• prome

Dobry namet a urcite i scenar tenhle film nezachranil. Reziseri se snazili napodobit holywoodske trhaky, jenze se jim to v zadnem pripade nepovedlo. Je to sice prijemne oziveni v zaplave dnesnich stupidnich teenagerovskych komedii, ale provedeni toho filmu me naprosto zklamalo. Skoda videl jsem v tom rozhodne velky potencial stat se vybornym filmem(19.11.2007)

Naivni,misty koukatelne s hodne trapnym zaverem.(15.6.2010)

• blackrain

Nejen šaty dělají člověka, ale i prachy. Pokud máte spoustu peněz, můžete si dovolit všechno. Jenže pak máte všechno a nevíte co roupama. Peníze vás mohou pěkně zkazit. Ale zase nemít žádné, to také není dobré. Tři kamarádi jich neměli dost. Proto se rozhodli si přilepšit krádežemi. Přepadli kubánské dělníky, poštu v Dejvicích a auto Group for securitas. A ke všemu měli smůlu. Radek John spojil tři nesouvisející případy loupeží a udělal z toho trošku guláš. Možná měl zůstat u jednoho a pořádně ho promakat. Mohlo pak vzniknout zajímavé krimi. Za jedno podívání to stálo.(5.4.2009)

• Boogeyman

Nevím, proč to na Primě (4/09) běželo v kvalitě, za kterou by se stydělo i vesnické letní kino, sice to dostalo zajímavou patinu, ale moderní střih a luxus tropického ostrova se do vyblitých barev a filmových šmouh a ruchů fakt moc nehodí. Jestli psal scénář skutečně Radek John, jsme svědky jednoho z největších úpadků v historii talentovaných scénáristů. Protože tohle snad ani scénář nemá, nebo se jím nikdo neřídil. Scény na sebe (ne)navazují, jako kdyby mezi nimi vždy ještě nějaká chyběla, některé okamžiky jsou tak nelogické, že by je tak nenatočil ani Ed Wood (kreditka v pase – zcela klíčovou věc někdo omylem zapomene v pase přítelkyně jednoho z hrdinů?, schování peněz do igelitky přivázané k Huasbótu, dolévání benzínu při rallye – Hanák řídí, nebo dolévá, a proč při časovce Vetchý určuje jejich současné pořadí podle toho, kolik posádek zrovna projelo? A mohl bych pokračovat dál, třeba jak pes dovedl policajty „po letech“ k Suchánkovi, nebo extrémně debilní konec….no nic, Prachy dělaj člověka je prostě totálně neukočírovanej film a nezachrání ho ani to sympatické trio hlavních hrdinů.(4.4.2009)

• WANDRWALL

Suchánek a Langmajer. Začínali společně, ale jak rozdílně se utvářeli, a kde jsou oba dnes. Suchánek je tlustý a usazený tatík, Langmajer si může říkat charakterní herec, a taky je tak obsazován. Jeden nedělal nic, druhý na sobě pracoval. A na koho je lepší pohled? Jak pro koho.(22.4.2011)