poster

Jára Cimrman (TV film)

Dokumentární

Česko, 2005, 35 min

Režie:

Pavel Štingl
 • MISSha
  ****

  Největší Čech a génius v jednom. Amerika má Forresta, mi Járu Cimrmana.(18.7.2010)

 • Ainy
  *****

  Celkově mám všechny hry Divadla Járy Cimrmana moc ráda :-) Je to největší čech (jak víme), největší vynálezce, cestovatel, režisér, spisovatel, prostě největší génius naší historie ;-))(5.8.2011)

 • Fingon
  *****

  Aniž bychom to tušili, Cimrman zasáhl i do filmu... kdyby tak jen Kříženecký trochu pootočil kameru... Jára Cimrman obdržel v anketě Nejvetší Čech suverénně nejvíce hlasů. Soutěžit však mohly pouze reálné (řekněme spíše historicky doložené) osobnosti, takže si veliký myslitel vysloužil pouze tento půlhodinový dokument...(9.6.2006)

 • WANDRWALL
  ***

  Je smutné, že v Čechách si hrdinů a osobností jako Je Jára C. více všímáme a oceňujeme je, až už nejsou mezi námi.(25.7.2010)

 • Oonika
  ****

  Méně nudný dokument, líbil se mi výběr jednotlivých etap a hodně mě pobavilo, kolik docentů, doktorů a další študovanejch lidí se nechalo namočit do téhle blbinky s Járou Cimrmanem a vzalo ho za českého génia.(8.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace