Je to svěží a zábavný, což je víc než se dá říct o zbytku filmů v tomhle státě. Mádl je borec, Vorel jr. hraje chvílema dobře, ale když promluví, tak mu to žrát nebudete. Je dobře, že se Vorel nebojí trochu agresivnější režie, tudíž ten film vypadá přirozeně (kamerový vychytávky a hip hop to je to co naše kinematografie potřebovala). Já dostal mnohem víc, než jsem čekal, takže palec nahoru.(26.10.2007)

Pro mě velké a příjmené překvapení. Vtipné a pravdivé - hlavně ti učitelé. Jako kdybych se vrátila na střední. Český film zas tak úplně neumřel, Vorlové u mě hodně stoupli, staršímu jsem konečně přišla pořádně na chuť a mladší mě okouzlil svým výkonem. Přesně do takového lúzra bych se v 16ti zamilovala :-))(16.4.2008)

• AngelAngie

Pohroma, nuda, herecké výkony na bodu mrazu. Z tohodle filmu mi bylo zle jak dlouho z žádného, jeden z nejhorších (po všech stránkách!!!) filmů vůbec, 0% a žádné slitování.(22.5.2008)

• - Byt, ve kterém se natáčely scény u Petra (Tomáš Vorel Jr.) doma, patřil alkoholikovi. Natáčení proto popsali herci i režisér jako „příšerné“. (FMJ)

• - Režisér Tomáš Vorel chtěl obsadit do role třídního učitele Pavla Lišku či Jiřího Macháčka. (Stocki)

• - Jirka Mádl zmaturoval len 3 mesiace pred začiatkom nakrúcania. (Smok)