poster

Candy

 • Austrálie

  Candy

Drama / Romantický

Austrálie, 2006, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rogue
  ****

  Průměrný balast s vynikající tříminutovkou, díky které rozhodně stojí za shlédnutí.(14.8.2007)

 • Shakers
  **

  Absolútne netuším, prečo som sa k tomu filmu odhodlal a ako som sa vlastne k nemu dostal, ale jedno viem - bola to chyba ... a nuda. Herecké obsadenie je snáď jediné plus, ale inak príbeh nezaujímavý ako hlavne postavy. Ten kto bere drogy zle dopadne a ten kto to vie, nemusí tento film ani pozerať. Ja som to vedel a tiež som zle dopadol. 45 % - 2*(11.11.2013)

 • swamp
  ****

  Uff, docela nepříjemný film a depka. Abbie Cornish a Heath Ledger excelují!(3.9.2012)

 • Slarque
  ***

  Drogy vás mohou vynést do nebe, ale z vaší pozemské existence udělají peklo. Největším problémem tohoto filmu je, že podobných příběhů už bylo natočeno mnoho. A tenhle se divákovi nakonec nezadře pod kůži tak silně jako třeba Requiem za sen. Nicméně ústřední pár je velmi přesvědčivý a Abbie Cornish je nádherná. A když si člověk vezme, že takhle úžasnou kočku může mít za pár babek, tak ty drogy vlastně nejsou zase tak špatné...(1.2.2010)

 • Zeck
  ***

  Asi nejnudnější film o drogách, který jsem zatím viděl. Jednou "šmrnclý" dětma ze stanice ZOO, podruhé Requiemem za sen. Ledger a Cornish možná podali dobrý výkon, ale v příběhu rozděleném na nebe, zem a peklo, totálně nevynikl. Příběh je zdlouhavý a přebíhá z jednoho tématu k druhému bez toho, aby alespoň jedno dokázal dobře a chytlavě popsat. Výrazné a důležité situace tak ve výsledku absolutně nic nepřinesou. Tento film mě žánrově nedostal (romantické drama), místo toho mě dokázal párkrát rozesmát. Schýza a detox vyzněl do prázdna, další situace představující život feťáků rovněž. Film nedokázal diváka přesvědčit o tom, že drogy jsou špatné, nebo dobré. Pouze odvyprávěl nudné drama, kterému sekundovaly drogy. 55% 08.02. 2010(8.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace