poster

Muž bez stínu 2

 • USA

  Hollow Man II

 • Slovensko

  Muž bez tieňa 2

Akční / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  **

  O dost slabší než jednička to prakticky ve všem. Ani ty animované a trikové části nedokázaly zaujmout, což v předchozím díle bylo prakticky tím hlavním, co si divák mohl vychutnat. Příběh byl teď příliš banální, bez větší hloubky, od toho se odvíjí i chatrný scénář a taky charaktery postav, které jsou spíše otravné než zajímavé. Celé to působí hodně televizně a vůbec to nevyužívá potenciálu, který neviditelnost poskytuje. No a hlavní ženská role, to byla po herecké stránce docela tragédie a tím to celé ještě více padá. Ale podívat se na to dalo bez nějakých větších problémů. 4/10(21.3.2012)

 • Tom Hardy
  **

  Těžké béčko s nulovým scénářem a docela sympatickým chraplákem Christiana Slatera, který svou tvář ukáže jen v několika málo minutách. Nulová originalita je celkem příjemná ve své neurážející přiznané tuposti a jednoduchosti, herci neštvou, nesmí chybět nějaká ta malá konspirační historka a pár docela solidních mrtvol. A především to má velice slušné tempo a na to, že je to D2V to má i docela slušné efekty. Prostě jednoduché béčko, které za těch pár kaček během deštivého dne i docela potěší...(21.9.2006)

 • EdaS
  **

  Dívatelné, ale bez jakéhokoliv nápadu.(31.1.2010)

 • AngelAngie
  *

  Velmi špatný film, ostuda prvního dílu.(4.8.2007)

 • castor
  **

  Bez jakéhokoliv očekávání jsem si pustil pokračování sci-fi, které Paul Verhoeven před sedmi lety obohatil o vydařené efekty i jistou dávku dusné erotické zvrhlosti a leč se nějaké zásadní dílko nedostavilo, pokračování je to s ohledem na mizerný rozpočet důstojné, herci neoslní (Bacon je na záporáky specialista), scénář chaotický - zbytek je na vás!!(7.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace