poster

Muž bez stínu 2

 • USA

  Hollow Man II

 • Slovensko

  Muž bez tieňa 2

Akční / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  **

  O dost slabší než jednička to prakticky ve všem. Ani ty animované a trikové části nedokázaly zaujmout, což v předchozím díle bylo prakticky tím hlavním, co si divák mohl vychutnat. Příběh byl teď příliš banální, bez větší hloubky, od toho se odvíjí i chatrný scénář a taky charaktery postav, které jsou spíše otravné než zajímavé. Celé to působí hodně televizně a vůbec to nevyužívá potenciálu, který neviditelnost poskytuje. No a hlavní ženská role, to byla po herecké stránce docela tragédie a tím to celé ještě více padá. Ale podívat se na to dalo bez nějakých větších problémů. 4/10(21.3.2012)

 • Torision
  **

  Neskutečná slabota,.....zlatá jednička(10.8.2007)

 • tron
  **

  Čím to je, že Paul Verhoeven sa dočkal toľkých absolútne zbytočných voľných pokračovaní svojich výborných drsných hitov? Najskôr ZÁKLADNÝ INŠTINKT 2, potom rovno dve VESMÍRNE PECHOTY, nevraviac o dvoch ROBOCOPOCH, ktorí si k sebe pridali ešte aj zúfalý TV seriál. No a teraz prišla rada aj na pokračovanie tvrdého MUŽA BEZ TIEŇA, čo je skutočne bizarnosť, keďže filmy ako on logicky nemajú mať AKÉ pokračovanie (kto videl, vie). lenže stalo sa. Kým v hore spomenutých sequeloch ho ospravedlňoval aspoň fakt, že s nimi už nič nemal spoločné, MUŽA BEZ TIEŇA úplne nepochopiteľne produkoval - a to už sa prehliadnuť nedá, Paul. Film nestojí za pozornosť, prteože všetko, čo bolo dobré na "jednotke" (na tú dobu famózne triky, znepokojivá atmosféra, v dobrom nepríjemné scény, zvrátený sex, brutálne zabité, zvieratá, výborný Kevin Bacon...), v dvojke nie je alebo je, ale v maličkom množstve a mizernej kvalite. Ako vyložene béčkarské sci-fi, robené rovno na video, to ale ujde.(30.11.2006)

 • Lateef
  *

  První Hollow Man Paula Verhoevena měl kromě charismatického záporáka a slušných vizuálních efektů i poměrně dobrou atmosféru, což se jeho pokračování říct vůbec nedá. Kde se vzal, tu se vzal, z neznáma přišel Claudio Fah a asi v silných depresích z rozbitého ořezávátka dával po večerech dohromady Hollow Man 2. Jinak si nedovedu vysvětlit to, co natočil. Chaotický děj s naprosto nefungující logikou a herci topornými jako babiččino žehlící prkno s malými náznaky herectví. Kdo se dokáže přes toto všechno přenést, bude odměněn vcelku ucházejícím finále, kde hlavní roli hrají chválihodné efekty. Christian Slater se tu ve své podobě objeví jen na pár minut, a proto to není takový průser jako třeba v Alone in the Dark. Jedna hvězda za efekty.(14.11.2006)

 • castor
  **

  Bez jakéhokoliv očekávání jsem si pustil pokračování sci-fi, které Paul Verhoeven před sedmi lety obohatil o vydařené efekty i jistou dávku dusné erotické zvrhlosti a leč se nějaké zásadní dílko nedostavilo, pokračování je to s ohledem na mizerný rozpočet důstojné, herci neoslní (Bacon je na záporáky specialista), scénář chaotický - zbytek je na vás!!(7.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace