Saw 3

Saw III

Saw 3

Hra o prežitie 3

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada, 2006, 113 min (Director's cut: 121 min)

Pokračování, které je kvalitou shodné se dvojkou, snaží se brutalitou zaujmout a přitom tam tolik vražd ani není. V podstatě příběhu je tam jeden chlápek v bedně a vrahoun Jigsaw na operačním stole. Fakt je, že to ten vrahoun měl slušně promakaný a konec i když vcelku čekaný mě vyděsil, tak jako u dvojky. Konec je vcelku zřejmý a tak jsem zvědavý, jak nakonec dopadne čtyřka i když už předem vím, že to bude stát za starou belu. --- I want to play a game(25.11.2006)

Zase o něco horší než jednička, ovšem opět průměrná zábava, která normálního fanouška hororu nemůže rozhodně urazit.(9.1.2008)

• LIVINGDEAD

SAW III na mne už tolik nezapůsobil, celkově to byla nuda. Žádné napětí a nepřipadá mi to jako horror. Spíše se to řadí mezi drama. ++++++++++++++++++++ PRO MILOVNÍKY HORRORU DOPORUČUJI FILM VE STYLU SAW - jmenuje se "ARE YOU SCARED?" je z roku 2006 a je to bomba. Už dlouho jsem neviděl tak skvělý a drastický film! DOPORUČUJI :-)(14.5.2007)

Hlavným účastníkom Jigsawovej hry je tentokrát otec, ktorého syn zahynul pri dopravnej nehode a on sa s tým nedokáže zmieriť. Vo svojom novom „vezení“ má možnosť ovplyvniť (pomôcť) obetiam dostať sa z nastražených pascí. No tými obeťami sú napríklad svedkyňa nehody ktorá zbabelo ušla, doktorka ktorej sa nepodarilo chlapca zachrániť, policajt ktorý prípad odbil, sudca ktorý pre vinníka nehody vyniesol príliš mierny rozsudok a samozrejme vinník nehody. Naviac Jigsaw každú chvíľu odíde na onen svet a tak ho pani doktorka musí udržať nažive lebo ak zomrie on zomrie i ona. A o úspešný chod Jigsawovej hry sa zatiaľ stará jeho nový nasledovník. Nečakal som to no predsa. I Saw III si udržalo istú úroveň. Každý vie čo asi môže od filmu čakať. Drsné scénky mučenia (tentokrát i drsná operácia), Jigsawove hry nepostrádajúce nápad, všetko je to skombinované tak aby to zapadalo s predchádzajúcimi časťami a záverečné rozuzlenie nás opäť presvedčí, že Jigsaw je skvelí manipulátor i na pokraji smrti. A nemyslite si, že treba vypnúť mozog. To teda nie, radšej sa pekne sústreďte hneď od začiatku.(20.11.2006)

Já mám nejradši jedničku, jako u Aliens. Nápad, překvapení, styl, všechno tu je a začíná. Dvojka taky dobrá, i ta trojka, nakonec, ale už tak nějak tuším, co tam má být a čekám, jestli opravdu bude. Chybí překvapení:-/(30.3.2007)