Ledově ostří

Ľadovo ostrí

Blades of Glory

Komedie / Sportovní

USA, 2007, 93 min

To je pro mě překvapení, že o takový píčovině, jako je krasobruslení, se dá natočit tak vtipnej film. Zlepšilo mi to o 100% náladu po ultra-sračce Annie Hall, kterou jsem viděl o několik hodin dřív.(6.2.2010)

Ještě údernější zaskórování než Vybíjená a střelenější než Zoolander. Tak smrtící palba humoru zde nebyla již léta a já od teď čekám, kdo první na opravdovém šampionátu naservíruje Železný lotus. Korejci na to mají!(13.10.2007)

Miluji Willa Ferrella a jeho bestiální nadání pro takový ztřeštěný humor a nadsázku. Ty jejich hlášky mě dostávaly do mých artrotických kolen a kdybych tuhle komedii neviděla po několikáté, tak bych řvala smíchy. Vidět ho totiž v upnutém dresu krasobruslaře, když si s vážnou tváří a doslova s nepopsatelně drsným výrazem vyrve svůj suspenzor, aby se včas dostal ke svému parťákovi na led, znamená pouze křeč dolní čelisti.(16.8.2014)

Najskôr som čakal nejakú lacnú komédiu o dvoch homosexuáloch a nejak som ani nemal chuť to pozerať. Potom som zistil, že tí dvaja sú hetero a že to ešte môže byť sranda. V podstate je to paródia na Ľadové ostrie a musím povedať, že celkom podarená :)(7.2.2010)

65% některé scény fakt mega nářez... jau(6.2.2010)