• Maďarsko

• Francie

Drama / Komedie / Horor

Maďarsko / Rakousko / Francie, 2006, 91 min

Film, ve kterém je spousta zvratků, genitálií, vyhřezlých vnitřností, vycpaných zvířat, lidí tlustých jako prasata, koček tlustých jako prasata, prasat tlustých jako prasata...prostě s přehledem nejlepší a nejvtipnější film na MFF KV 2006!!!(5.7.2006)

Brutálně nechutná provokace, podaná s nevídanou vynalézavostí, elegancí a citem. Nejsem si jistý, jestli Taxidermia o něčem vypovídá (snad o duševním zdraví svých tvůrců), nebo je to jen obzvlášť ulítlá a vizuálně nápaditá onanie, každopádně se mi líbila. Jen ať se o něco podobného nepokouší nějaký český filmař! :)(15.1.2007)

Taxidermia, aneb jak se průměrně prohonit a prožrat první hodinkou a popustit tak uzdičku závěrečné povídce, která ty předchozí parádně sešívá dohromady a vytváří z celého filmu celek, který si vás nádherně vycpe hlubokými dojmy. Dědula a taťka to maj u mě na pomezí dvou tří hvězdiček, podařený synáček, co nejen zvířátka rád plní, do mě nacpal celejch pět, jen zašít to nestačil. Sakum prdum je tohle taková sekaná svíčková. 70%(4.12.2013)

napadá mě jen: tak tohle jsem ještě neviděl! Skvělý, i když jsem rád, že jsem to viděl hladový:-))(31.8.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,408Tržby Celosvetovo $-║ samoúčelná zvrátenosť /videl v kine: 0%/(9.9.2007)

• - Nakrúcanie snímky prebiehalo v maďarskej Budapešti. (Laslo)

• - Obraz z původní scény, kdy vojákovi hoří penis, použil jako obal své desky Taxidermia brazilský DJ Amon Tobin, který zároveň skládal i hudbu k tomuto snímku. (Kaučuk03)

• - Všiměte si v galerii třetího obrázku, žena po levé straně drží v ruce českou vlajku. (Kaučuk03)