Burani z Beverly Hills

Keď vám v Beverly Hills trčí slama z topánok

Komedie / Rodinný

USA, 1993, 92 min

• bassator

Dosti slabý film, ale do nejhorší dvoustovky nepatří, jsou mnohem příšernější skvosty... - 12. 12. 2009 - 20%(12.12.2009)

• RHK

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(31.7.2010)

• ripo

Štýlovo podobné ako "Slunce, seno a .... " . Prízemný, primitívny humor a trápne celkové vyznenie ....(21.8.2004)

• Danny F.

Buranská komedie s plytkým dějem a tak obyčejným americkým humorem až to bolí. 30%(2.9.2010)

• Sarkastic

Přece jenom, čekal jsem od filmu více (před zhlédnutím jsem si o tom nic nezjišťoval). První zhruba polovina filmu byla dobrá a člověk se mohl zasmát (ikdyž tohle nebyl zrovna intelektuální humor ;-)). Jenže od půlky to začalo být trapné a nesmál jsem se už vůbec. Myslím si, že by film mohl mít i "modrou" barvu, nebyl zas tak špatný. Ale hodnotit průmerem nebudu, ta stará babka mi přišla dost trapná a štvala mě po celou dobu.(29.6.2008)