Bob a Bobek na cestách (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Česko, 2003, 52x8 min

Ivo Hejcman

Josef Dvořák
  • Fanucci

Nové dílo postrádají kouzlo a vtip starších dílů...50%(10.3.2009)

• castor

To, co začalo vznikat v roce 1979, se nemělo v roce 2003 dostat ani do myšlenek animátorů, natož pak na televizní obrazovku. Viděl jsem díl, kdy naši dva kamarádi z klobouku vyrazili do Indie a nepěkně se mi z toho motala hlava. Tohle už skutečně není ono.. Necitelný útok na hrdiny leckterého dětství!! Nebýt hlasu Josefa Dvořáka, tak se mi stihne udělat z každého (sic jen osmiminutového) dílu nevolno.. Reinkarnace starých poctivých večerníčkových klasik je přešlapem, který z podstaty věci nemůže vyjít – a taky, že krutě nevychází.(4.2.2012)

No a co ked to nie je presne to, co ste cakali ?! Ved su to uzasne rozpravky ! Skoda, ze uz nie som decko a nemozem si to vychutnat tak, ako je to len detom dovolene. Uz dlho mam divny pocit, ked citam hodnotenia tvorby pre deti od davno dospelych... sme poznaceni presnymi ocakavaniami a potom sme nespokojni .. nasa chyba !(23.9.2012)

Existují i horší večerníčky.(18.11.2007)

• MikeCool

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 55% (2*) |(20.7.2013)

• - Bob a Bobek se stali oficiálními maskoty na MS v ledním hokeji pro rok 2015 konaném u nás v České republice. Jedná se o raritní záležitost, jelikož až doposud byl pokaždé maskotem pouze jeden tvor. Bob a Bobek tak mají v této záležitosti prvenství. Prvenství mají ale i v tom, že se jedná o první postavičky, které mají původ u televize a nebyly tak vytvořeny pouze pro MS v ledním hokeji. (Zdroj: sport.cz) (P. J. D.)