poster

Most do země Terabithia

 • USA

  Bridge to Terabithia

 • Slovensko

  Most do Krajiny Terabithia

Dobrodružný / Fantasy / Rodinný / Drama

USA, 2007, 90 min

Režie:

Gabor Csupo

Předloha:

Katherine Paterson (kniha)

Kamera:

Michael Chapman

Hudba:

Aaron Zigman

Producenti:

Hal Lieberman

Střih:

John Gilbert

Scénografie:

Robert Gillies

Kostýmy:

Barbara Darragh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  *****

  Fakt si teraz nespomeniem na krajší čisto detský film od Nekonečného Príbehu. Rozdýchavam a dávam Le_Oscara sa hudbu. 90%(5.4.2008)

 • berg.12
  *

  Jeden velký podraz. Dospělácké hraní si na fantazii, živené sterilní představou o dětském světě.(4.10.2007)

 • Hitman_47
  *****

  Takový film je v dnešní době opravdová rarita...AnnaSophia je prostě k nakousnutí a má nádherný úsměv :)(15.6.2007)

 • bestlama
  *

  Ty děti buď něco šlehaly, nebo mají hodně bujnou fantazii a měli by jím rodiče zakazovat se koukat na fantasy filmy ...(18.5.2009)

 • Aluska88
  ****

  Pokud očekáváte, že se před Vámi po cestě přes Most do země Terabithia rozprostře vizuálně vymakaný kouzelný svět s okouzlujícími efekty a všemožnými pohádkovými bytostmi, mohli byste být velmi překvapeni a někteří možná i zklamáni. Snímek neobsahuje ani zdaleka tolik fantastický formát, jak by se mohlo dle popisu zdát. Zpracovává především význam přátelství, rodiny a hlavně nezměrnou dětskou fantazii pramenící z pocitu odlišnosti od ostatních, osamocenosti či zklamání. Jess a Leslie se brzy spřátelí a začnou spolu navštěvovat nedaleký les, kde se začnou ukrývat před svými starostmi, a s touhou objevovat věci nepoznané. Největší triková exploze Vás čeká v samotném závěru a řekla bych, že se na ni i vyplatí počkat, pokud by Vám už nějaké ty trikové excesy chyběly:) Z obsazení bych vyzdvihla půvabnou Zooey Deschanel coby slečnu učitelku, které to s kytarou a milým zpěvným hláskem nehorázně sluší či přísného Roberta Patricka v roli Jesseho otce.(13.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace