poster

Mezi řádky

 • USA

  Freedom Writers

 • Slovensko

  Medzi riadkami

Drama / Krimi / Životopisný

USA / Německo, 2007, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HareS
  ***

  Príjemné, jemne nadpriemerné klišé s výborými Hilary, Scottom a Imeldou. 60%(14.5.2009)

 • baribal
  **

  Podle skutečnosti nebo ne, naivnější film sem dlouho neviděl. Z násilnických členů gangu se díky pan-čelce stane skupina hloubavých spisovatelů, která se zajímá o ten "holkost" a pozvou si bytnou anny frankový a řeknou jí, že to je jejich hrdinka. Snůška keců, kýčů a neuvěřitelných proměn. Ztráta času.(16.8.2013)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Mark Isham: 1. Dream - will.i.am ,2. Listen!!! - Talib Kweli ,3. It's R Time - Jeannie Ortega ,4. When the Ship Goes Down - Cypress Hill ,5. Hip Hop Hooray - Naughty by Nature ,6. Keep Ya Head Up - 2Pac ,7. Code of the Streets - Gang Starr ,8. Rebirth of Slick (Cool Like Dat) - Digable Planets ,9. Officer - The Pharcyde ,10. This Is How We Do It - Montell Jordan ,11. Colors - will.i.am ,12. Bus Ride - will.i.am ,13. Riots - Miri Ben-Ari ,14. Eva's Theme - Mark Isham ,15. Anne Frank - Miri Ben-Ari/Mark Isham ,(18.5.2011)

 • bogomira
  ***

  Tak pár let uplynulo, Nebezpečný myšlenky nám trochu zastaraly, je třeba vyrobit podobnej film pro další generaci. No hurá a je na světě. Není špatnej, to ne, ale je to furt dokola. Kdybych já si měl vybrat, kdo má předělávat mládež, tak promiň Hillary, ale já budu vždycky hlasovat pro Jacka Blacka. To je aspoň prdel.(16.2.2008)

 • sidzej
  ****

  a jej......dalsi film na sposob- idealisticky ucitel dokaze zmenit svet......a opat som to zozral aj s navijakom. Zboznujem tento druh filmov. 85%(16.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace