poster

Rande měsíce

 • USA

  Employee of the Month

 • Slovensko

  Zamestnanec mesiaca

 • Slovensko

  Rande mesiaca

Komedie / Romantický

USA, 2006, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mil@n.fanatik
  ****

  Sranda...... :-D Dávám 4 *(21.12.2010)

 • tron
  **

  „Stará mama, nemyslíš, že je načase investovať do niečoho... menej špekulatívneho?“ Neoriginálne, ale fajn zahrané (najmä Dax Shepard z NEKECAJ A PÁDLUJ!, kde hral experta na divočinu, ktorý sa nevyznal v divočine) a odohrávajúce sa v svojrázne zaujímavom prostredí supermarketu, v ktorom sa sci-fi veci zhmotňujú (ja som tiež zažil, že si zamestnanci urobili vlastný bunker z paliet, do ktorého v pracovnom čase chodili spávať a piť. Ale prišli im na to.). Škoda len, že to nie je o čosi kratšie (a vedľajšia línia s novou pokladníčkou prekvapivo tempo brzdí, namiesto toho, aby ho nakopávala, samotný zápas je stokrát zaujímavejší).(8.10.2010)

 • nash.
  **

  Páni, z takové motivační agitky by před čtvrtstoletím byli soudruzi na UV u vytržení a mladý sympaťák za kasou by jistě, byť neoholen a nečesán, zastínil i Ženu za pultem. S humorem už je to však slabší. Ne že by nebyla snaha, jenže se většinou míjí účinkem. Navíc brzy začne pokulhávat tempo, které překvapivě brzdí především hlavní romantická linka, takže na nějaké opravdu hutné závodění není čas. Před krachem tak film nakonec zachránila především slušně nahozená a poctivě udržovaná atmosféra ryzí pohodovky.(2.5.2011)

 • AlfaNumerO
  **

  Jak někdo o tomhle může napsat, že jde o skvělou komedii? Že by to byla první komedie, kterou kdy viděl? Kdyby byl film plný vtipů jako výstřih Jessicy Simpson, bylo by se určitě na co dívat. To ovšem opravdu není, film je plochý jak hrudník, Keiry Knightley, která by do filmu zapadala mnohem víc (aspoň co se obsahu týče). 36%(12.2.2015)

 • Zíza
  ***

  Bylo by to mnohem lepší bez těch povzbuzovacích (čti patetických) keců. Začínám na ně bějt vážně alergická. Usnout byste u filmu nemuseli.(24.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace