Rande měsíce

Employee of the Month

Komedie / Romantický

USA, 2006, 103 min

• Rosana

Mám v oblibě filmy typu "luzr se kvůli holce vyšvihne a je z něj rázem borec světa". Zajímavý romantický příběh v minimalistickém interiéru.(3.5.2014)

Účel filmu? Pobavit / nenudit. Podařilo se? Ano, moc dobře! :)(10.6.2008)

• Djkoma

Jessica Simpson je fajn, ale celou dobu jsme na ni měl stejný názor jako byli klepi co se říkali v obchodě do kterého byla přeřazena. Zbytek je jen obyčejná snaha o komedii, která bude obsahovat i nějaký vtipný fórek neplynoucí z naprosté natvrdlosti a stupidity všech postav.(3.5.2007)

Tohle je vlastně naprostá blbost se zaběhnutým příběhem a stupidním koncem, ale díky Daneu Cookovi a sice uměle působící, ale krásný Jessice Simpson docela pěkně koukatelný a hlavní padouch/pokladní v podání Daxe Sheparda je libovej. Krom toho prostředí samoobsluhy ve kterým se prakticky celej film odehrává je docela dobrej a zábavnej nápad, hlavně ty závody v markování zboží neměly chybu.(31.7.2008)

• Gilmour93

Hypermarket, jenž evidentně žije ze státních dotací za zaměstnávání mentálně postižených a jehož jediným sortimentem jsou dva melouny a levná trapnost. Poslední zákazník ať zhasne..(12.11.2015)