Návrat na vrchol sice hraje na city, ale příjemně. Nic není přehnaný, až na pár momentů. Herecké obsazení velmi slušné. Dobrý film, který rád uvidím znova. Hodnocení: 75%(19.1.2008)

We are? MARSHALL!!! Příjemné překvapení(24.1.2008)

Teda na první pohled žádnej hit, ale musím říct, že mě to chytlo a nepustilo až do konce, a to hlavně díky oběma Matthewům(25.7.2010)

Návrat navrchol je film, který zpříma útočí na divákovi city..Kladem mu budiž to, že se ani jiným netváří. Skvělé herecké výkony, hudba a mimořádná režie McG (což je více než překvapující) dokáží zahladit díry po klišoidním scénáři. Tu a tam mi slzy do očí skutečně vyhrkly.. A co..(20.10.2009)

Oceňuju, že film nekončí typicky happy endem=) Konstatování, že tenhle vyhraný zápas byl na dlouhou dobu taky poslední, působí přecejenom důvěryhodněji.(25.7.2009)

• - Otec zemřelého hráče Chrise Greffena (Ian McShane) si čte v kavárně knihu "Na západní frontě klid" od Remarquea. Když trenér Jack (Matthew McConaughey) povzbuzuje ředitele k návštěvě federace, píská melodii z filmu Hodný, zlý a ošklivý (1966). Na konci v titulcích je záběr na ceduli s nápisem: "Bůh dal, Bůh vzal." Jedná se o citaci z Bible, z Knihy Jób, první kapitola, verš dvacátý první. (Kuny27)

• - Jednalo se o charterový let, při kterém zahynulo 37 členů týmu, 8 členů trenérského personálu, 4 členové leteckého personálu, 1 zaměstanec letecké společnosti a dalších 25 významných lidí. 70 dětí ztratilo jednoho rodiče a 18 dětí navíc osiřelo. (sir-dave)

• - Film si odbil premiéru 12. decembra 2006 v Huntingtone, hollywoodska nasledovala o dva dni neskôr. V oboch prípadoch bol použitý zelený koberec namiesto tradičného červeného. Zelená je totiž farba tamojšej Marshall University. (misterz)