Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  ****

  Vzhledem k tomu, že českými kiny většinou brázdí český filmy o "velkých problémech malých českých lidí", jsem z téhle žánrovky nadšený. Čeští Dannyho parťáci se sice nekonají, ale jinak velice solidní. Už jsem přestával doufat, že se zase jednou budu bavit u tuzemského snímku.(23.2.2007)

 • Houdini

  Český Lev 1 nominace: Zvuk(15.2.2007)

 • lesumir
  ****

  Pořád křičíme, že chceme pořádný filmy, ve kterých je nějaká akce, ale když ho máme za těžký prachy, tak si stejně stěžujeme. Jsme prostě Češi.(7.8.2009)

 • Fr
  ***

  Během loupeže století zmizel za bílého dne.... Vše se později našlo – kromě peněz. Po pachatelích..... Nechápu jedno: Proč ještě 4 roky od natočení filmu nevyšlo dvd?! Né že by to bylo světová pecka, ale na poli českého filmu – solidně odvedená práce. Scénář R. Johna si zábavně pohrává s fakty a vytváří možný portrét lupičů, kteří dali tržnímu hospodářství a bezpečnostním složkám zabrat. Pohodový film, scénky vedoucí k pousmání, sympatičtí herci, nikdo se nepitvoří, příběh odsejpá a nese se v optimistickém duchu. Když už nic, alespoň je znát, že je to bavilo. Koho? Není to jedno? PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ *(21.2.2010)

 • castor
  ***

  S ohledem na odvahu ve zvoleném žánru musím uznat, že tohle bylo jednoznačně příjemné setkání s tuzemským filmem.. Vřele přijaté osvěžení a Suchánek probuzený z letargie a překonávající stín laciných nováckých estrád!!(29.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace