Kráčející skála 2: Odplata

Kráčajúca skala 2: Odplata

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2007, 88 min

• honajz

Kevin Sorbo místo The Rocka, už to samo o sobě svědčí o úrovni tohoto snímku. Opět jsme v malém městečku, kde mají rádi country, a když místní grázlíkové zabijí místního hodného poldu, Kevin se konečně naštve a začne jít jednomu za druhým po krku, aby při tom řešil ještě svůj milostný problém.(16.3.2012)

• Dever

// Production Companies: Andrew Stevens Entertainment, Walking Tall Productions //(19.5.2011)

The Rock mi tu chybal, nic slavne to nie je, jednotka bola o dost lepsia, ale zase ani take hrozne to nie je. Je to stale o tom istom, zlych zlocincov treba potrestat a tentokrat im kosti zlame Kevin Sorbo. Sice x-krat videne, ale stale ma to bavi. Suhlasim so Superperom.(31.8.2007)

• Psema

Ještě horší, než jsme čekali, chtělo by se říct. Kevin Sorbo se zas jednou vrátil na můj přehrávač, ale ani vzpomínky na Hercula tohohle borce nezachrání. Narozdíl od The Rocka totiž neuzvedne ani pitomou fošnu, takže musí dávat grázlům přes čenich pomocí brokovnice. To ale není ani z poloviny tak"cool", jak by mohlo být. Režisér navíc vyhodí tři čtvrtiny rozpočtu hned po pěti minutách blbě natočeným výbuchem, což zapříčiní brození se ve stupidních dialozích, které nejsou ani prokládány rozbitou hlavou a už vůbec ne zlomeninou. Trapné, nudné, zbytečné, pekelné. Trojka bude zřejmě totální "náser".(1.6.2007)

Znáte ten pocit, když, když si prostě chcete pustit něco totálně nenáročnýho? I tak ale určitě hledáte něco, co má potenciál zabavit. I když v tomto případě spíš pobavit. Je to totiž tak strašně pitomě idiotský, že budete nevěřícně kroutit hlavou, jak se může ta nebo ta postava zachovat. No jenže...je tam Kevin Sorbo. A můžete mě posílat kam chcete, ale Sorbo je pro mě prostě ta samá kategorie co Dudikoff. Všechno tak nějak špatně a přesto ho prostě beru. Respektive oba. Takže nakonec. Jedna za název, jedna za to, že se na to dalo koukat a jedna za Sorba. 60 procent.(23.1.2015)

• Kevin Sorbo