poster

Jára Cimrman (TV film)

Dokumentární

Česko, 2005, 35 min

Režie:

Pavel Štingl
 • Ainy
  *****

  Celkově mám všechny hry Divadla Járy Cimrmana moc ráda :-) Je to největší čech (jak víme), největší vynálezce, cestovatel, režisér, spisovatel, prostě největší génius naší historie ;-))(5.8.2011)

 • WANDRWALL
  ***

  Je smutné, že v Čechách si hrdinů a osobností jako Je Jára C. více všímáme a oceňujeme je, až už nejsou mezi námi.(25.7.2010)

 • Fingon
  *****

  Aniž bychom to tušili, Cimrman zasáhl i do filmu... kdyby tak jen Kříženecký trochu pootočil kameru... Jára Cimrman obdržel v anketě Nejvetší Čech suverénně nejvíce hlasů. Soutěžit však mohly pouze reálné (řekněme spíše historicky doložené) osobnosti, takže si veliký myslitel vysloužil pouze tento půlhodinový dokument...(9.6.2006)

 • prkalil
  *****

  Málem jsem spadla ze židle, když o Cimrmanovi s láskou pamětnicky pohovořil i otec spolužačky mé dcery pan Ibrahim Diop ze Senegalu... - teď už věřím, že Jára opravdu žil!(19.7.2011)

 • FireTight
  ****

  Teda řeknu vám, že kdyby podobný dokument viděl někdo, kdo o celé pravdě okolo Járy Cimrmana nemá ani tušení, celé by to sežral i s navijákem. Protože tenhle půlhodinový dokument působí tak neuvěřitelně realisticky a pravdivě, že by to snad na chvíli pomátlo i mě. Zajímalo by mě, kde všechny ty vynálezy a fotky vyhrabali... :D(8.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace