poster

Sebevrazi - Love story z onoho světa

 • Česko

  Sebevrazi - Love Story

  (festivalový název)
 • USA

  Wristcutters: A Love Story

Drama / Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2006, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Milej, pohodovej film na docela zajímavý téma, kdy se lidi po sebevraždě dostanou do špinavýho světa bez úsměvu a tam v podstatě normálně žijou dál. Jinak se ale jedná hlavně o road movie, ale ne nějak komediální, jen prostě milý a pohodový, což je hlavně zásluha, sice více či méně neznámých, ale za to fakt suprových herců v čele se sympaťákem Fugitem, rozkošnou Sossamon a správně ujetým rusákem Eugenem, kterýho hraje Shea Whigham. Sice sem se nějak extrémě nebavil, ale Wristcutters si mě prostě dokázalo získat jinak.(2.3.2008)

 • swamp
  ***

  Velice zajímavý je svět, ve kterém se většina příběhu odehrává, hudba, kterou v průběhu filmu slyšíme (hlavně Gogol bordello) a postavy, které tak pohodově jdou za ně(i)čím - anebo vším? A není jednodušší nehledat? :) Tolik a více otázek si během filmu možná budete klást, ale bude to vlastně úplně jedno, protože ono to nějak dopadne. :D Ale vážně - hrozně příjemná road movie, u které mě jen trochu zamrzelo větší nevyužití toho "fantasy" světa.(2.5.2014)

 • Mickalle
  *****

  Už si ani nevzpomínám kdy naposledy jsem viděl tak skvělej film. Ani nevím kde začít a kdy skončit, tak radši jen napíšu FAMÓZNÍ !!(9.8.2009)

 • nunka
  ***

  Príjemný príbeh v štýle "Goodbye cruel world" paradoxne začínajúci tam, kde ostatné filmy končia. Začína smrťou, ktorá má byť znovuzrodením "pošahaného" osudu, pokračuje veľmi príjemne a odľahčene. Dej odkazuje všetkým suicidálnym a nesuicidálnym (ne)šťastlivcom, že čo ak je koniec len ďalším začiatkom? Film sa určite oplatí vidieť, zaujme viac originalitou ako hereckými výkonmi. Najoriginálnejšou pasážou je geniálna tajomná diera pod sedadlom:).(20.11.2008)

 • Maemi
  ****

  Nemají chuť žít, tak spáchají sebevraždu, a sakra, ono to moc nepomůže, ba co víc, je to ještě horší. Zajímavé ztvárnění toho, jak by mohl vypadat posmrtný život sebevrahů. Nevím tedy, co koho vedlo k označení komedie, ale bavila jsem se. Road movie jsem nikdy na chuť nepřišla, ale tohle není typická road movie. Jsem spokojena s obsazením, zejména se Shannyn Sossamon. Velmi mne zaujaly drobné zázraky jako vznášející se předměty nebo podlaha automobilu s vlastnostmi jako Bermudský trojúhelník. Toto originální dílo rozhodně stojí za povšimnutí.(4.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace