Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  ***

  Je to docela dobře natočené, ale samotný scénář žádný zázrak není. Ústřední herecký trojlístek je sice zajímavý, ale chvílemi mi připadalo, jakoby každý byl z jiného filmu. Jen si vlastně nejsem jistý, zda je to chyba herců nebo to vyplývá právě ze scénáře. Pokud to měla být krimikomedie (ani tím jsem si občas nebyl moc jistý), pak za dost podstatnou chybu považuji delší úseky, ve kterých žádný humor nebyl (50%).(4.4.2009)

 • prome
  **

  Dobry namet a urcite i scenar tenhle film nezachranil. Reziseri se snazili napodobit holywoodske trhaky, jenze se jim to v zadnem pripade nepovedlo. Je to sice prijemne oziveni v zaplave dnesnich stupidnich teenagerovskych komedii, ale provedeni toho filmu me naprosto zklamalo. Skoda videl jsem v tom rozhodne velky potencial stat se vybornym filmem(19.11.2007)

 • castor
  ***

  S ohledem na odvahu ve zvoleném žánru musím uznat, že tohle bylo jednoznačně příjemné setkání s tuzemským filmem.. Vřele přijaté osvěžení a Suchánek probuzený z letargie a překonávající stín laciných nováckých estrád!!(29.4.2010)

 • HoneyBunny
  **

  Minimum originálních nápadů, znuděné herecké výkony, scénář s nereálnými postavami... navíc ve vás film ani jednou nevzbudí emoce. Diváka neurazí a pohříchu ani nenadchne.(21.10.2006)

 • Kamca_
  ***

  Myslela jsem si, že to bude další česká blbost. Ale když jsem to konečně viděla, příjemně mě tahle komedie překvapila. Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4*. Nakonec dávám 3.(27.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace