Poslední legie

Posledná légia

Akční / Dobrodružný / Fantasy

Velká Británie / Itálie / Francie / Tunisko, 2007, 98 min

• Faidra

Dejte mi pevný bod a já o něj omlátím scénáristovi hlavu.(5.8.2009)

• sheen

Je u toho poznat, že na tento film nebylo mnoho peněz. Ale aspoň si film na nic nehraje, žádne triky, velkolepé bitvy. Ze začátku to vypadalo tak nadějně, pak se to ale zvrtlo. Musel jsem se nutit abych vydržel až do konce.(26.6.2008)

• AngelAngie

Naprosto zbytečný film. Hrozně natočen, zahrán, zcela přehnán a postrádajíc jakoukoli atmosféru, ani zde nevidím nic, co by mělo býti nějakým lákadlem, brr, ruce pryč!(24.12.2008)

• Flipper

Merlin sa musel poriadne ožrať, keď vyprodukoval toto božie dopustenie. Chýbali tu však eskymáci a ufónci, aby tu boli zastúpené všetky národy, medzi ktorými sú samozrejme pevné väzby pri ktorých sa nejeden historik musel isť vyvracať. Korunuje to však ten zasran Thomas Sangster, ktorý hrá celý film z jednou grimasou. Ten bude mať taký istý výraz aj keĎ mu budte zatĺkať klince pod nechty.(29.8.2010)

Ještě že na začátku filmu bylo řečeno, že je to natočená legenda, jinak bych to hodnotil jinak:). Ale popravdě jsem čekal něco děsného a musím říct, že zas tak hrozné to nebylo - takových 55 %. Některé animace počítačem se fakt nepovedly, no je prostě vidět malý rozpočet. Trochu jiná legenda o Merlinovi, Artušovi a jednom mečíku:o)).(24.4.2008)