Fido

Zombino

Komedie / Drama / Horor / Romantický

Kanada, 2006, 91 min

• hippyman

i přes nijak extra dlouhou stopáž bohužel nuda... originalita filmu rozhodně nejde upřít, ale to je tak všechno, co jde ocenit... na komedii to zas až tak vtipné nebylo, no a horor... bez komentáře. 30% [1. PFF Čakovická Be(´)čka](28.9.2009)

Rozkošná pohádka pro nejmenší. Mno, možná pro ty trochu větší - ale stejně - takhle roztomilou, srdce-lámající, originální, černohumorně dojemnou retro zombie podívanou jste ještě neviděli!(11.7.2007)

• Shadwell

Hloupoučká gotika na předměstí. Filmaři patrně přebývali v Cařihradu a náhodou studovali v tamní mudrcké škole. Prý tam takovou opravdu mají - učí v ní lidi myslet. Nepomohlo to. Jediným pozitivem je Carrie-Anne Moss, který odhodila odtažitou škrabošku Trinity a po celý film se promenáduje v sexy šatech s puntíky. Zbytek filmu puntíky nemá a potřeboval by zrecyklovat.(22.12.2007)

Co do příběhu nijak zvlášť originální, ale ve vylíčení "trochu jiného světa" zároveň krásně zvrhlé a cynické. Na jedné straně to potvrzuje všechna myslitelná filmová klišé, na druhé straně je obrací vzhůru nohama. Zasmál jsem se asi 3x, ale bavil jsem se od začátku do konce. Rozhodně víc než u Wrighta. Už jen kvůli scénám typu "tatínek dává synovi do školy zbraň" či "maminka odkrágluje dva skautíky" to vidět musíte. (71%)(9.12.2007)

Rozpočet $8miliónovTržby USA $304,533Tržby Celosvetovo $426,224 ║ Taká lahôdka pre tých čo radi filmy o zombii, je to hravé, odviazané, nechýba tomu napätie, sympatický zombík, ostatný herci tiež fajn zapadnú do deju a celkovo koncepčne to bol prim nápad. /80%/(16.4.2009)