Rande měsíce

Rande mesiaca

Employee of the Month

Komedie / Romantický

USA, 2006, 103 min

Podle Jessicy Simpson by mohly automobilky vyrábět nárazníky, taková výbava je snem každého řidiče. Stejně jako obchoďák Super Club, kde je i při jeho průměrnosti daleko větší švanda, než mezi regály Tesca. Za měsíc dřiny a odříkání bych ale stejně čekal větší odměnu než jedno rande...(5.1.2015)

• Cival

Není to natočené špatně (ani vyloženě nudně) a Dane Cook je sympaťák bezmála Reynoldsova formátu (tj. vhodný i pro chytřejší zábavu, než jakou nabízí kinematografická odnož MTV), ale že bych se bavil, to se taky říct nedá. Z každého regálu sice kouká nadsázka a režisérovy odkazy na jiné žánry přijdou k chuti, ale smíchonosných momentů už bývá víc pomalu i na pohřbech. Tedy na těch veselých.(13.2.2007)

Rozhodně překvapení, do filmu jsem se nijak nehnal, ale když jsem ho spustil zkoukl jsem ho bez problémů a celkem rychle to uteklo. Dane Cook je výbornej humorista. A rozhodně to není další z přiblblejch romantik který používám většinou když nemůžu usnout.(31.1.2010)

Bylo by to mnohem lepší bez těch povzbuzovacích (čti patetických) keců. Začínám na ně bějt vážně alergická. Usnout byste u filmu nemuseli.(24.7.2009)

Dane Cook, herec, kterého si všímám poslední dobou častěji a častěji. Z průměrné komedie udělá jeho příjemný hlas něco zvláštního, co donutí diváka sledovat film a hlavně díky němu. Tak mi to příjde. Dane Cook je prostě sympaťák. První film, co jsem s nim viděl se nazýval Klikař Charlie a stejně jako on, má Rande měsíce podobný průběh jen rozdílný příběh. Nic zvláštního tedy, ale s radostí se na něj podívám znovu a rád. Skvadra herců se v tomto filmu setkala docela dobře a chvílemi jsem se s radostí pousmál. Komedie jak má být. Nic zázračného, ale své cíle rozhodně plní. --- Jediný problém je, že jsme přišli o Janet na kase číslo tři. Vždyť měla být už v práci. Kde je? Najdi ji. - Umřela včera v noci. - Takže nepřijde? - Nemyslím, pane.(10.2.2008)

• - Dax Shepard (Vince) sa musel prefarbiť na blond, pretože sa príliš podobal na Dana Cooka (Zack). (misterz)

• - Vo filme si zahrala aj Eva Longoria, jej scéna sa však do kín nedostala. Nájsť ju ale možno na DVD. (misterz)