Saw 3

• Kanada

Saw 3

Hra o prežitie 3

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada, 2006, 113 min (Director's cut: 121 min)

• Superpero

Nemám tuhle sérii rád. Vrah je čím dál trapnější, herci sračkovější, zápletky nelogičtější a dialogy komičtější.(14.2.2007)

• Matty

Krvavě, perverzně a nechutně potřetí - nekonečný seriál pokračuje aneb „blood must go out“. Hra je stejná, pravidla jsou stejná, akorát šance na přežití poklesly. První dvě brutální scény nejsou pro následný děj vůbec důležité, snad jenom takový předkrm, aby připravené sáčky na zvracení náhodou nepřišly vniveč. Po několika jatečních záběrech na řetězy vyrvávané ze všelijakých částí těla či orgány rozeseté po jinak nepochybně útulné místnosti, se již začíná rýsovat cosi jako zápletka. Zápletka děsivě vykonstruovaná, popostrkovaná vpřed znuděným trenérem šneků a zakončená naprosto směšnou pointou. Film je nehorázně natahován zhola zbytečnými flashbacky do minulosti, jež často rozšiřují dění z jedničky a dvojky a činí jej ještě nelogičtějším. Třetí díl zachází ještě mnohem dál než předchozí dva, což se od něj tak nějak očekávalo, překračuje hranici jakéhokoli vkusu a jeho fascinace násilím vzbuzuje znepokojení ohledně duševního stavu režiséra a lidí kolem něj. Neinvenční režie, debilní příběh, žádný humor a spousta scén, ze kterých vám bude špatně – opravdu to chcete vidět? 20% Zajímavé komentáře: Wormboy, TomRiddle, Triple H, Athlona, hot_spot, anghell, Dexter666(18.8.2007)

Pro tento komentář věnuji xmrti dokonalou fylozofyi dnešních juvenilních sráčů: .....No nic moc xD .....Ti Qrávo, viděl sy to SAF 3? :-*, Ale to bylo maso, co? :O ... Jasně, Qámo, beru takovou jednu Kundu k sobě domů, pustím ji to a pak ji ošukám xD ... Ty jsi kanec, Qámo xD, .... :D:D:D Ale jebat, však ji ošukám, o film se zajímat nebudu..... :D:D:D:D Ty jsi frajer, pujč mi tu štětku na příště, pustím si s ni 4ku xD ... Jasně, mislýš, že dokouká všech sedm dílů? :D ... Ale né, však někde shoří na Qapavku xD .... A jaký byl ten film :)) ... Jak to mám ty Qráfo vjedět! ,.. Dva sofistikovaní učňové na zámečníka se vykecali a takovým nějakým způsobem bych i naznačil, že film je jeden z těch slabších celé septalogie.(18.5.2009)

Já mám nejradši jedničku, jako u Aliens. Nápad, překvapení, styl, všechno tu je a začíná. Dvojka taky dobrá, i ta trojka, nakonec, ale už tak nějak tuším, co tam má být a čekám, jestli opravdu bude. Chybí překvapení:-/(30.3.2007)

Chorý překombinovaný film, který na mě vyzařoval zlo z každého záběru a nevím jestli je to dobře nebo špatně. Každopádně o kousek kvalitnější díl než předchozí.(7.9.2008)

• - Tvar rány od přimrznutí na Jeffově (Angus Macfadyen) pravé tváři se v průběhu filmu mění. (Geriel)

• - Amanda (Shawnee Smith) má ve filmu zbraň Smith & Wesson 5946 ráže 9x19mm. (dc125)

• - Se stopáží 113 minut se jedná o nejdelší film série.