Burani z Beverly Hills

Keď vám v Beverly Hills trčí slama z topánok

Komedie / Rodinný

USA, 1993, 92 min

• Petoss1

Amíci sa vysmievajú zo seba samých, wow. 20%(10.5.2009)

• Radyo

Zhovadilost první třídy, kterou jsem nehodil do odpadu jen proto, že jsem se u ní asi třikrát i zasmál. Pravidelné sledování podobných filmů by ale mohlo u diváka způsobit trvalou demenci, takže varuji před podobnými úlety.(23.7.2002)

Když to porovnám s jinými flimy, keré jsem hodnotil, tak 2* nepřipadají v úvahu...(14.11.2007)

• vanadium

To bylo tak trapné a připitomělé až to bylo vtipné.(28.11.2009)

• Pepinec

Chvilku je to vtipné, pak se to chvilku dá omlouvat, no ale nakonec u toho stejně všichni dřív nebo později usneme. Burany jsem dokoukával u snídaně a ne - rozhodně ráno nebylo moudřejší večera. Sousedi Brandona a Kelly z jedné ulice, kteří mi připomínali Okresní přebor na výletě, nezachrání ani od krku dolů sexy Erika.(14.5.2012)

• - Jméno domova důchodců "Los Viejos", kde je držena babička jako rukojmí, je španělský výraz pro "staří lidé". (HappySmile)

• - Buddy Ebsen, který zde ztvárnil Barnabyho Jonese, hrál 9 let hlavní postavu Jeda Clampetta v původním seriálu The Beverly Hillbillies (1962), podle kterého tento film vznik. Potom hrál dalších 7 let hlavní roli v seriálu Barnaby Jones (1973). (HappySmile)