Rande měsíce

Rande mesiaca

Employee of the Month

Komedie / Romantický

USA, 2006, 103 min

Rozhodně překvapení, do filmu jsem se nijak nehnal, ale když jsem ho spustil zkoukl jsem ho bez problémů a celkem rychle to uteklo. Dane Cook je výbornej humorista. A rozhodně to není další z přiblblejch romantik který používám většinou když nemůžu usnout.(31.1.2010)

Povedená komedie z prostředí supermarketu. Podaří se Zacku ( Dax Shepard ) porazit zaměstnance měsíce, který už má za sebou rekordní šňůru vítězství? ( Hodnocení: 7/10 )(16.12.2012)

Sranda...... :-D Dávám 4 *(21.12.2010)

Po letech jsem šel na něco aniž jsem věděl o co vůbec půjde a nebylo to vůbec špatné, vcelku zábavný filmeček s minimem laciných vtipů z prostředí hypermarketu s dobře vybranými typy herců(17.3.2007)

Docela dobré, na to že se téměř celá komedie odehrává v supermarketu a nebo na parkovišti před supermarketem i s romantickýma námluvama. Docela jsem se i pobavil, účel to splnilo a já jsem byl spokojen.(6.9.2007)

• - Vo filme si zahrala aj Eva Longoria, jej scéna sa však do kín nedostala. Nájsť ju ale možno na DVD. (misterz)

• - Dax Shepard (Vince) sa musel prefarbiť na blond, pretože sa príliš podobal na Dana Cooka (Zack). (misterz)