poster

Kráčející skála 3: Spravedlnost

 • USA

  Walking Tall: Lone Justice

 • Slovensko

  Kráčajúca skala 3: Spravodlivosť

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2007, 95 min

 • Dubro
  **

  Smrdím u kamoša v Belgicku, presnejšie v Gente, prechádzame pár plechových Jupilerov, keď z neho vypadne, že by si rád pozrel Kráčajúcu skalu 3. Hoci som nemal ani tucha, že nejakú dvojku či trojku vypoďkali, mu hovorím že dobre bratm, z netu ti to vysosám. Po dvadsiatich chvíľkach už kámoš lúskal titulky. Ja počas úvodných titles som zobral dutinkovač a do konca filmu mu zrobil 80 kusov Cameliek. Také, že originálky. Čo dodať? Nebyť kvalitného produktu z Coffee shopu z neďalekého Holandska, tak ani tie dve spotené hviezdy nedám.(26.1.2011)

 • Lateef
  *

  Nejvtipnější zbraní Kráčející skály ve filmu jsou balíčky chipsů. Nejnapínavější scéna se odehrává v chodbách nemocnice. Nejslabším článkem filmového řetežu jsou přestřelky. Nejpostiženější součástkou tvůrčího štábu je bezpochyby kameraman. Druhým nejslabším článkem filmového řetezu jsou osobní souboje. Nejlepším faktem pro Kráčející skálu je to, že takových dílů se můžou natočit desítky. Ale já už se na žádný další nepodívám.(29.11.2007)

 • Zíza
  ***

  V rámci akčních kravin obstojné. Herkules si to vyřídí s drogovými dealery, že ani nestačí mrknout a prohlásit kchůl hlášku.(6.6.2015)

 • Torision
  *

  Ztráta času.(28.9.2007)

 • Divočák
  ***

  Kupodivu vůbec ne špatné, dokonce možná i lepší než první díl. Příběh je sice jenom obyčejná vykrádačka každé blbosti, co byla zrovna po ruce, ale akční rádius naštěstí několikanásobně vzrostl (počet lidí zabitých hlavním hrdinou je tu vyšší než v obou předchozích dílech dohromady) a i slavná Rockova jednička se v tomhle ohledu může vedle trojky upřímně červenat. Buranský opar je (skoro) tatam, lokální geroje nahradili mexičtí mafiáni s pořádnýma bouchačkama a dokonce i na toho Sorba s brokovnicí už se dá docela dívat. Kdyby jen režisér nebyl takové šílené videoklipařské prase a polovina filmu nevypadala, jako by ji točil kameraman sedící na pračce, uvažoval bych klidně i o čtvrté hvězdičce. Ale toho koně si teda Kevin mohl odpustit.(9.11.2007)

 • - V jedné scéně sedí Nick naproti své dceři, která jí puding. Po chvíly je střih opět na dceru, ale puding před ní neleží. V dalším záběru se puding opět objevuje. (.killer.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace