poster

Fido

 • Kanada

  Fido

 • Japonsko

  Zombino

Komedie / Drama / Horor / Romantický

Kanada, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • burina
  *****

  Velmi prijemna hororova komedia, pri ktorej si uvedomite, ze aj zombie su len ludia.:)(31.5.2007)

 • Renton
  ****

  Scénář: Robert Chomiak, Andrew Currie, Dennis Heaton .. Huá! Už úvod jak z dokumentárního žurnálu okamžitě napoví, že půjde o dosti netypický zombie snímek bez efektního vraždění, ovšem s neskutečnou nadsázkou. Společnost ZomCon je ukázkou toho, že business jde udělat i na vesmírné radioaktivitě, po které se mrtvoly mění ve vrávoravé postavy hledající živé maso. Právě ZomCon našel způsob jak tyto příšerky domestikovat a zapojit do života aneb zavedl nový druh otrokářství. Snímek je zasazen do padesátých let a dá tak vzpomenout na doby, kdy podobně laděných sci-fi/fantasy filmů vznikalo opravdu hodně. Celé vyprávění je pojato jako černá pohádka, kde apatie postav k smrti a vůbec všemu dění okolo budí pošetilý úsměv, jak je to nevážné, přesto pečlivě vymyšlené a zábavné. Podporuje to i hřejivý look maloměsta a zejména vydařené herecké výkony. Carrie-Anne Moss je ještě větší kus než v Matrix, je vidět, že pár let a pár kilo ji vůbec neuškodilo. Billy Connolly jako domácí nemrtvák zvládá tohle herecky omezené vystupování s bravurou, perfektní jsou však i zaujatý Henry Czerny či nedůvěřivý Dylan Baker. Zkrátka, zda máte tohle osvěžující žánrové zaměření rádi a přijmete i skvěle vystavěnou poctu pokleslým snímkům padesátých let, tak si jej bezesporu užijete. Jako že je stylově obří měsíc na noční obloze. 75%.(14.10.2007)

 • gogo76
  ****

  Veľmi podarená zombie komédia. Má to štýl, dobrý príbeh, podarený humor a krvou sa takisto nešetrilo. Osadiť príbeh do 50-tyh rokov bol dobrý nápad. V červených kvetinových šatách by asi málokto spoznal drsnú Carrie-Anne Moss z Matrixu. Film 80%.(20.1.2010)

 • Rob Roy
  **

  Něco jako Teletubbies. Pro děti do 10 let.(16.11.2007)

 • Ded@M@tes
  ****

  Hodně příjemné překvapení a pohodový zombie film s Carrie-Anne Moss v hlavní roli. Jak ochočit zombie?? To vyřeší ZomCon. ( Hodnocení: 8/10 )(7.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace