Tak už dost, Frede!

Scénografie:

Joseph T. Garrity

Kostýmy:

Carol Wood

jáááj, tak na tomto som kedysi bola v kine, pre dnešnú dobu asi už nepoužiteľné, z nostalgie za 3(11.7.2008)

Fred je dobrej blázen. Nejvíc mě pobavil s pavučinou. :D Jinak film není až tak srandovní, hlavně díky Líze, která se snaží zachránit své manželství a to snažení se jeví až příliš tragicky. To taky není zrovna vhodný příběh pro děti. Rip Frede...(22.11.2014)

• dr.horrible

Túto "komédiu" som pozeral len kvôli Phoebe,ale nestálo to zato.Mayall bol až znervózňujúco trápny a celé to nemalo hlavu ani pätu.Tá téma;ako vážny film možno,ako komédia určite nie.Nie takto.Sračka na n-tú(4.12.2012)

No docela jsem se tesil a vysledek je spis trapas. Napad na imaginarniho kamarada z detstvi, kterej se vraci v dospelosti, aby udelal poradnej bordel, mel docela solidni komedialni potencial. Problem je, ze se tvurci nemohli rozhodnout, co to vlastne toci, jesli totalne uchylackou komedii a nebo nejakej dojak. Vetsinu casu to je uchylarna, jenze pak sem vzdycky tvurci prcnout nakej udobrovaci nebo dojemnej moment, kterej se sem nehodi. Druhej a zasadnejsi problem je ale v ty uchylacky komedii, to totiz nefunguje, jasne, obcas sem se zasmal, ale vetsinu casu to je fakt traparna. Problem je, ze ackoliv je Mayall fakt desna drzka, cely to tak trochu pripomina Masku nebo Beetlejuice, pricemz ani jednomu to nesaha ani po podrazku u bot a misto aby byl Mayall vtipnej, tak je spis otravnej. Nepomuzou mu ani triky, protoze trikovy zabery se silne nepovedli. Ale jako obcas se nejakej ten dobrej forek najde, takze 3*.(1.2.2010)

• Cival

Totální úchylárna o Škaredým Fredovi, kterej kazí život dvacetiletý kočce. Ideálně absurdní zábava pro videoparty s přebytkem trávy a tvrdých lihovin. Ale jako film úchylná tragédie.(18.6.2004)