Kráčející skála 2: Odplata

Kráčajúca skala 2: Odplata

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2007, 88 min

• AngelAngie

Líbílo se mi to ještě o kapku víc jak díl první ..(30.5.2008)

• Divočák

Největší chyba Kráčející skály 2 je jednoznačně v tom, že se snaží hrát si na akční film, i když jím očividně není. Sorbo je sice sympaťák, ale je to přece jen MODEL a ne akční hrdina!!! Za celou dobu taky rozbije držku jen asi třem lidem, plus další dva oddělá brokovkou, což je na akční film sakra málo a po téhle stránce ho strčí do kapsy kdejaká blbá neměcká detektivka. Sorbově "akční (ne)schopnosti" se bohužel musela podřídit i jinak velmi slušná režie, která v bitkách totálně padá na hubu a připomíná spíš videoklip Backstreet boys. Ve zbytku děje se toho zase až tak moc zádadního nestane, většinou jen někdo na někoho dělá ramena a i když je hlavní záporák docela slušný, nemusel by zrovna vypadat jako by včera vylezl ze střední školy. Kevin Sorbo si konečně našel nějaké to místo na život ve filmovém průmyslu a kdo ví, třeba se nám z něj stane nový král "direct to video" filmů. Jenom už prosím ne s žádnou další Kráčející skálou!(19.7.2007)

• Dever

// Production Companies: Andrew Stevens Entertainment, Walking Tall Productions //(19.5.2011)

• mzss1

The Rocka nemůže jen tak někdo nahradit. Kevin Sorbo hrál opravdu dobře, je zde dost soubojů a i přestřelek. Příběh je ale staršně základný až někdy nudný, což je chyba, ale byla ve filmu nuda, když už má film celkem krátkou stopáž. Místama je fakt nuda. A i záporáci nejsou nejlepší. Na jedno podívání to bohatě stačí. Hodnotím na 43% = **(19.11.2012)

• Frajer42

Ve srovnání s prvním dílem zde mám obrovský problém. The Rock měl určité charizma. Kevin Sorbo nemá nic. Je to prostě herec, který nemá co nabídnout. Něco podobného by se dalo říct o režisérovi, který moc talentu nepobral, a tak docela spolehlivě pohřbil slibně se rozvíjející projekt. Už tehdy jsem tomu dal odpad. Bojím se jen pomyslet, jak bych to hodnotil dnes.(15.8.2012)

• Kevin Sorbo

• - Kevin Sorbo (Nick Prescott) je iba o necelých 10 rokov mladší než Gail Cronauer, ktorá vo filme hrá jeho matku. (m.a.t.o.)

• - V jednej z posledných scén postrelia hlavného hrdinu do nohy, no vôbec na ňom v nasledujúcich záberoch nebadať, že by na ňu kríval. (BoncheR)