poster

Miss Potter

 • Velká Británie

  Miss Potter

 • Slovensko

  Miss Potter

 • Slovensko

  Slečna Potterová

Drama / Životopisný

Velká Británie / USA, 2006, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • moviesfan
  ***

  Miss Potter je hezká, milá slečna. Film působí stejně. Postavičky, které ožívají jsou roztomilé. Sen o tom, že bude psát knihy pro děti se jí brzy splní. Film na mě působí jako taková malá hezká pohádka. Hodnocení: 65%(19.4.2008)

 • Lenny.M
  ****

  Jednoduše - až pohádková krása..A ať mi nikdo netvrdí, že Renée neumí hrát!(21.6.2009)

 • Maemi
  ****

  Přiznávám, že o Beatrix Potter jsem nikdy neslyšela, ale o to víc mě okouzlil tento film. Ta žena, co myslela svou vlastní hlavou a šla si za svými sny, které se natolik příčily viktoriánské představě o řádné dámě a ze všeho nejraději kreslila a vymýšlela příběhy plné fantazie, navíc ztvárněná Renée Zellweger, která se pro roli dokonale hodila, se mi velmi líbila. Nejen příběh, ale i provedení je skvělé, krásná výprava, příroda Lake District a mnohé ostatní si na 88 minut získaly mé srdce. Skutečně hezký, snivý film...(26.4.2010)

 • qualkalim
  ***

  Nenadchne, neurazí, typický životopisný film, do mírného nadprůměru ho dostává jen vždy skvělý Ewan McGregor, kterému jsem vše doslova "žral" (narozdíl od lehce nesnesitelné Renée)... Na několika místech vykouzlí na tváři úsměv, to je ale žalostně málo na čtyř hvězdičkový film... Slabých 7/10...(23.7.2007)

 • Renton
  ***

  Scénář: Richard Maltby Jr. .. Tohle je tak pohádkově (bezelstně, vlezdoprdekově - každý ať si vybere) krásné a milé, že nejde odolat. Škoda té přímočarosti, ale jestli tohle život dal, je těžké to byť sebelepším scénářem nějak upravit. Renée už sice hrála lepší role, ale když se cukruje s Ewanem, není to tak otravné, jako cukrování s Emily nebo roztžky s rodiči. Podívaná z které sice neztloustnete, ale ani se pořádně nenasytíte..(11.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace