poster

Jára Cimrman (TV film)

Dokumentární

Česko, 2005, 35 min

Režie:

Pavel Štingl
 • prkalil
  *****

  Málem jsem spadla ze židle, když o Cimrmanovi s láskou pamětnicky pohovořil i otec spolužačky mé dcery pan Ibrahim Diop ze Senegalu... - teď už věřím, že Jára opravdu žil!(19.7.2011)

 • FireTight
  ****

  Teda řeknu vám, že kdyby podobný dokument viděl někdo, kdo o celé pravdě okolo Járy Cimrmana nemá ani tušení, celé by to sežral i s navijákem. Protože tenhle půlhodinový dokument působí tak neuvěřitelně realisticky a pravdivě, že by to snad na chvíli pomátlo i mě. Zajímalo by mě, kde všechny ty vynálezy a fotky vyhrabali... :D(8.7.2011)

 • Oonika
  ****

  Méně nudný dokument, líbil se mi výběr jednotlivých etap a hodně mě pobavilo, kolik docentů, doktorů a další študovanejch lidí se nechalo namočit do téhle blbinky s Járou Cimrmanem a vzalo ho za českého génia.(8.7.2011)

 • WANDRWALL
  ***

  Je smutné, že v Čechách si hrdinů a osobností jako Je Jára C. více všímáme a oceňujeme je, až už nejsou mezi námi.(25.7.2010)

 • ex.it
  ****

  Dokumenty k samotným hrám prostě patři. Moc ráda si tak ještě víc přiblížím našeho největšího génia.(19.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace