Rande měsíce

Zamestnanec mesiaca

Komedie / Romantický

USA, 2006, 103 min

• nunka

Ako tak čítam, nájdu sa tu aj takí, ktorí túto american shit comedy zhltli aj s navijákom. Scenár a celý film vyznieva i napriek obrovskej snahe až príliž stupidne, debilne a povrchne, čo sa dalo čakať od typickej americkej produkcie. Mne tento filmový štýl absolutne nesedí.(31.5.2007)

Příjemná blbinka, která má pár hluchých míst a docela pobaví.(26.1.2010)

Jako jednohubka při nudném večeru funguje dobře. Nějak víc neoslní, párkrát se divák usměje a to je tak vše. Větší význam ve filmu nemá cenu hledat .. 5/10 = 50%(11.11.2015)

• Tommassi3

"Soustřeď se, soustřeď se, sakra !! Chovej se, jako bys tak velkej klacek už někdy držel !!" ;)(12.2.2015)

Príjemná zábava podfarbená troškou nefalšovanej lásky s kúskom dôvtipu a zaujímavého sveta supermarketov. Osobne som pracovala iba v sklade ale viem, aké zaujímavé je skrývať sa za krabice a pekne sa niekam zašiť. Tento film má úžasný soundtrack, ktorý vás určite upúta. Dej je priamy a jednoduchý, takže pri ňom nemusíte veľa premýšľať. Pre mňa 70%(2.12.2009)