Vzhledem k tomu, že českými kiny většinou brázdí český filmy o "velkých problémech malých českých lidí", jsem z téhle žánrovky nadšený. Čeští Dannyho parťáci se sice nekonají, ale jinak velice solidní. Už jsem přestával doufat, že se zase jednou budu bavit u tuzemského snímku.(23.2.2007)

• Houdini

Český Lev 1 nominace: Zvuk(15.2.2007)

Pořád křičíme, že chceme pořádný filmy, ve kterých je nějaká akce, ale když ho máme za těžký prachy, tak si stejně stěžujeme. Jsme prostě Češi.(7.8.2009)

Během loupeže století zmizel za bílého dne.... Vše se později našlo – kromě peněz. Po pachatelích..... Nechápu jedno: Proč ještě 4 roky od natočení filmu nevyšlo dvd?! Né že by to bylo světová pecka, ale na poli českého filmu – solidně odvedená práce. Scénář R. Johna si zábavně pohrává s fakty a vytváří možný portrét lupičů, kteří dali tržnímu hospodářství a bezpečnostním složkám zabrat. Pohodový film, scénky vedoucí k pousmání, sympatičtí herci, nikdo se nepitvoří, příběh odsejpá a nese se v optimistickém duchu. Když už nic, alespoň je znát, že je to bavilo. Koho? Není to jedno? PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ *(21.2.2010)

S ohledem na odvahu ve zvoleném žánru musím uznat, že tohle bylo jednoznačně příjemné setkání s tuzemským filmem.. Vřele přijaté osvěžení a Suchánek probuzený z letargie a překonávající stín laciných nováckých estrád!!(29.4.2010)