Sonda do studentského života, která svou věrností předčí většinu světové tvorby za posledních dvacet let. I tak tomu něco stále chybí...(9.4.2008)

Když už z těch neživotných karikatur vypadne něco, co by mohlo působit na pocity a názory normálních lidí, je to smeteno něčím, co vypadá, jako vystřižené z Kameňáku. Velká škoda už proto, že to nebyla nuda, vtipy se netočily např. jen kolem sexu a vypráví to o něčem, co český film pozoruje z hodně velké dálky. Mladí herci jsou v pohodě, z těch ostatních velice vyčnívá jen Zuzana Bydžovská.(11.12.2007)

• TheRaven

Tak tohle má být obraz mojí generace? Hmm, raději ne. Zdlouhavé, nudné, otravné. Dvě hvězdy za pár zajímavých scén a charakterů.(5.9.2010)

Soundtrack Tomás Matonoha: 1. Z tvojí 1/4 - Indy&Wich ,2. Cheap ,3. Legal zone - Wich ,4. Bylo to zatažený ,5. Pulzní hajzl! - SuperCrooo ,6. Válku na ně! ,7. Subway - Wich ,8. Proti společnosti? ,9. Šedé náměstí - Tomáš Matonoha ,10. School theme - Wich 1:04 ,11. Rooftop - Wich ,12. Čuměj jak uchylové ,13. Right with us - Wich ,14. RHS ,15. 12:15 - Wich ,16. Po prdeli ,17. Hoopty song - DJ Brainy Thug ,18. Komín čeká ,19. Chimney - Wich ,20. Zavolej policajty ,21. Dvojka chování ,22. Privat - Wich ,23. Se mnou nespal ,24. Lighter - Wich ,25. Jinou školu ,26. The real - Wich + Nironic ,27. Konec sprejování! ,28. Sad theme - Wich ,29. To je vůl ,30. Chrome child - Wich ,31. Mobil dostaneš ,32. Mellow theme - Wich ,33. Fotr není čurák ,34. Z tvojí 1/4 final- Indy&Wich,(11.5.2011)

• genetique

Každý, kto navštevoval gymnaziálne štúdium (a teda pokiaľ nie je české školstvo na tom až tak zle), tak vie, že toto zobrazenie úrovne školského systému (do ktorého sa určite jedného dňa naše školstvá dostanú), má so súčasnou realitou spoločné akurát pojmy študent - profesor. Ako paródiu na školské učilištia by som to možno bral, ale to by tupci ako Mádl a Vorel ml. pred kamerou a Vorel st. za kamerou nemohli byť takí drevení a poskytnúť mi aj niečo viac ako len primitívne dialógy bez štipky pointy a humoru. O ten sa stará hlavne učiteľský zbor v podaní staršej generácie. Malou iskierkou bola hudba a graffiťácke scény. 40%.(2.1.2009)

• - Když kluci stříkají na metro, v oknech metra si můžete všimnout kameramana i osoby držící mikrofon. (Mr.Hudson)

• - Snímek Gympl se stal prvním českým filmem, který vyšel na Blu-ray disku. (Stocki)

• - Rozpočet: 23 milionů Kč. (kohout08)