poster

Taxidermia

 • Maďarsko

  Taxidermia

 • Francie

  Taxidermia

 • Slovensko

  Taxidermia

Drama / Komedie / Horor

Maďarsko / Rakousko / Francie, 2006, 91 min

Režie:

György Pálfi

Scénář:

György Pálfi

Střih:

Réka Lemhényi

Kostýmy:

Julia Patkos
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gimp
  ***

  Úchylné, zvrhlé, naturalistické - ano. Zábavné - zas tolik ne.(15.3.2007)

 • POMO
  *****

  Film, o ktorom sa ťažko píše, ktorý treba vidieť, uveriť, vstrebať, a potom sa už len nechať ohurovať jeho nekonečnou originalitou a filozofickým vyznením hodným ďalekosiahlych diskusií. A pritom je to len taký šialený komediálny úlet. :-)(20.6.2008)

 • Tosim
  **

  Pokud bychom chtěli příklad vítězství formy nad obsahem, máme ho zde. Chápejte, ty obrázky, praktiky a "prasárny" mě neškokovaly a neznechutily, a už vůbec ne z hlediska "morálky" nebo snad "dekadence," jen mi přišlo poněkud přehnané, že takhle všelijak musí režisér vyjádřit jednoduchou myšlenku "lidé jsou často prasata a všechno, co je tělesné, pomíjí a zanikne." Zbytečně doslovné, samoúčelné, manýristické.(27.2.2007)

 • Hrabka
  odpad!

  To je hnus velebnosti. Du blejt! Asi nějak podobně by se dal okomentovat tento film, který je nechutný, odporný, úchylný, trapný a daly by se použít i další podobná přídavná jména. Absolutně nechápu jak tomu může někdo dát 4 nebo dokonce 5 hvězd. Vždyť je to úplně pitomý film o třech dějstvích, který vypráví o jedné totálně ujeté rodině. Není na tom vůbec nic zajímavého, je to akorát hnus, který vás maximálně znechutí. A jděte se bodnout s nějakou originalitou. Děj byl nudný, kdyby to aspoň bylo o něčem, ale to néé. Opravdu nevím, koho může bavit, dívat se půl hodiny na úchylného masturbátora, poté další půl hodiny na mistrovství světa v blití a nakonec na superšpekouna a jeho syna a jejich supersmrt. Ještě by bylo vhodné zdůraznit, že tohle není žádný horor, kvůli tomu jsem se taky k tomuto fujtajbl filmu dostal. Tenhle film je s hvězdičkou, ale pro mě to je jednoznačný odpad! 10%(15.6.2010)

 • EdaS
  ****

  Brutálně nechutná provokace, podaná s nevídanou vynalézavostí, elegancí a citem. Nejsem si jistý, jestli Taxidermia o něčem vypovídá (snad o duševním zdraví svých tvůrců), nebo je to jen obzvlášť ulítlá a vizuálně nápaditá onanie, každopádně se mi líbila. Jen ať se o něco podobného nepokouší nějaký český filmař! :)(15.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace