Saw 3

• Kanada

Saw 3

Hra o prežitie 3

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada, 2006, 113 min (Director's cut: 121 min)

• Jamal

Tak a je tu Saw III. Tři zoubky na letáku, tři pilky na začátku než se spustí film. Třikrát menší zábava než na začátku. Nějak se mě zdá, že už při dvojce docházela šťáva, ale teď už je to jasné, jestli bude nějaká čtyřka ( což doufám, že nebude - i když to opět neskončilo ). Tvůrci si museli dát nějaká zadní vrátka kdyby to vyšlo, a podle tržby určitě ano - po stránce tvořivé tak napůl. Málo, málo akčních scén a vynálezavých smrtí.(29.7.2007)

Pro tento komentář věnuji xmrti dokonalou fylozofyi dnešních juvenilních sráčů: .....No nic moc xD .....Ti Qrávo, viděl sy to SAF 3? :-*, Ale to bylo maso, co? :O ... Jasně, Qámo, beru takovou jednu Kundu k sobě domů, pustím ji to a pak ji ošukám xD ... Ty jsi kanec, Qámo xD, .... :D:D:D Ale jebat, však ji ošukám, o film se zajímat nebudu..... :D:D:D:D Ty jsi frajer, pujč mi tu štětku na příště, pustím si s ni 4ku xD ... Jasně, mislýš, že dokouká všech sedm dílů? :D ... Ale né, však někde shoří na Qapavku xD .... A jaký byl ten film :)) ... Jak to mám ty Qráfo vjedět! ,.. Dva sofistikovaní učňové na zámečníka se vykecali a takovým nějakým způsobem bych i naznačil, že film je jeden z těch slabších celé septalogie.(18.5.2009)

• Renton

Scénář: Leigh Whannell .. Rozhodnutí ignorovat film v kině a podívat se až na kvalitnější DVDrip se oplatila. Předně, film měl dávno vyděláno (bohužel a nezaslouženě), takže podpora tvůrců nebyla třeba a za druhé už to (očekávaně) není vůbec zábavné a překvapující. Scény mučení a týrání jsou natočený docela nepřehledně a jediné co potěšilo na nezáživné cestě za očistou byl tušený černě cynický konec, který se povedl a IMHO hodně doširoka otevřel dveře pro další pokračování .. čtyřku si určitě zase v klidu pokoje dám, jsem zvědav, zda se SAW už příště vyrovná odpadům hororové tvorby jako je Hostel apod. 30%.(10.1.2007)

Nejvetsi devizou trojky je vynikajici brutalita a jako vzdy uzasny design pasti. To by byly klady. A ted zapory. V prvni rade postava Amandy, ktera dává pojmu "blba zenska" naprosto novy rozmer. Neco tak nepovedeneho se jen tak nevidi. Ruku v ruce s Amandou jde prekombinovany pribeh, kde je jen jedna z mnoha point zajimava, nanestesti je to zrovna ta nejocekavanejsi. Doufam, ze v dalsim dile se tvurci vykaslou na pribeh a zustanou jen u pasti.(17.1.2007)

Chorý překombinovaný film, který na mě vyzařoval zlo z každého záběru a nevím jestli je to dobře nebo špatně. Každopádně o kousek kvalitnější díl než předchozí.(7.9.2008)

• - Jméno Jeffova syna je ve filmu zmíněno jen jednou. Je však dost důležité. (Kulmon)

• - Ve scéně, kdy Jigsaw (Tobin Bell) začne zvracet a kašlat krev, dá mu doktorka hlavu na bok a mu masku s kyslíkem. V některých záběrech je pak maska od krve, v některých nikoliv. (Terva)

• - První ze série Saw, ve kterém byla nahota. (Kulmon)