poster

Hodinářova svatební cesta korálovým mořem

Komedie / Hudební

Československo, 1979, 78 min

Režie:

Tomáš Svoboda

Kamera:

Jan Čuřík

Hudba:

Petr Hapka

Hrají:

Laďka Kozderková, Luděk Sobota, Karel Augusta, Petr Svojtka, Ivan Vyskočil, Milan Lasica, Július Satinský, Zdeněk Dítě, Míla Myslíková, Marie Rosůlková, Lenka Kořínková, Jaroslav Štercl, Václav Štercl, Karel Effa, Luba Skořepová, Jiří Lír, Luděk Kopřiva, Zdeněk Buchvaldek, Roman Skamene, Jiří Lábus, Ladislav Trojan, Zdeněk Srstka, Jan Kuželka, Vlasta Jelínková, Jan Vostrčil, Leoš Jirsák, Bohuslav Kupšovský, Lubomír Bryg, Vlastimila Vlková, Kateřina Macháčková, Felix Slováček, Václav Zelinka, Běla Jurdová, Kajetán Maudr, Marcela Martínková, Josef Blažek, Jan Cmíral st., Karel Fořt, Josef Maršík, Ferdinand Šnajberk, Jan Víšek, Zdeňka Balounová, Lena Birková, Mirko Dostál, Miloslav Homola, Josef Žluťák Hrubý, Ilona Jirotková, Blažena Kramešová, Dana Mesteková, Zdeněk Skalický, Josef Střecha, Míla Svoboda, Ela Šárková, Ilona Šťastná, Richard Záhorský, Jiřina Zemanová, Růžena Dvorská, Pavel Rubeš, Edita Dindělová, Jarmila Horská, Vladimír Navrátil, Vít Pešina, Jiří Holeček, Pavel Robin, Rudolf Pešek, Zdeněk Piskač, Milan Tocauer, Jan Bouška, Jaroslav Materna, Stanislav Hájek, Zdeňka Bombová, Lucie Bártová-Zedníčková, Petr Altman, Milan Drobný, Zorka Kohoutová, Ivo Pešák, Eva Pilarová, Stanislav Procházka st., Jana Robenková, Marie Štichová, Pavel Bobek, Zuzana Burianová, Aťka Janoušková, Jana Kratochvílová, Vladimír Mišík, Věra Nerušilová, Miroslav Paleček, Naďa Urbánková, Miluše Voborníková, Milena Zahrynowská, Slávka Hamouzová, Olga Buzková, Dana Horáková, Jana Kittnarová-Čižinská, Jana Klocová, Věra Kramešová, Eva Polášková, Ivana Suchá, Karel Engel, Miroslav Jíra, Libuše Kosová, Ladislav Lahoda, Jindřich Sejk, Jaroslav Tomsa, Jan Vančura
(další profese)
 • rt12
  **

  Já na tyhle bláznivosti nejsem. ** za Hapku(28.5.2014)

 • LadyPupu
  odpad!

  Přísahám, že jsem ten film viděla už 3x a ani jednou mi to nepřišlo vtipný. Naopak mi to připadalo celý úplně blbý. Možná kdyby to člověk sledoval pod vlivem nějaký psychotropní látky... Ale na to už jsem zase stará. Ach jo.(29.10.2015)

 • UncleG

  Hodinářova svatební cesta jednoznačně dokazuje, že i za komunistů se u nás dalo sehnat kvalitní hulení. Zřejmě to byl dobrej matroš a měli ho vopravdu velkou fůru...(12.4.2014)

 • Mulosz
  *****

  Napoprve pri pouhe domaci projekci jasny odpad a k nevydrzeni, ovsem na Brakfestu ve spravne atmosfere a s posilnenim par pivy ziskal ten film uplne jiny rozmer:-)(26.11.2012)

 • blackrain
  **

  Pořád jsem si říkala, že mi ta hudba připomíná Krakonoše a lyžníky a pak jsem si v úvodních titulkách přečetla, že ji má na svědomí Petr Hapka. Tedy ten samý skladatel jako u Lyžníků. Laďce Kozderkové to jako řeznici moc slušelo. Ovšem, producírovat se po Staromáku se sekerou v ruce ja na svěrací kazajku. On vlastně celý tenhle film je na svěrací kazajku. Je bláznivý, spíchnutý horkou jehlou v křeči. Rádoby vtipné hlášky a scénky vyšly úplně naprázdno.(11.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace