Bob a Bobek na cestách (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Česko, 2003, 52x8 min

Ivo Hejcman

Josef Dvořák
  • castor

To, co začalo vznikat v roce 1979, se nemělo v roce 2003 dostat ani do myšlenek animátorů, natož pak na televizní obrazovku. Viděl jsem díl, kdy naši dva kamarádi z klobouku vyrazili do Indie a nepěkně se mi z toho motala hlava. Tohle už skutečně není ono.. Necitelný útok na hrdiny leckterého dětství!! Nebýt hlasu Josefa Dvořáka, tak se mi stihne udělat z každého (sic jen osmiminutového) dílu nevolno.. Reinkarnace starých poctivých večerníčkových klasik je přešlapem, který z podstaty věci nemůže vyjít – a taky, že krutě nevychází.(4.2.2012)

• Karlos80

Tohleto se vážení vážně nepovedlo:-( Původní kouzlo a kouzelné příbehy zcela pryč, ještě že ten Pepa alespoň zůstal:-) Dnešní děti z toho možná mají radost, nicméně já, odkojený starým klasickým Bobem a Bobkem, jen nevěřícně zírám nad všemi těmi technickými vymoženostmi, které se mohli tvůrci tohoto večerníčku klidně odmyslet..Jasně nová doba si žádá nové věci...Radši ani nedomýšlet jak bude vypadat chudák Bob a Bobek třeba za padesát let...(12.6.2007)

• kikuka

Dieter Bohlen moje oči!(27.5.2008)

Bob a Bobek mí oblíbení králíci z klobouku a jejich cestovatelské příhody mě vždycky pobavily(22.3.2008)

No a co ked to nie je presne to, co ste cakali ?! Ved su to uzasne rozpravky ! Skoda, ze uz nie som decko a nemozem si to vychutnat tak, ako je to len detom dovolene. Uz dlho mam divny pocit, ked citam hodnotenia tvorby pre deti od davno dospelych... sme poznaceni presnymi ocakavaniami a potom sme nespokojni .. nasa chyba !(23.9.2012)