Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  ***

  Sympatický ústřední trojlístek doplňuje ještě sympatičtější Visnerová. Jsem rád za každý slušný český film a myslím si, že Prachy dělaj člověka nejsou zklamáním. Scénář je mírně překombinovaný, ale nerušilo mě to. Několikrát jsem se zasmál, dobrý nedělní večer na Markize - to mě asi udivilo nejvíc, nevím, zda mi to na Primě uniklo, anebo skutečně tento film vysílala dříve slovenská televize než česká.(24.8.2008)

 • HoneyBunny
  **

  Minimum originálních nápadů, znuděné herecké výkony, scénář s nereálnými postavami... navíc ve vás film ani jednou nevzbudí emoce. Diváka neurazí a pohříchu ani nenadchne.(21.10.2006)

 • HellFire
  ***

  Nejtrapnější chvíle filmu - Tomáš Hanák dojde "přestrojený" za jinou osobu a kamarádi ho po 15ti letech nepoznají. Problém je, že bych ho poznal i po amnézii a 20ti pivech. Tak si čeští maskéři představují svou práci. Jako film jde o celkem slušnou práci, až na takové ty nesmysné momenty, kdy se hodí do interiéru auta zápalná láhev, načež vybuchne celé auto, což je samozřejmě jen na efekt.(12.12.2010)

 • AppleCore
  *

  V rámci české tvorby je tehle film dost možná nadprůměrnej, ale když pomyslim na fakt, že z toho mohla bejt super kriminálka a místo toho je to jenom staře vypadající změt keců a nudný akce hrájící si na komedii tak jde hodnocení hezky dolů. Další mínus je debilní hudba toho týpka co si říká "Clou", vždycky když tam začal hrát tak jsem si musel zacpat uši a to by se u filmu nemělo stát. Za sebe říkam že nudná režie, špatná hudba a nevýraznej děj můžou za propad filmu na jednu hvězdu. Sice je pěkný, že to neni jenom další tupá tragikomedie, že byla snaha natočit krimi komedii která by české tvůrce mohla inspirovat k točení více takových filmů, ale někdy se to prostě nepovede.(5.4.2009)

 • Faidra
  odpad!

  Tak nám Suchánek zase natočil blbost, paní Müllerová... Že mě to po všech těch telatech a prapředcích, co by se obraceli v hrobě, kdyby nebyli zpopelněni, překvapuje. Neměla by mě asi překvapovat ani snaha českých tvůrců být světoví a ukázat, že my taky máme svého Dannyho a jeho parťáky. Inu, jak řekl Karel Havlíček Borovský: "Kéž by nám to vlastenectví z huby do rukou přejíti ráčilo..."(29.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace