Saw 3

• Kanada

Saw 3

Hra o prežitie 3

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada, 2006, 113 min (Director's cut: 121 min)

Masíčko. Nic moc víc.(1.8.2007)

• LIVINGDEAD

SAW III na mne už tolik nezapůsobil, celkově to byla nuda. Žádné napětí a nepřipadá mi to jako horror. Spíše se to řadí mezi drama. ++++++++++++++++++++ PRO MILOVNÍKY HORRORU DOPORUČUJI FILM VE STYLU SAW - jmenuje se "ARE YOU SCARED?" je z roku 2006 a je to bomba. Už dlouho jsem neviděl tak skvělý a drastický film! DOPORUČUJI :-)(14.5.2007)

"Řekl jsem ti, že mě nemůžeš zabít. Ale neřekl jsem ti proč." Nepatřím mezi nadšence, kteří během sledování filmu s nadšením utírají krev z monitoru a prožívají orgasmy při demolování orgánů bezmocných osob. Jenže jsem hravý typ, takže mám pro Jigsawa jisté pochopení. A trocha inspirace nikdy nezaškodí, takže až mi jorkšírák jedné vypatlané blondýny zase zanechá zanechá hnědý pozdrav za vrátky, soused mi začne znárodňovat hrušky přes plot a Svědci Jehovovi se budou dožadovat vstupu do domu, tak už pro ně všechny mám připravený sklep s kompletní výbavou.(30.3.2016)

• Mahalik

Ahoj Amando, zahrajeme se takovou hru... Jigsaw už zkrátka netáhne. Byli doby, kdy lidé utíkali ze sálu a omdlévali strachy, jenže dnešní horor už spíš sází na trhání rukou a nějalou tu trapnou lekačku. A co atmosféra? Kde nic, tu nic. Popravdě tenhle film, vlastně celá tahle série, je jedna velká mizérie. Polovinu filmu jsem prokoukal z okna a sledoval západ slunce a když se začalo konečně něco dít, vzašla z toho nakonec trapárna no. 1. Tobin Bell je do své role už tak zahleděný, že snad ztratil pojem o natáčení dalších filmů a prostě chce pořád jen Saw-Saw-Saw..... Smutné, hodně smutné. Konec hry!....To určitě(28.3.2008)

• tron

Sir Hitchcock mal pravdu: film je taký dobrý, aký je titulný zlosyn. A tí dvaja (alebo jeden? Alebo tri a pol? Vedia to aspoň scenáristi?) z nešťastného SAW 3 sú smiešni. Čo sa týka hrdinov, za zmienku stojí rolička Diny Meyerovej, inak scenár nepresvedčivý, prekombinovaný, nebál by som sa použiť slovo ´blbý´. Réžia o čosi napínavejšia, ako v SAW 2 (ale je to ako porovnávať AIDS s rakovinou), atmosféra o čosi ucelenejšia, keďže sa upustilo od nešťastného nápadu s reality šou. Štýl trojky sa okľukou vracia ku „komornej špinavosti“ originálu. Ale vzhľadom na to, že už prvá časť ma skôr nudila, ako bavila (s prižmúrenými očami 60%), nadšený rozhodne nie som. Už aby bol koniec (nielen trojky, ale aj série).(17.6.2007)

• - Leigh Whannell napsal finální podobu scénáře za méně než týden podle námětu tvůrce celé série Jamese Wana. (imro)

• - Producenti filmu se ptali producentů Scary movie 4, jestli by mohli užívat jejich koupelnu, protože ta byla ve Scary movie použita jako přesná replika té, která se objevila v Saw 1 a Saw 2. (Kulmon)

• - Bylo vyrobeno 1000 speciálních plakátů, každý prodán za 20 dolarů na podporu Saw III a Amerického Červeného kříže. Tobin Bell daroval dvě ampulky své vlastní krve, které vhodil do kádě s červeným inkoustem, ze kterého se později zmíněné plakáty tiskly. (Kulmon)