poster

Neporazitelný II: Poslední zůstává

 • USA

  Undisputed II: Last Man Standing

 • Slovensko

  Neporaziteľný 2

Akční / Krimi / Drama / Sportovní

USA, 2006, 98 min

 • arie
  ***

  Veľmi príjemná spomienka na akčné snímky 80. rokov. Príbeh je, samozrejme, jednoduchý a taktiež od snímky nečakajte žiadnu originalitu, no myslím si, že pre divákov tohto žánrového kúsku bude najdôležitejšia akcia a tá je zvládnutá brilantne. Skvelá choreografia bojových scén v kombinácii s charizmatickými a pre akčnú snímku vynikajúco typovo vybratými hercami sú hlavným plusom filmu, ktorý podľa môjho subjektívneho názoru jednoznačne prekonáva známejší a hviezdnejšie obsadení prvý diel. Ak ste v mladosti milovali snímky ako Krvavý šport či Kickboxer, tento film vám môžem len odporučiť. Je to príjemná spomienka na dobu, keď žiarili úplne iné hviezdy, ako dnes.(15.10.2007)

 • Hakha
  ****

  Klasický béčkový scénář, který je stejně zábavný ve všech směrech jak díl třetí. Pro mě guilty pleasure, mé hodnocení 4 hvězdičky… "...neber si to osobně, jen nesnáším šikanu, pokud nešikanuju sám..."(15.1.2011)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 9/10/// +namakaní soupeři, hodně krve, dobré prostředí, postavy a zápletka, konec -mohla být klidně ještě výraznější hudba/// Konečně zase jednou zdařilí boxersko-vězeňský film. Vůbec jsem neměl pocit, že by bylo něco vycucané z prstu, všechno do sebe krásně zapadalo. Jistá podobnost s předelším dílem je. Minimálně koncept, ale vše ostatní se zdá být hodně originální, jiné. A hlavně ve filmu je vytvořena dobrá atmosféra, adrenalin, krev, souboje, prostě vše co k podobnému filmu patří. Michael Jai White je nadmíru charismatický a budete mu fandit. Mírně mi to připomělo Van Dammovo Peklo./// Celkem 77%///(6.5.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Při prvním střetnutí Boyky (Scott Adkins) a Chamberse (Michael Jai White) má Yuri vytetovaný křížek na levé straně krku, později ovšem na pravé straně. (Domin1359)

 • - Do úlohy Boyku nemal byť obsadený Scott Adkins. Štúdio Nu Image pôvodne požadovalo vyššieho a ťažšieho herca, než je Scott. (m.a.t.o.)

 • - Scott Adkins (Boyka) povedal, že kvôli vyššej hmotnosti boli preňho bojové scény, v ktorých musel robiť saltá a rotácie veľmi náročné. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace