poster

Taxidermia

 • Maďarsko

  Taxidermia

 • Francie

  Taxidermia

 • Slovensko

  Taxidermia

Drama / Komedie / Horor

Maďarsko / Rakousko / Francie, 2006, 91 min

Režie:

György Pálfi

Scénář:

György Pálfi

Střih:

Réka Lemhényi

Kostýmy:

Julia Patkos
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  *****

  Od nynějška, pokud mě někdo nasere, odsunu svůj pověstný charm Mirka Dušína stranou a rozhodně už na něj nevytáhnu ono taktně otřepané "Jdi se vycpat". To jej raději rovnou pošlu do piče, protože mi jeden ugrofinský úchyl právě předvedl, že se dá i ta zooplastika vzít celkem hezky doslova. Zvláště, jste li synem socialistického přeborníka RVHP v obžerství a váš děda šukal ovar. Působilo to, jako by si raný Jakubisko zařádil v konečníku porážkové bachyně a Radek99 opět dokázal, že i v koprofilní komedii je schopen vidět mrtvé lidi, velkohubě pak uplést z hovna bič a zapráskat s ním nad hlavou chcíplých koní svého alegorického vozu. Ježiš, to je debil.(18.3.2013)

 • Gimp
  ***

  Úchylné, zvrhlé, naturalistické - ano. Zábavné - zas tolik ne.(15.3.2007)

 • francis
  ****

  Za originalitu, nápady, kameru a vůbec zpracování by si Taxidermia zasloužila plnej počet, ale vzhledem k tomu, že mám z nějakýho důvodu pocit, že bych tenhle film radši vůbec neviděl (nejspíš proto, že se děsím toho, že na něj nikdy nezapomenu), musím aspoň jednu strhnout. e-e-e-e-e-e-e-eeeeee.(22.1.2007)

 • Hrabka
  odpad!

  To je hnus velebnosti. Du blejt! Asi nějak podobně by se dal okomentovat tento film, který je nechutný, odporný, úchylný, trapný a daly by se použít i další podobná přídavná jména. Absolutně nechápu jak tomu může někdo dát 4 nebo dokonce 5 hvězd. Vždyť je to úplně pitomý film o třech dějstvích, který vypráví o jedné totálně ujeté rodině. Není na tom vůbec nic zajímavého, je to akorát hnus, který vás maximálně znechutí. A jděte se bodnout s nějakou originalitou. Děj byl nudný, kdyby to aspoň bylo o něčem, ale to néé. Opravdu nevím, koho může bavit, dívat se půl hodiny na úchylného masturbátora, poté další půl hodiny na mistrovství světa v blití a nakonec na superšpekouna a jeho syna a jejich supersmrt. Ještě by bylo vhodné zdůraznit, že tohle není žádný horor, kvůli tomu jsem se taky k tomuto fujtajbl filmu dostal. Tenhle film je s hvězdičkou, ale pro mě to je jednoznačný odpad! 10%(15.6.2010)

 • Rudovous
  ****

  Puvodne jsem chtel dat tri hvezdy, proztoze z tohohle filmu mi dobre nebylo.A co? Tak jsem se oklepal a vratil zase do sve dekadentni reality.Jde o fatk dost hruzne,vykonstruovanou obskurnost pripominajici nektere asijske pociny.Presto si tahle madarska uchylnost zaslouzi pozornost.(17.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace