poster

Vetřelci vs. Predátor 2

 • USA

  Aliens vs. Predator: Requiem

 • Slovensko

  Votrelci vs. Predátor 2

 • Velká Británie

  Aliens vs. Predator: Requiem

Akční / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2007, 97 min (Director's cut: 102 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Aliens vs Predátor 1 se mi líbil a proto jsem se těšil na dvojku. Bohužel, těšil jsem se předčasně! Otřesná nuda, chvílemi člověk nevěděl, zda je to Aliens či Predátor, příběh neměl ani hlavu ani patu a ten konec byl debilní! Díky bohu, že jsem na to nešel do kina! Zabil bych.....(3.2.2008)

 • Pumiiix
  ****

  Po velmi negativnich ohlasech velmi prijemne prekvapeni. AvP2 porazi jednicku ve vsech smerech. Konecne ukazana planeta predatoru, zabijeni zen, starych lidi i decek prispeje trochu k prozitku :-) skoda ze zhasly svetla, nejvetsi minus filmu je neprehlednost. Konec byl dobry. 7/10* 16.11.08: Po druhém zhlédnutí, nyní na nové televizi, ve Full HD a se zvýšenou viditelností přidávám jednu hvězdičku navíc a jako propadák mi AvP2 vůbec nepříjde...(31.1.2008)

 • J*A*S*M
  **

  Měl jsem s tím stejné problémy jako s prvním dílem - po pár minutách se dostavila nuda. Je to docela s podivem, protože se tu skoro neustále něco děje, vetřelci někoho vraždí, popřípadě se bijou s predátorem, ale je to natočeno tak neuvěřitelně sterilně a bez náboje, že se člověku až dělá smutno při představě, co z avpr mohlo být, kdyby... Kdyby akční scény byly přehledné, postavy pronášely smysluplnější dialogy (nebo víc takových jako "vláda lidem nelže"), mimozemské potvory byly alespoň chvílema celé vidět, nebo kdyby se zapracovalo na atmosféře - prostě kdyby to režíroval někdo jiný. Výsledný dojem je sice o nepatrný kousíček lepší než u prvního dílu, ale pořád žalostně slabý. AvP 3 do vesmíru a bez Strausů prosím...(31.1.2008)

 • imf
  **

  Dvě legendy po lobotomii. Strauseové mají nakoukáno, ale za kamerou se chovají jako fanoušci, nikoliv jako uvážliví režiséři. Film s přepálenou expozicí se tak smrskne na pár neinvenčních vykrádaček, spoustu hloupých dialogů a zástup promarněných šancí. Ve výsledku se může s jedničkou chytit za ruce a snožmo skočit ze skály. Tak aby obě "díla" svorně skončily v propadlišti dějin, kde na ně slušně vychovaný divák nemusí vzpomínat. A ten dovětek naznačující trojku? Brrr...(21.12.2007)

 • M.a.t.t.
  ***

  O dosť zabavnejšie pokračovanie ako Andersonov pokus, aj keď ťažko povedať, či aj lepší film. Oveľa viac ako v podstate plytký dej a nezaujímavé postavy ma vytáčala občasná neprehľadnosť akčných scén, lenže i tak je dvojka o dosť šťavnatejšia a vďaka nabitému soundtracku Briana Tylera funguje aj v slabších momentoch. A okrem toho, čo tam po nezaujímavých ľuďských charakteroch, keď tu máme predátora Wolfa...(1.2.2008)

 • - Poprvé, kdy se vetřelec narodí z dítěte. (cariada)

 • - Natáčení probíhalo v Kanadě. (Yardak)

 • - Ve scény, kdy predátor připravuje zařízení na rozbor DNA, je možné si všimnout, že v zařízení již je průhledný roztok, který nasaje až později z rozbité láhvi po vetřelci. (Strzengon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace