé, ťažký film, opäť téma mimo mňa ale aspoň spracovaná pôsobivo /40%/(25.12.2008)

 • Roman.Ticka
  ****

  Co může být zajímavého na životě smažek? Že se jejich život plácá od ničeho k ničemu, že statisticky z 10-ti let zbytečného trápení na cestě do pekel 10 let nic nedělají, 7 let stráví čekáním, 2 roky propichováním žil, rok kecáním o slibech, a pak za minutu zhebnou. Příběh mi nic nového nedal, ale ani nevzal, bylo hezké koukat se na nevyzrálého Heatha, Abbiin roztomilý pršáček a dojemnou chápavost papá. Nakonec sledovat pád do záhuby se vždycky hodí, pokaždé je to velké poučení. Přes pocit marnosti boje s démony jsem cítila jeden podstatný rozdíl. I v těch nejhorších momentech bylo vidět jasné světlo - nekonečnou oddanost a víru v jedinečnou neopakovatelnou vzájemnou lásku obou hrdinů. (jak sladce může chutnat i obyčejná voda, když má jeden to štěstí a procitne!)(26.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace