poster

Rande měsíce

 • USA

  Employee of the Month

 • Slovensko

  Zamestnanec mesiaca

 • Slovensko

  Rande mesiaca

Komedie / Romantický

USA, 2006, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nunka
  *

  Ako tak čítam, nájdu sa tu aj takí, ktorí túto american shit comedy zhltli aj s navijákom. Scenár a celý film vyznieva i napriek obrovskej snahe až príliž stupidne, debilne a povrchne, čo sa dalo čakať od typickej americkej produkcie. Mne tento filmový štýl absolutne nesedí.(31.5.2007)

 • Rosana
  **

  Mám v oblibě filmy typu "luzr se kvůli holce vyšvihne a je z něj rázem borec světa". Zajímavý romantický příběh v minimalistickém interiéru.(3.5.2014)

 • mil@n.fanatik
  ****

  Sranda...... :-D Dávám 4 *(21.12.2010)

 • Dever
  ***

  Soundtrack John Swihart: 1. Cobrastyle - Teddybears/Mad Cobra ,2. Do It Alone - Sugarcult ,3. Face Down - Red Jumpsuit Apparatus ,4. Surrender - Camp Freddy ,5. Coming Out Wild - The Sammies ,6. Hard to Beat - Hard-Fi ,7. Can't Fight This Feeling - REO Speedwagon ,8. Wasted Days - Highwater Rising/Aidan Hawken ,9. Kiss You All Over - Santino ,10. Twentieth Century Boy - Camp Freddy ,11. Disco Boy/Anal/Covered in Chocolate/Taking a Dump - John Swihart ,12. Pocket Rocket - John Swihart ,(14.5.2011)

 • Herr_Flick
  ****

  Skoro jako ženské sedící za kasou u nás v sámošce, na sobě přehoz a z paměti ťukají cenu na staré klávesnici polorozpadlé pokladní kasy. Třetí v řadě čekáš, až si staré báby před tebou povykládají lokální novinky týkající se vesnických celebrit a s vypětím všech sil držíš místy nervy z netrpělivosti nebo záchvaty smíchu na uzdě. Neskutečná zábava! Je jasné, že typická potrhlá americká komedie ve stylu Waiting, zasazená do takového prostředí nebude tak zábavná. Stejná sestava, stejný koncept. Frajer, jeho sok, pár nebožáků, hloupý šéf, mudrc, blondýna a vyústění happyendem. Celé je to hloupé, ale stejně ti to se slušnými herci přijde vhod, jako zábavná oddechovka. No dnes by bývalo hodnocení o něco slabší, ale kdysi jsem měl tento žánr docela rád.(18.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace