Bílá masajka

Německo, 2005, 131 min

Martin Langer

Niki Reiser

Günter Rohrbach

Knižní předloha je rozsáhlejší a film není tak atmosferou dotvořený jako u listování stránek v knize, ale i tak velmi slušně zpracovaný drama.. 65%(7.5.2012)

No na můj vkus možná až zdlouhavý film. Ale určitě zajímavý a hodně drsný, chvílema až moc. Dávám 75%.(5.2.2007)

Nechtěla jsem hodnotit chování hlavní představitelky, ale rýpnout si musím. Já prostě nepochopím, jak si Carola mohla myslet, že by to snad mohlo fungovat. Já fandím každé lásce, ale ono nechat se naprosto zaslepit není dobré a nikdy to nedopadne dobře. Co se týče filmu samotného, dost jsem se obávala délky, ale kupodivu jsem se vůbec nenudila. A že je to podle skutečnosti, jen dodává filmu na atraktivnosti.(18.9.2011)

• brutale

100% zhoda s komentárom od užívateľa "Smok" well done niet čo dodať !!!(9.9.2011)

Čekal jsem nějakou hrůzu, ale nakonec jsem byl docela překvapený, že to nebyla až taková blbost, jak by se mohlo zdát. Dokonce jsem se ani nenudil. Jen je škoda, že to nenatočili lépe. Určitě by to šlo mnohem líp a ne aby to klouzalo jen po povrchu od zamilování se k problémům a konečnému řešení.(3.11.2009)