Most do země Terabithia

Hal Lieberman

John Gilbert

Kostýmy:

Barbara Darragh

Velmi dobrý dětský film, který si paradoxně užijí spíš dospělí a odrostlejší děcka. Škoda prostřední části, kde to malinko ztrácí tempo. A ty děcka umí překvapivě docela dobře hrát!(13.3.2007)

Krásný dětský film, který si užijí starší děti i dospělí můžou zapnout fantazii a ponořit se do toho krásného neproblémového světa, kde je každý aspoň chvíli šťastný. Skvělá podívaná, lituji toho, že jsem tento film nenavštívil v kině, plátno mu muselo moc slušet. Herci Jeff (Josh Hutcherson) a Leslie (AnnaSophia Robb) hrají moc dobře, fakt jsem byl až překvapený, hlavně A.S.Robb na svůj věk, klobouk dolu a držím palce ať jí to vydrží. Docela jsem tento film prožival a u konce byl trochu na měkko, no a co ;-) jednou za uherský rok se může stát….Krutá realita je fakt krutá, proto si cením připomenutí tímto filmem…. 10/10*(10.3.2008)

Tenhle film jsem si pustil kuli tomu, ze podle traileru (o knizce sem v zivote neslysel) tu melo bejt neskutecny mnozstvi fantasy postav. Takze jsem cekal neco ve stylu Narnie, jenze tohle je jen povedenej rodinej film o dvou detech a jejich predstavivosti. Navic krome zaveru tu prakticky zadny priserky nejsou. Potesila me AnnaSophia Robb, ktera byla narozdil od toho malyho smrada sympaticka a hrala supr, pak pekna Zooey Deschanel a Robert Patrick, kterej sice nic moc nepredvadi, ale je to Terminator kurva. Dost me prekvapilo, jak to vse dopadlo, pac to pak uz nevypadalo jak rodinej film pro deti, ale jako solidni depka. Gabor Csupo (kurva to je jmeno) natocil fajn rodinej film, kterej je misty trapnej, misty nechtene smesnej a misty milej a vtipnej, ma slusny triky a je absolutne bez pribehu a neni na vic nez 3*.(11.4.2007)

"nééééééééééééééééééé .................. :´-( ..................." Tak ... tímhle výkřikem do tmy jsem málem před chvílí probudila půl baráku. Neznamená to, že o tom filmu už nikdy víc nechci slyšet a že ho nechci vidět .... ale znamená to, jak jsem schopná všechno prožívat naplno ... Děti si vysnily opravdu úžasný svět fantazie. Doporučuji v případě, že Vaše mysl je otevřena a jsem si jistá, že si popláčete všichni! stejně jako já ... i Ty, Ty a Ty taky.(10.9.2013)

Čekal jsem od toho něco jako druhou Narnii, to se sice nepotvrdilo, byl to spíš takovej dětskej film než fantsy pohádka, ale to mi nějak nevadilo a fakt mě to bavilo, dokonce sem si oblíbil i dětský herce a to docela dost a proto mi fakt zkazilo náladu co se odehrálo na konci, do tý doby to byl děsně pohodovej film, hlavně zásluhou AnnaSophia Robb, která bude podle mě druhá Elisha Cuthbert za pár let. Myslim si, že takovýhle filmy by měly končit trošku jinak a jen kvůli tomu dávám 3, jinak bych dal určitě víc.(7.5.2007)