poster

Candy

 • Austrálie

  Candy

Drama / Romantický

Austrálie, 2006, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  *****

  Když můžeš přestat, nechceš,když chceš,nemůžeš.(16.3.2011)

 • Smok
  ****

  Film nehodnotiaci, nevyslovujúci názor, len čisto popisný. Prazvláštny život a veľká láska Candy a Dana v súvislostiach, ktoré bežnému divákovi bez skúsenosti s "hard drugs" asi vyrazia dych a budú sa zdať k neuvereniu. Zvláštny pocit sledovať po Heathovej smrti...(17.2.2009)

 • Richie666
  ****

  "Tak zaprvé: Ty vůbec ničemu nerozumíš. Zadruhé: Nesnáším tady ten tvůj tón. A zatřetí: Proč prostě radši nejdeš do hajzlu?"(16.3.2011)

 • castor
  ****

  Láska ve třech – Candy, Dan a heroin!! Drsná (a nutno podotknout nevyvážená) romance od protinožců o destruktivním vztahu dvou mladých, rozhodně nadějných duší. Básník a malířka tak musí chtě nechtě projít typickými atributy jako jsou krádeže nebo podvody, detox nebo ponižující prostituce. Právě pokusy o abstinenci, snahu o normální život nebo kterákoliv hádka s hrdinčinými rodiči nebo mezi sebou jsou díky ústřední dvojici neuvěřitelně důvěryhodné, bez brilantních Heathe Ledgera a Abbie Cornish by tohle zřejmě autobiografické povídání skončilo někde v koutě bez povšimnutí. K tomu noblesní homosexuál Geoffrey Rush, úsporné zachycení (režisér je divadelník) všedních starostí beznadějných feťáků a skvěle padnoucí hudba – to jsou další plusové body poctivě a upřímně natočeného debutu. Škoda jen, že emocionálně působí trochu zmateně a cestu k divákovi si musí prosekávat zbytečně obtížněji než by se na první pohled mohlo zdát!! Za ústřední duo přesto ****.(10.1.2008)

 • Slarque
  ***

  Drogy vás mohou vynést do nebe, ale z vaší pozemské existence udělají peklo. Největším problémem tohoto filmu je, že podobných příběhů už bylo natočeno mnoho. A tenhle se divákovi nakonec nezadře pod kůži tak silně jako třeba Requiem za sen. Nicméně ústřední pár je velmi přesvědčivý a Abbie Cornish je nádherná. A když si člověk vezme, že takhle úžasnou kočku může mít za pár babek, tak ty drogy vlastně nejsou zase tak špatné...(1.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace