poster

Saw 3

 • USA

  Saw III

 • Slovensko

  Saw 3

 • Slovensko

  Hra o prežitie 3

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada, 2006, 113 min (Director's cut: 121 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lesumir
  ***

  Největší díl, ale za tři. Průměr. Saw 3 za 3 :-)(16.12.2008)

 • Djkoma
  ***

  Všichni Saw kritizují, ale mě pokaždé dokázaly jednotlivé díly uspokojit. Ani jeden nebyla žádná velká bomba, ale všechny měly příjemný a efektivní závěr, na který se pokaždé mohu pouze těšit. Na první pohled konec třetího dílu trilogii uzavírá, ale já doufám, že tvůrci vymyslí něco stejně působivého jako byl Jigsaw a celý jeho příběh. Zdá se mi, že třetí díl trochu šlape na pilu a v jeho uncut version opravdu přitlačil v nechutnosti a krvavosti a to je jedině dobře. Působivá první zkouška s ženou v mrazícím boxu je hezky promyšlená a ještě lépe vypadá. Zkoušky pokračují a jsou směsicí (průměrné, žádné extra maso...) nechutnosti a krve. Celý film táhne na branku docela silným tempem a nesnaží se vysvětlit co jste viděli v minulých dílech, ale přidává k tomu takové malé střípky "z druhé strany", které třeba v případě návratu k přípravě na finiš prvního dílu působí víc než příjemně. Přirovnávat Saw 3 např. k Hostelu je velmi nepatřičné už jen k tomu, že saw má jistý vnitřní příběh navazující na předchozí filmy a Hostel je čistá nudná krvavá hostina v pro ameriku exotickém prostředí "jiného světa", v kterém je možné vše. Proto ať žije Saw a doufám, že série bude pokračovat a nebude se zhoršovat ani ubírat na svém video klipovém stylu.(13.3.2007)

 • Jamal
  **

  Tak a je tu Saw III. Tři zoubky na letáku, tři pilky na začátku než se spustí film. Třikrát menší zábava než na začátku. Nějak se mě zdá, že už při dvojce docházela šťáva, ale teď už je to jasné, jestli bude nějaká čtyřka ( což doufám, že nebude - i když to opět neskončilo ). Tvůrci si museli dát nějaká zadní vrátka kdyby to vyšlo, a podle tržby určitě ano - po stránce tvořivé tak napůl. Málo, málo akčních scén a vynálezavých smrtí.(29.7.2007)

 • H34D
  **

  Nemyslím si, že Saw III je tak nechuntý film, až by leckdo mohl zvracet, ale faktem zůstává, že brutalita je zde velmi samoúčelně nadužívána. Zatímco v jedničce měly pravidla každé hry spojitost s hříchy dotyčné osoby a tedy se to dalo skrýt pod roušku jakéhosi prozření a nápravy, tentokrát jde jen a jen o hry na krev a lámání kostí bez dalšího kontextu. Originalita se vytratila už ve dvojce, nyní zmizela i hodnota obsahu, aspoň že klaustrofobická atmosféra bezmoci a vcelku podařený závěr zbyl. Je však jasné, že od teď série Saw sázi pouze na teenagerskou fascinaci přehnaným násilím a paradoxně ano, jsem zvědavý a budu se kvůli tomu dívat i na další díly... Že by geniální marketingový tah? 5/10(5.1.2009)

 • tron
  **

  Sir Hitchcock mal pravdu: film je taký dobrý, aký je titulný zlosyn. A tí dvaja (alebo jeden? Alebo tri a pol? Vedia to aspoň scenáristi?) z nešťastného SAW 3 sú smiešni. Čo sa týka hrdinov, za zmienku stojí rolička Diny Meyerovej, inak scenár nepresvedčivý, prekombinovaný, nebál by som sa použiť slovo ´blbý´. Réžia o čosi napínavejšia, ako v SAW 2 (ale je to ako porovnávať AIDS s rakovinou), atmosféra o čosi ucelenejšia, keďže sa upustilo od nešťastného nápadu s reality šou. Štýl trojky sa okľukou vracia ku „komornej špinavosti“ originálu. Ale vzhľadom na to, že už prvá časť ma skôr nudila, ako bavila (s prižmúrenými očami 60%), nadšený rozhodne nie som. Už aby bol koniec (nielen trojky, ale aj série).(17.6.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace