Bob a Bobek na cestách (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Česko, 2003, 52x8 min

Ivo Hejcman

Josef Dvořák

Hvězdy z reklamy = hvězdy z klobouku.(21.12.2014)

Bob a Bobek mí oblíbení králíci z klobouku a jejich cestovatelské příhody mě vždycky pobavily(22.3.2008)

• MikeCool

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 55% (2*) |(20.7.2013)

• kikuka

Dieter Bohlen moje oči!(27.5.2008)

• Karlos80

Tohleto se vážení vážně nepovedlo:-( Původní kouzlo a kouzelné příbehy zcela pryč, ještě že ten Pepa alespoň zůstal:-) Dnešní děti z toho možná mají radost, nicméně já, odkojený starým klasickým Bobem a Bobkem, jen nevěřícně zírám nad všemi těmi technickými vymoženostmi, které se mohli tvůrci tohoto večerníčku klidně odmyslet..Jasně nová doba si žádá nové věci...Radši ani nedomýšlet jak bude vypadat chudák Bob a Bobek třeba za padesát let...(12.6.2007)

• - Bob a Bobek se stali oficiálními maskoty na MS v ledním hokeji pro rok 2015 konaném u nás v České republice. Jedná se o raritní záležitost, jelikož až doposud byl pokaždé maskotem pouze jeden tvor. Bob a Bobek tak mají v této záležitosti prvenství. Prvenství mají ale i v tom, že se jedná o první postavičky, které mají původ u televize a nebyly tak vytvořeny pouze pro MS v ledním hokeji. (Zdroj: sport.cz) (P. J. D.)