Návrat navrchol je film, který zpříma útočí na divákovi city..Kladem mu budiž to, že se ani jiným netváří. Skvělé herecké výkony, hudba a mimořádná režie McG (což je více než překvapující) dokáží zahladit díry po klišoidním scénáři. Tu a tam mi slzy do očí skutečně vyhrkly.. A co..(20.10.2009)

Skvelo podaný príbeh o krutej tragédii, ktorá sa stala v USA, podaná nečakane nepopcornovej od režiséra Charlieho Anjeli...príbeh a herci sú na jednotku, režisér vedel ako zaútočiť a zadarilo sa....uvidíme ako zvládne Terminátora...na toho sú predsa viac ľudia zvedaví(6.7.2008)

I tohle podání amerického fotbalu se mi líbilo a v žádném případě ho nebudu zatracovat. Ono na konec, asi ten fotbal nebude taková nuda, jak se může někomu zdát:-) Dobřa a pěkně natočený návrat k fotbalu po tragické události...McConaughey jako největší plus za přirozenost ve své roli. 70%(10.1.2008)

Hm, kdo by nečekal od takového režiséra trošku více, že. I tak se ale McConaughey a Fox krásně vyblbli, pár scén je skvělých a celkem to odsýpá. Sportovní drama, které neurazí a možná trošku nadchne.(3.4.2009)

• boblig

Krásná, leč nechtěná parodie ...(10.8.2011)

• - Otec zemřelého hráče Chrise Greffena (Ian McShane) si čte v kavárně knihu "Na západní frontě klid" od Remarquea. Když trenér Jack (Matthew McConaughey) povzbuzuje ředitele k návštěvě federace, píská melodii z filmu Hodný, zlý a ošklivý (1966). Na konci v titulcích je záběr na ceduli s nápisem: "Bůh dal, Bůh vzal." Jedná se o citaci z Bible, z Knihy Jób, první kapitola, verš dvacátý první. (Kuny27)

• - Jednalo se o charterový let, při kterém zahynulo 37 členů týmu, 8 členů trenérského personálu, 4 členové leteckého personálu, 1 zaměstanec letecké společnosti a dalších 25 významných lidí. 70 dětí ztratilo jednoho rodiče a 18 dětí navíc osiřelo. (sir-dave)

• - Film si odbil premiéru 12. decembra 2006 v Huntingtone, hollywoodska nasledovala o dva dni neskôr. V oboch prípadoch bol použitý zelený koberec namiesto tradičného červeného. Zelená je totiž farba tamojšej Marshall University. (misterz)