Návrat na vrchol

We Are Marshall

Návrat na vrchol

Drama / Sportovní

USA, 2006, 125 min

Ďalší športový film využívajúci, ale nezneužívajúci skutočné udalosti z prostredia amerického športu. McG a spol. vytiahli z rukáva slušné eso a ako sa zdá, takýmto príbehom stále nie je koniec. Ja osobne mám na ne slabosť, takže som sa znova potešil. Prakticky sa však jedná o slušná drámu o tragédii, ktorá zasiahla jeden futbalový tím. Zápasov sa veľa neodohrá, tie súťažné sú len tri, ale majú tie správne grády, ako aj celý film s veľmi citlivou témou a veľmi citlivým spracovaním. Som prekvapený. Hlavne z réžie, McConaugheyho a celkového dojmu. 80%.(5.10.2008)

Chybí pořádný zápal fotbalového umu! Chybí lepší hlavní herecký výkon! Chybí pořádné dojetí! Nechytne vás za srdce! Nevykouzlí ani úsměv! Nedonutí vás ani brečet! Prostě od začátku do konce se tváříte úplně stejně! 6/10(29.12.2011)

• dobytek

Klasickej americkej sportovní film, ve kterym trenéři pronášej patetický motivační proslovy, hráči rozhodujou zápasy v poslední sekundě, atd... Podobný filmy mě moc neberou. Ani nevim, proč jsem se na to díval.(18.4.2014)

Další z filmů o americkém fotbalu..Krátce před ním jsem si pouštěl Remember the Titans a musím říct, že Titáni byli o jednu hvězdičku lepší. Překvapil mě Matthew Fox, kterého jsem měl zafixovaného jako seriálový typ, ale tady obstál velmi dobře. Závěrem snad jen......We are?? MARSHALL!!!!(4.3.2008)

Velice sympatický film. Bláznivé způsoby McConaugheya jako nového trenéra Marshalls, které pomáhají celému městečku se postavit znovu na nohy po tragickém incidentu. Jako asistenta Foxe (Jacka z lostů) uvidíme v smutnější roli, která se nemůže vypořádat s katastrofou, a cokoliv se děje ve městě to spojuje se vzpomínkami, které následovali před havárií. Je úplně věrohodný jako všichni ostatní, děkan, president Dedmon, Annie Cantrell jako snoubenka jeho syna, stejně tak i pozůstalí 4 hráči. A konec konců, nejtěžší zkouškou je pro ně postavit se znova a znova na hřiště, dokaď nezačnou vyhrávat a tím dát hold všem pozůstalím i mrtvým z týmu a fans marshalls. Nejde tu jen o vítězství.(30.11.2007)