Populace 436

Scénografie:

Andrew Deskin

Kostýmy:

Meg McMillan

Čo Rockwell Falls schváti,zpátky už nenavráti,česká múdrosť len trošku na inú tému-ktorá sa mi sem veľmi hodila.Tento film je na pol originálny.Už o prekliatych dedinách a mestách je veľa filmov ale o dedine,kde stále musí byt ten istí počet obyvateľov,tak to je podla mňa dosť originálne.Už s celkovou atmosférou to nebolo také aké som očakával.S atmosférou je to ako na hojdačke,niekedy parádne až mrazivá,inokedy tam kde by som ju očakával nie je žiadna.Lebo keď prídete do mesta,a za pár chvíľ vás všetci zdravia a následne vám chcú vnuknúť ich ideológiu,a zistite že keď nebudete s nimi tak skončíte zle,tak čo si vyberiete asi to isté čo hlavná postava,ktorej som od začiatku držal palce,aby ztadial vypadol bez ujmy na zdraví a skoro sa tak aj stalo,ale len skoro. Aj z hereckého obsadenia vyzdvihnem hlavne J.Sista,ktorý ma presvedčil o hereckej kvalite.(6.1.2014)

• flanker.27

Někdo přemýšlel o mixu Stepfordských paniček a Doktora Hollywooda. Tvůrci se místy pokouší o zrychlování scén a mystično, ale atmosféru to zoufale postrádá. Navíc je to plné kiksů. Copak tam lidé neumírají na nemoci, neodcházejí bojovat do války a tak? A proč vlastně přibírají nového člověka a nechtějí se ho spíš co nejrychleji zbavit? S počty mám stejný problém jako Cariada a klima777. Ale třeba přibrali řidiče toho kamionu... Obstálo by to možná jako epizoda Krajních mezí, na samostatnej film je to slabý.(9.2.2011)

• Raven0

Předvídatelné a nudné.(21.2.2011)

Dal bych asi hvězdičky 2, ale zachránil to konec. Každopádně radost mi udělal Fred Durst. Jelikož ho znám hlavně jako frontmana Limp Bizkit, tak tohle byla pro mě velká změna:)(20.10.2010)

• SonG

Napínavé, ale v porovnání s jinými thrillery podobého rázu až žalostně mdlé a nudné....na jedno skouknutí a dost...(15.11.2008)

• - Pri večeri u rodiny Lovettovcov si Courtney (Charlotte Sullivan) predtým, ako vstane, s tanierom v ruke prehrabne vlasy, ktoré si upraví za ucho. Po strihu vstáva s tanierom v ruke a vlasy má opäť normálne spustené. (Lukoh)

• - Ve scéně, kdy šerif (Jeremy Sisto) přijede ke sčítacímu komisaři, zaparkuje auto přímo před jeho vozidlem. Když se však po chvíli vrací k autu, stojí o několik metrů dál. (Lumberjack)