poster

Vetřelci vs. Predátor 2

 • USA

  Aliens vs. Predator: Requiem

 • Slovensko

  Votrelci vs. Predátor 2

Akční / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2007, 97 min (Director's cut: 102 min)

 • Viktooorka
  **

  Kde jsou ty časy, kdy jsem se vetřelce bála a z predátora jsem měla velký respekt. Potenciál tam pořád je, ale režiséři z toho dělají obyčejnou zábavu, což vítám, ale sakra, vždyť mají na víc.. Ale musím říct, že chlapečka a těhotnou ženskou jsem hůře rozdýchávala. Škoda, že je to celé tak tmavé a závěrečná scéna krátká, jinak bych byla i spokojena… Snad se třetí díl už povede :o)(7.4.2011)

 • Aluska88
  **

  Myslela jsem, že toto pokračování by mohlo být "jen" o trochu méně kvalitnější, než Vetřelec vs Predátor. Mýlila jsem se. Bylo o dost. Občasná dějová nenávaznost a nelogičnost scén nebyla to nejhorší oproti neustálé tmě, vyskytující se po většinu filmu. Stejně jako oproti stále stejným, zbytečným a opakujícím se scénám, které začnou být po chvíli velmi nudnými a nezáživnými, přestanete se na ně soustředit, dialogy vnímáte jen na půl ucha a čekáte, kdy, případně s trochou zvědavosti, i jak film skončí a bídnému scénáři, jehož kvality se plně projeví zhruba v poslední půlhodině. "Proč zastavujeme?" - "Protože to nedává smysl. Vláda nám lhala." - "Nesmysl, vláda přece lidem nelže."(8.6.2009)

 • AngelAngie
  **

  Musím říci, že tenhle druhý díl se mi líbil mnohem víc jak ten první, u toho jsem se totiž až nesnesitelně nudila. Dvojka také není žádený zázrak, moc tlačí na pilu a až moc se snaží šokovat, brutalitou a nechutností opravdu nešetří, ale rozhodně se mi přiblížil víc originálům jak ten díl první. Musela jsem se ale hrozně smát, protože přesně u takových snímků - mám na mysli typicky amerických, vyrařuje ze všech herců jak hrozně se snaží a jakou jim dalo práci obstát u castingu, kde o roli bojovali s X dalšími stejného typu jako jsou oni samotní a z očí jim vyzařuje, jak hrozně touží po slávě a úspěchu, jenže .. ten se jim bohužel nikdy opravdu nedostane a pořád budou obsazováni do těhle filmů, dle mého stupidních, někdy více, někdy méně.(18.9.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - První rozhodnutí, které s určitostí padlo, bylo, že film bude mít vysoký Rating R. Producenti se totiž domnívali, že přílišná "měkkost" je jediný problém předchozího dílu. Důsledkem úmyslného zvýšení minimální věkové přístupnosti filmu byla například scéna, kdy se vetřelec vyklube z dítětě. (cariada)

 • - Na "Zlatých malinách" byl film Vetřelci vs Predátor 2 nominován hned dvakrát. Za nejhorší pokračování a za nejhorší rádobyhoror. (messiah)

 • - Predalien měl ve scénáři přezdívku "Chet". (cariada)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace