Neporazitelný II: Poslední zůstává

Undisputed II: Last Man Standing

Neporaziteľný 2

Akční / Krimi / Drama / Sportovní

USA, 2006, 98 min

Plochá bojovka USA vs RUSKO, zasazená do daleké sibiře. White i Adkins rulujou a akční scény jsou přehledně sestříhané jako málo co. Strašná blbina bez logiky, ale když se přeskočí vše ostatní, ten ring za to vcelku stojí.(5.12.2015)

Vynikající bojový kousek, na který navazuje ještě o chlup propracovanější Neporazitelný III: Vykoupení. Nicméně se nemá tento předchůdce vůbec za co stydět. Po technické stránce je vidět, že Isaac Florentine ví, koho posadit na kameramanské křeslo, komu svěřit střih i moc dobře ví, s jakými herci pracovat. Jednoduše ví, co si divák žádá a já jsem si tento svižný vězeňsko-bitkařský film užil parádně. Možná trochu škoda toho závěru, kde se hrálo na city, ale jinak no problemo. 80%(21.3.2011)

Skvělá oddechová mlátička z vězeňského prostředí. Děj je ohraný a jednoduchý, ale dobré bojové scény vše nahradí. Scotta Adkinse bych v parku teda potkat nechtěl.(21.7.2010)

"TAK NA CO ČEKÁŠ?" - "NA GONG." Příjemná arénní mlátička z vězení, s velmi prostým a ohraným dějem a efektními, ale krátkými bitkami.(10.1.2009)

Keďže som sa k Undisputed III dostal skôr než druhej časti, prišla mi táto o niečo chudobnejšia. Menej bojovníkov, menej adrenalínu, ale.. stále je tam to ale. Pretože Scott Adkins vždy bol a vždy bude sakra cool. Ako inak by ste odôvodnili to, že počas celého filmu fandíte viac zápornej postave (Boykovi) než tej kladnej (Chambers)? Ten chlap jednoducho umí!(22.9.2012)

• - Scott Adkins (Boyka) musel nabrať značné množstvo svalovej hmoty, aby oproti Michaelovi Jai Whiteovi (George Chambers) nepôsobil príliš vychudnuto. Jeho hmotnosť počas natáčania bola 90 kg, pričom bežne váži cca 82 kg. (m.a.t.o.)

• - George Chambers (Michael Jai White) nemá na zádech tetování "Iceman", které měl v prvním snímku. (Jihočech)

• - Bojovú choreografiu mal na starosti J.J. 'Loco' Perry. Zároveň bol aj režisérom druhého štábu. (m.a.t.o.)