poster

Candy

 • Austrálie

  Candy

Drama / Romantický

Austrálie, 2006, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Thomick
  ***

  Mám za to, že kdyby na režisérské křeslo usedl někdo o mnoho výraznější (protřelejší) než Armfield, užil bych si ten film daleko, ale daleko víc. Takhle tam vidím až příliš nevyužitého potencionálu. Nad čím se ale nemohu nepozastavit jsou herecké výkony. Zejména Ledger tu potvrzuje, že svého času patřil k nejtalentovanějším hvězdám hollywoodského nebe. Skvělý byl ale i můj oblíbenec Rush, to se rozumí. 55%.(29.12.2009)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $1,980,528(27.5.2007)

 • StarsFan
  ***

  Australská variace tradičního příběhu o tom, jak heroin dokáže člověka zničit, která mi v mnoha detailech připomínala knihu My děti ze stanice ZOO. (Hlavní hrdinka se jako Christiane F. také dává na prostituci, odvykání ve dvojici je pro hlavní hrdiny složitější než jednotlivě, rodiče zpočátku nic o závislosti své dcery netuší...) Oproti známé východoněmecké knize ve mě ale Candy asi žádnou výraznou známku nezanechá; na to i přes výborné herecké výkony působí poměrně nevýrazně. Řemeslo je to odvedené výborně, pokud jste ale viděli víc jak tři filmy na téma "těžký život feťáků" nic překvapivého nebo nového na této adrese nenajdete.(30.1.2011)

 • Pepinec
  ***

  "V korunách je nebe a v nebi je život."(21.3.2011)

 • bassator
  **

  Filmů o drogách jsem viděl již více Kokain, Šňup, Requiem za sen nebo třeba Trainspotting a nic nového jsem v tomto nenašel. Začínají mě už silně nebavit (i když tento kvalitu srovnatelnou s těmi jmenovanými jistě má včetně opět dominantních a věrohodně zahraných hlavních v uvozovkách hrdinů), proto tak vysoce hodnotit nebudu... - 7. 3. 2012 - 40%(7.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace