poster

Bílá masajka

 • Německo

  Die Weisse Massai

 • anglický

  The White Massai

 • Slovensko

  Biela masajka

Drama / Romantický

Německo, 2005, 131 min

Kamera:

Martin Langer

Hudba:

Niki Reiser

Producenti:

Günter Rohrbach
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mia...
  ****

  Já nějak nevím, co si o tom myslet ... Ani nevím, jestli mě to vlastně bavilo a nebo ne ... a přesto dávám čtyři hvězdy, tak hádám, že ano, ikdyž si myslím, že spíše ne ... Každopádně je to neuvěřitelné, že se něco takového vážně stalo. Nakonec utekla, ale každý rozumný člověk, co by byl v její situaci by utekl asi už po prvním sexu a nebo ihned potom, co viděl, že pije krev z mrtvé krávy. Myslím, že tehle film budu asi ještě chvíli vstřebávat. Vždycky jsem si myslela, že na národnostech a kulturách nesejde, ale poslední dobou se čím dál tím víc přesvědčuju, že na tom záleží!(9.2.2013)

 • Smok
  odpad!

  Presne ako píše Enšpígl. Keď sa nejaká masajka pri mne zavlní, hneď je hrča v trenírkach a mám sto chutí odsťahovať sa za ňou kdesi do slnkom rozpálenej Afriky a nechať si nabehnúť po tele spáleniny od slnka. Dostať z čistej lásky maláriu, žltú zimnicu, alebo čojaviem aké svinstvo je vlastne tiež OK. Odmenou za to mi bude pohľad na obnažené kozičky mojej milej niekde tesne pod pásom a disk v spodnej pere mojej krásky a vo voľných chvíľach môžeme kdesi v Nigeri navrtávať ropovod "za jazdy" a večer sa muchlovať v 45 stupňovom chládku svokrovej hlinenej chatrče. Paráda, už sa teším :) Kedysi som tvrdil, že najlepšie scenáre píše život - tak sa trošku poopravím - platí to aj naopak.(30.12.2010)

 • brutale
  odpad!

  100% zhoda s komentárom od užívateľa "Smok" well done niet čo dodať !!!(9.9.2011)

 • Slartibarkfast
  ***

  Samotný příběh je tak absurdní a neskutečně šílený, že mě až zaráží, že taková žena opravdu žije a tohle dobrovolně prožila. Věřím, že mnoho podobných věcí se v životě může přihodit, ale tak, jak tu bylo vše prezentováno, asi ne. Režisér asi plně nezachytil to, co chtěla hlavní protagonistka říci. Takhle na mne celý příběh působí, jako když mladá a hloupá, naivní, duševně méně smělá slečna jde za pohlavním údem bez jakýchkoli myšlenek na budoucnost, a když už si konečně uvědomí v jakém že to stojí exkrementu, nemůže s tím zhola nic dělat a bere roha. Byly tam pravda i silné momenty a mnohdy se musel divák zamyslet a sžít se s danou situací. Podívat se na ni nezaujatě a s čistým svědomím. Na jednu stranu obdivuhodné, na druhou neskutečně nezodpovědné a hloupé. 60%(4.9.2011)

 • Damiel
  ***

  Na několik silných momentů je film bohužel příliš moc rozcouraný a občas to nabírá nudný ráz dokumentu. Zhustit děj o půl hodiny, mohlo to mít jiné grády.(16.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace