Já jsem byl tedy osobně nadšen. Aja prostě umí a to ve všech oborech ... Jediné, co neumí, tak dodržet tempo filmu, to mu prostě nejde. Ale jinak je "Mirrors" naprosto perfektní horror, který mne, zarytého příznivce do násilných explotation kruťáren držel kupodivu od začátku do konce v pozornosti. Je perfektně kamerově a výtvarně provedený, jeho záhadnost asi do poloviny spolu s lekačkami funguje, načež v ději nastoupí jisté rozuzlení záhady, která je však doplňena "několikerým" koncem, kdy jsem si už chtěl vydechnout a Aja na mne vysypal ještě tři třešničky na dortu navíc ... nebo spíš pecky. Film šlape od začátku do konce, občasné gore jsou prostě fantastické. Bohužel si myslím, že USA už Aju vyloženě pohltily a i když mu ty asi 3 extragore scény dovolily, bylo to jen pro to, aby postrašil a i přesto zůstal film přístupnější širší veřejnosti (a více se na něm vydělalo ...). Ale jinak perfektní... Sutherland sice nebyla zrovna nejlepší volba, ale ždíme ze sebe maximum a to prostředí baráku, to je úplně super ... připomínalo mi excelentní a mnohem méně známý horror Session 9 (2001).(5.2.2009)

• Hakha

Celkový dojem z tohoto filmu nemám nikterak dobrý, jen jedna vražedná scéna mě přišla zajímavá a to scéna ve vaně a zbytek nic extra. Pomalé tempo u kterého jsem se dost nudil a už vůbec jsem se do dění nevcítil, jako posledních 15 minut se film dobře rozjede, ale byl mě velký šumák, jak to celkově dopadne. Napětí žádné, lekačky jednou dobré a podruhé špatné a tak si říkám, že je to veliká škoda, jelikož se z tohoto tématu určitě dalo vyčerpat mnohem více. Mé hodnocení 2 hvězdičky….(28.9.2008)

Zrcadla lžou! A jsou pěkný svině! Ale hlavně, JSOU VŠUDE!…. Vizuálně zajímavé, ale hlavně napínavé a v DTS i pastva pro uši! Překvapivě dobrá duchařina, s kapkou krve, solidní porcí napětí a důvěryhodným K.Sutherlandem. Já se prostě bál! A o to tady (asi) šlo. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ **** Co uvidíme (možná) příště? Byl tu Dům. Byl tu i Klíč. Teď Zrcadla. A příště? Radiátor! Mezi žebry to bude bolet!!(12.3.2009)

Aja se tentokrát pustil do takovýho duchařskýho hororu, namísto do řezničiny typu Haute Tension nebo Hory mají oči a rozhodně nezklamal, dokázal občas vyprodukovat solidní porci napětí a dvakrát ve filmu použil svojí nejvytříbenější disciplínu, čímž jsou gore scény a ty teda stojí za to, roztrhnutí úst byla absolutní gore lahůdka. Nicméně jako celek to je občas trochu mdlý a slabý a Keifera Sutherlanda moc nemusim(23.9.2008)

Atmosféra ušla, lekačky byly slušný, velké mezery v logice jsem nenašel, pointa potěšila. Spokojenost, 70%.(8.6.2009)

• - Film byl původně plánován jako remake jihokorejského hororu Geoul sokeuro (2003), nicméně jakmile byl k projektu přizván režisér Alexandre Aja, plány se změnily. Aja byl po přečtení scénáře nespokojen s detaily příběhu původní verze, a proto se rozhodl celý příběh drasticky změnit. Zachován byl pouze hlavní nápad zahrnující zrcadla.

• - Jedná se o pátou spolupráci režiséra Alexandra Aja a scenaristy Grégoryho Levasseura. Dále spolupracovali na filmech Furia (1999), Noc s nabroušenou břitvou (2003), Hory mají oči (2006) a Esseker File (2009). (Bube1)

• - Alexandre Aja je rodilým francouzem, a tak se občas na place stávalo, že se pozapomněl a začal mluvit svou rodnou řečí, čož někdy dělalo vrásky natáčecímu týmu. (Rodriguez)