Arthur a Minimojové

Artur a Minimojovia

Arthur and the Invisibles

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Francie / USA, 2006, 102 min

Prekvapivo pozerateľné (nehovorím, že dobré - len pozerateľné) fantasy od Bessona. Jednu hviezdu pridám ako ospravedlnenie za to, že som čakal väčší shit :)(24.12.2009)

Příjemné animované fantasy osvěžení (vedle /skoro/ všech těch infantilních Pixarovek), Highmore se do takovýchto filmů vyloženě hodí, přítomnost Mii Farrow už je pak jen třešničkou na dortu tohoto správně ulítlého, ale přesto milého snímku, který se nesnaží být ani třeskutě vtipný ani třeskutě napínavý, ale jen si tak pohodově plyne. A Snoop Dogg rulezz :-)(16.7.2014)

dobře pane bessone!po začátku filmu jsem byl trošku v rozpacích,hraná část mě zas až tak nebavila,ale ta animovaná!no ty skvělý postavičky a jejich hlody!já čuměl s otevřenou držkou a fakt jsem byl příjemně překvapenej.výborný!(18.1.2009)

• Faidra

Léta jsem smutnila nad tím, že Luc Besson už nebude točit. Pak jsem se podívala na Minimoje a ulevilo se mi. Pak jsem se podívala na Lucovy plány do budoucna a přitížilo se mi. Cesty do režisérského pekla jsou dlážděny nedobrým úmyslem vymačkat blbinu do poslední kapky.(5.12.2009)

Nebylo to špatný, docela hezky udělaný, roztomilý, nápaditý, zábavný a příjemný zážitek. Zajímavá pohádka se šťastným koncem, co víc si přát :)(27.12.2008)