poster

Vetřelci vs. Predátor 2

 • USA

  Aliens vs. Predator: Requiem

 • Slovensko

  Votrelci vs. Predátor 2

Akční / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2007, 97 min (Director's cut: 102 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheRaven
  **

  Od tohoto filmu jistě nikdo nečeká žádné umělecké dílo, ale to k čemu slouží, plní na výbornou. Sice jsou tam opět záležitosti u kterých se divák tak akorát rozčílí, ale jinak se ani příliš nenudí. Zajímavé jsou přípomínky prvního dílu predátora některými podobnými situacemi a hudbou. A nakonec musím uznat, že je to opravdu nesrovnatelně lepší než jednička - AVP.(5.5.2008)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Brian Tyler: 1. Aliens Vs. Predator - Requiem - Brian Tyler ,2. Opening Titles ,3. Decimation Proclamation ,4. Requiem Epilogue ,5. National Guard Part 1 ,6. National Guard Part 2 ,7. Taking Sides ,8. Predicide ,9. Kelly Returns Home ,10. Coprocloakia ,11. Power Struggle ,12. Skinned And Hanged ,13. Down To Earth ,14. Predator Arrival ,15. Special Delivery ,16. Alien Awakening ,17. Striptease ,18. Buddy's New Buddy ,19. Searching The Poolhouse ,20. Gutless And Autosurgiosis ,(13.5.2011)

 • J*A*S*M
  **

  Měl jsem s tím stejné problémy jako s prvním dílem - po pár minutách se dostavila nuda. Je to docela s podivem, protože se tu skoro neustále něco děje, vetřelci někoho vraždí, popřípadě se bijou s predátorem, ale je to natočeno tak neuvěřitelně sterilně a bez náboje, že se člověku až dělá smutno při představě, co z avpr mohlo být, kdyby... Kdyby akční scény byly přehledné, postavy pronášely smysluplnější dialogy (nebo víc takových jako "vláda lidem nelže"), mimozemské potvory byly alespoň chvílema celé vidět, nebo kdyby se zapracovalo na atmosféře - prostě kdyby to režíroval někdo jiný. Výsledný dojem je sice o nepatrný kousíček lepší než u prvního dílu, ale pořád žalostně slabý. AvP 3 do vesmíru a bez Strausů prosím...(31.1.2008)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Aliens vs Predátor 1 se mi líbil a proto jsem se těšil na dvojku. Bohužel, těšil jsem se předčasně! Otřesná nuda, chvílemi člověk nevěděl, zda je to Aliens či Predátor, příběh neměl ani hlavu ani patu a ten konec byl debilní! Díky bohu, že jsem na to nešel do kina! Zabil bych.....(3.2.2008)

 • POMO
  **

  Pre daný film skvelý scenár. Síce bez nápadov a charakterizácie postáv, ale nabitý akciou a bez jediného nudného miesta. Čo z neho ale stvorili režiséri, je smutné. Neprehľadnosť a špatný strih akčných scén, z ktorých pozostáva 80% stopáže, evokuje DVDčkové céčko s Michaelom Paré. Obzvlášť pri strielačkách s armádou zostáva rozum stáť. Veľká škoda, pretože z tak zahustenej predlohy, slušných produkčných hodnôt a kultového zázemia sa dalo uvariť veľmi efektné béčko.(2.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace