poster

Neporazitelný II: Poslední zůstává

 • USA

  Undisputed II: Last Man Standing

 • Slovensko

  Neporaziteľný 2

Akční / Krimi / Drama / Sportovní

USA, 2006, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Méně bitek, než ve trojce, ale jsou na vysoké úrovni. Boyka je tu pěknej zmrd a potřebuje srazit hřebínek o což se stylově postará megakorba Michael Jai White, kterej tu má hodně dobrou roli. I tento díl patří k tomu nejlepšímu v arénovkách.(21.9.2010)

 • Zeck
  ****

  Totální béčko z vězeňského prostředí, které má ale natolik naturální a brutální souboje, které jsou tak suprově natočené, že povznesou průměrný film na velmi kvalitní. I když se rozhodně nepočítám mezi fanoušky akčních bojových filmů, tohle stálo za to. Seagale jdi s těma 150 střihama během 30 vteřinového souboje do prdele, Florentine natočil na pár záběrů tři kola v ringu! 75%(12.7.2011)

 • klerik
  ****

  Rovnaká blbosť ako bol napr. ONG-BAK. Ale do čias KICKOBOXERA či ROCKYHO IV som takéto nadšenie pri súboji či tréningu nezažil. Úžasné veci, úžasné nápady, skvelá kamera. Väzenské bojové filmy PEKLO a NEPORAZITEĽNÝ chceli byť niečím podobným, ale ostali v „inej“ kategórii. Scenár jasne hovorí, kto je „ten dobrý“ ale film ako celok má rovnaký efekt ako prvý KARATE TIGER – je to „záporáková“ exhibícia... a berie dych...(7.1.2009)

 • InJo
  ****

  Fantastické 90-ti minutové demo jednoho z největších současných řezníků, v té době ještě neznámého Scotta Adkinse (M. J. White v titulní roli je taky hodně schopný a namakaný bijec, ale ten zde bohužel nemá tolik prostoru se pořádně předvést). Jinak příběh točící se okolo nespravedlivě odsouzeného profesionálního boxera je samozřejmě jedno velké klišé (ale v rámci vězeňských zápasnických béček funguje dostatečně), ovšem akce (v podstatě jediné zásadní lákadlo filmu) výborná - precizně nasnímaná, choreograficky vypiplaná a i dobře ozvučená. Snad jen ten finální souboj nemusel být odbyt tak rychle... P. S. Dodatečně žádám Slye, aby Adkinse obsadil do The Expendables a věnoval mu alespoň jednu ultimátní bitku s Jasonem Stathamem! 70 %(31.8.2009)

 • Smok
  **

  Niekedy percentá (momentálne 73%) na CSFD nechápem a toto je jeden z tých prípadov. Táto boxerská väzeňská dvoječka tu má omnoho viac percent, ako jej o čosi kvalitnejší predchodca. Na drsnejšie urobené súboje vo väzení, kde sa ide v štýle ultimate fighting sú plné záberov robených na lacný prvý dojem a celý film nejde o nič iné, len ako si Bojka s Georgeom si v zapšklom ruskom väzení pomerajú, kto má dlhší pipík...(30.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace