Návrat na vrchol sice hraje na city, ale příjemně. Nic není přehnaný, až na pár momentů. Herecké obsazení velmi slušné. Dobrý film, který rád uvidím znova. Hodnocení: 75%(19.1.2008)

velmi ma prekvapil reziser McG, kt. velmi neoslnil charlieho anjelikmi, ale s marshallmi ukazal, ze predsa v nom tkvie nejaky ten talent, aj ked treba uznat ze podla mna mal slaby scenar poruke, plny silnych slov a hrdinskych vylevov, ako to uz asi byva zvykom v sportovo ladenych filmoch...taktiez dost tam nesedi ten patos, kt. je viditelny pocas celeho filmu, a najviac ked tak nudi...no a este k mcconaugheymu: ten pekne zabodoval a dostava sa z podpriemeru hrdinov romantickych komedii...len tak dalej(3.6.2007)

Matthew McConaughey ve mně většinou moc (ať už záporných, či kladných) emocí nevyvolává, ale v tomhle snímku si zadělavá na to, aby se stal jedním z mých oblíbených herců... ano, někdo může namítat, že takových filmů je hodně (a já si to předtím říkala), ale tahle skupinka sportovců si mě získávala víc a víc, až mi to "provařené" téma vůbec nevadilo.(22.6.2011)

Chybí pořádný zápal fotbalového umu! Chybí lepší hlavní herecký výkon! Chybí pořádné dojetí! Nechytne vás za srdce! Nevykouzlí ani úsměv! Nedonutí vás ani brečet! Prostě od začátku do konce se tváříte úplně stejně! 6/10(29.12.2011)

Film o dobre a optimizme v smutnej a ťažkej realite. Aj keď sa nemôžem ubrániť pocitu, že ide o priamy útok na city diváka, film u mňa zafungoval. Dej je síce pomerne jednoduchý avšak aj napriek tomu, že sa tu nájde pár hluchých, nudnejších miest, dokáže udržať pozornosť celý čas. Na začiatku sa stane veľká tragédia a potom sa už všetko od nej odvíja. Na druhú stranu, emotívne to nebolo také vypäté akoby sa dalo čakať, ku koncu sa to síce zlepšilo, ale tiež som z toho nepadol na zadok. V rámci mierneho nadpriemeru však ušlo. Najviac ma oslovil a upútal výborný Mattov výkon a odklon od jeho typickej hereckej pózy. Takého "nadšeného" a s takou mimikou som ho ešte nevidel :). 75/100(9.4.2014)

• - Jednalo se o charterový let, při kterém zahynulo 37 členů týmu, 8 členů trenérského personálu, 4 členové leteckého personálu, 1 zaměstanec letecké společnosti a dalších 25 významných lidí. 70 dětí ztratilo jednoho rodiče a 18 dětí navíc osiřelo. (sir-dave)

• - Otec zemřelého hráče Chrise Greffena (Ian McShane) si čte v kavárně knihu "Na západní frontě klid" od Remarquea. Když trenér Jack (Matthew McConaughey) povzbuzuje ředitele k návštěvě federace, píská melodii z filmu Hodný, zlý a ošklivý (1966). Na konci v titulcích je záběr na ceduli s nápisem: "Bůh dal, Bůh vzal." Jedná se o citaci z Bible, z Knihy Jób, první kapitola, verš dvacátý první. (Kuny27)

• - Film si odbil premiéru 12. decembra 2006 v Huntingtone, hollywoodska nasledovala o dva dni neskôr. V oboch prípadoch bol použitý zelený koberec namiesto tradičného červeného. Zelená je totiž farba tamojšej Marshall University. (misterz)