Fido

• Kanada

Fido

Komedie / Drama / Horor / Romantický

Kanada, 2006, 91 min

Tohle mě dostalo! Hned po prvním shlédnutí jsem si musela pořídit originál. Vynikající film! Viděno 3x a stále neslevuji. Jako nenáročná podívaná naprostá špička!(21.5.2008)

Jeden z mála zombie filmů a možná i jedný svého druhu, na který by se mohly dívat i děti. Zábavný a milý kanadský film, kde si můžete zakoupit a ochočit svého zombíka, který může přinést do rodiny více radosti, než živý člen rodiny. Soundtrack byl naprosto šitý na míru, takže 4 a půl hvězdy.(26.8.2012)

• Tomco

Možno v iný deň, v inej nálade.. Rozhodne však neľutujem 90 min. strávených pri tomto úlete.(15.2.2010)

Co do příběhu nijak zvlášť originální, ale ve vylíčení "trochu jiného světa" zároveň krásně zvrhlé a cynické. Na jedné straně to potvrzuje všechna myslitelná filmová klišé, na druhé straně je obrací vzhůru nohama. Zasmál jsem se asi 3x, ale bavil jsem se od začátku do konce. Rozhodně víc než u Wrighta. Už jen kvůli scénám typu "tatínek dává synovi do školy zbraň" či "maminka odkrágluje dva skautíky" to vidět musíte. (71%)(9.12.2007)

Rozhodně originální film, který je odstartován skvělým instruktážním filmem. Pak se sice dobrý nápad trochu rozmělňuje, vzniká stylizovaný, ale naprosto klasický příběh. Naštěstí tu však stále zůstávají perfektní černohumorné situace. Celkový dojem nakonec výrazně vylepšuje závěrečné zombie řádění za zvuků rozverné hudby a samotné zakončení vůbec. Velmi silné tři hvězdy.(2.12.2007)