Kráčející skála 2: Odplata

Walking Tall: The Payback

Kráčajúca skala 2: Odplata

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2007, 88 min

The Rock mi tu chybal, nic slavne to nie je, jednotka bola o dost lepsia, ale zase ani take hrozne to nie je. Je to stale o tom istom, zlych zlocincov treba potrestat a tentokrat im kosti zlame Kevin Sorbo. Sice x-krat videne, ale stale ma to bavi. Suhlasim so Superperom.(31.8.2007)

Zas takovej průser to není. Je pravda, že první hodinu se nic neděje, akorát tam hraje country. Potom se to, ale docela rozjede. Kevin Sorbo začne rajtovat na koni a oddělávat zloduchy brokovkou. Kvalit Rocka samozřejmě nedosahuje, ale není to úplnej debil. Já se docela slušně pobavil.(17.4.2007)

pro mě až milé překvapení.Už jen hereckého obsazení sem se vylekal a tak nějak sem tušil,že film bude jen marná snaha napodobit,pro mě velice vydařený,první díl.Avšak podoba zde není až tak okopírovaná,vubec neurazí,navíc Sorbo jako hlavní hrdina bavil vic než sem čekal.Rozhodně to pro mě nebylo zklamání.(14.2.2008)

• Psema

Ještě horší, než jsme čekali, chtělo by se říct. Kevin Sorbo se zas jednou vrátil na můj přehrávač, ale ani vzpomínky na Hercula tohohle borce nezachrání. Narozdíl od The Rocka totiž neuzvedne ani pitomou fošnu, takže musí dávat grázlům přes čenich pomocí brokovnice. To ale není ani z poloviny tak"cool", jak by mohlo být. Režisér navíc vyhodí tři čtvrtiny rozpočtu hned po pěti minutách blbě natočeným výbuchem, což zapříčiní brození se ve stupidních dialozích, které nejsou ani prokládány rozbitou hlavou a už vůbec ne zlomeninou. Trapné, nudné, zbytečné, pekelné. Trojka bude zřejmě totální "náser".(1.6.2007)

• honajz

Kevin Sorbo místo The Rocka, už to samo o sobě svědčí o úrovni tohoto snímku. Opět jsme v malém městečku, kde mají rádi country, a když místní grázlíkové zabijí místního hodného poldu, Kevin se konečně naštve a začne jít jednomu za druhým po krku, aby při tom řešil ještě svůj milostný problém.(16.3.2012)

• Kevin Sorbo

• - Kevin Sorbo (Nick Prescott) je iba o necelých 10 rokov mladší než Gail Cronauer, ktorá vo filme hrá jeho matku. (m.a.t.o.)

• - V jednej z posledných scén postrelia hlavného hrdinu do nohy, no vôbec na ňom v nasledujúcich záberoch nebadať, že by na ňu kríval. (BoncheR)