poster

Vetřelci vs. Predátor 2

 • USA

  Aliens vs. Predator: Requiem

 • Slovensko

  Votrelci vs. Predátor 2

Akční / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2007, 97 min (Director's cut: 102 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • imf
  **

  Dvě legendy po lobotomii. Strauseové mají nakoukáno, ale za kamerou se chovají jako fanoušci, nikoliv jako uvážliví režiséři. Film s přepálenou expozicí se tak smrskne na pár neinvenčních vykrádaček, spoustu hloupých dialogů a zástup promarněných šancí. Ve výsledku se může s jedničkou chytit za ruce a snožmo skočit ze skály. Tak aby obě "díla" svorně skončily v propadlišti dějin, kde na ně slušně vychovaný divák nemusí vzpomínat. A ten dovětek naznačující trojku? Brrr...(21.12.2007)

 • J*A*S*M
  **

  Měl jsem s tím stejné problémy jako s prvním dílem - po pár minutách se dostavila nuda. Je to docela s podivem, protože se tu skoro neustále něco děje, vetřelci někoho vraždí, popřípadě se bijou s predátorem, ale je to natočeno tak neuvěřitelně sterilně a bez náboje, že se člověku až dělá smutno při představě, co z avpr mohlo být, kdyby... Kdyby akční scény byly přehledné, postavy pronášely smysluplnější dialogy (nebo víc takových jako "vláda lidem nelže"), mimozemské potvory byly alespoň chvílema celé vidět, nebo kdyby se zapracovalo na atmosféře - prostě kdyby to režíroval někdo jiný. Výsledný dojem je sice o nepatrný kousíček lepší než u prvního dílu, ale pořád žalostně slabý. AvP 3 do vesmíru a bez Strausů prosím...(31.1.2008)

 • Skejpr
  *

  NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Proč?(6.1.2008)

 • Dadel
  ***

  Z kdysi vynikajících hororových monster (a filmů) je dnes pouťová atrakce a všechny lidské postavy mají hned od začátku na čele vytetováno "KOŘIST". Přesto je film o něco málo lepší než jednička, a to proto, že je trochu brutálnější, umírají i postavy, do kterých byste to neřekli, a prostředí obyčejného městečka je v těchto sériích neokoukané.(31.1.2008)

 • Shit
  ***

  Pravda je, že první hodinku je fakt docela težký přetrpět. Když pominu, že postavy sou fakt dementní a scénář je nehorázně zmatenej, tak je dost težký přetrpět retardovanou sestříhanost, kdy člověk ani pořádně neví, co za postavu se to zase objevilo a přitom se chová jako by tam byla od začátku a všichni jí znaj, krom toho děj dost debilně skáče ze scény na scénu úplně bezmyšlenkovitě a pak je to takový neucelený a člověk se do toho pořád nemůže dostat. Nicméně, když se tohle tak nějak překlene a seznámí se více méně s hlavníma postavama, tak pak začne správnej masakr, kdy všechny tři rasy bitkaří mezi sebou a je jim úplně jedno koho dřív sejmou, hlavně že to lítá a všude je krev a sliz. Taky potěší, že režiséři zakomponovali jak hudbu, tak pár scénovejch odkazů na původního predátora.(31.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace