poster

Most do země Terabithia

 • USA

  Bridge to Terabithia

 • Slovensko

  Most do Krajiny Terabithia

 • Velká Británie

  Bridge to Terabithia

Dobrodružný / Fantasy / Rodinný / Drama

USA, 2007, 90 min

Režie:

Gabor Csupo

Předloha:

Katherine Paterson (kniha)

Kamera:

Michael Chapman

Hudba:

Aaron Zigman

Producenti:

Hal Lieberman

Střih:

John Gilbert

Scénografie:

Robert Gillies

Kostýmy:

Barbara Darragh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ****

  Až překvapivě milý a více než snesitelný dětský film s čirým poselstvím, který si díky politice Walden media hraje na víc než čím ve skutečnosti je. --- Nedělám to často a svým způsobem je to tedy rarita, ale u Terabithie musím jít po druhém setkání o pořádný kus výš. Csupo dokázal nádherně vystihnout city a porozumění mezi postavami, vytěžil maximum z minimalistické formy a předvedl, že když máte k předloze dostatečný cit a sami otevřete mysl dokořán, dokážete velké věci. 8/10 pro dost možná největší a nejpříjemnější překvapení roku.(12.2.2007)

 • MrHlad
  ****

  Velmi dobrý dětský film, který si paradoxně užijí spíš dospělí a odrostlejší děcka. Škoda prostřední části, kde to malinko ztrácí tempo. A ty děcka umí překvapivě docela dobře hrát!(13.3.2007)

 • LIVINGDEAD
  *

  Viděl jsem ukázky, viděl jsem velkého obra, viděl jsem velký chodící strom, viděl jsem podivné skakající příšery a říkal jsem si : "hmmm, zřejmě něco ve stylu Pán prstenů a nebo Harry Potter. Bohužel, dětský film o praštěných puberťácích, co si vymýšlejí debilní báchorky! Nechápu, proč tato pitomina byla nevhodná pro děti do 12 let? Že by tam byl sex?(1.5.2008)

 • Fr
  ***

  Dětská fantazie nezná mezí...zavřít oči a nechat otevřenou svoji mysl - TERABITHIA..... Děti 7 - 12 let se budou zaobírat trikovou stránkou (třeba se bát) a děti starší zase můžou narazit na věci, se kterými se ještě ve svém životě nesetkali. Z toho vyplývá, že je to film pro děti, který ovšem může potěšit celou rodinu. Záleží na tom, jak moc jste schopní zavřít oči a nechat otevřenou svoji mysl ??? P.S. hodně mne překvapilo celkové vyznění příběhu.(19.10.2007)

 • Le_Chuck
  *****

  Fakt si teraz nespomeniem na krajší čisto detský film od Nekonečného Príbehu. Rozdýchavam a dávam Le_Oscara sa hudbu. 90%(5.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace