Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EMMY
  ***

  Danny DeVito to v tomto filmu opravdu přeháněl. Kdyby mohl tak všroubuje i žárovku z lednice a to kvůli tomu, aby byl jeho dům světejně osvětlen tak, aby ho šlo vidět z vesmíru. Myslím, že při natáčení byla spotřeba elektřiny opravdu veliká :-)) Super vánočně nalazená komedie s vinikajícím Danny DeVitem.(15.3.2009)

 • Viktooorka
  **

  Nevtipné, nezábavné, nehumorné, nelegrační, neveselé. Už jsem se zmínila, že vůbec nebylo k smíchu? Upřímně přiznávám, že ty dvě hvězdy dávám z jediného důvodu, protože jsem uviděla budiž tmu (pro nechápavé, usnula jsem :o) Což jsem možná měla udělat před, ale nemám srdce dát odpad filmu, který jsem nedokoukala. A i když v normálních případech filmy, které nedokoukám, nehodnotím, tady to nemá stejně žádnou hodnotu. DeVito tragický, jako tedy všichni přítomní. Komedie absolutně nefunkční a jak už jsem naznačila absolutně nezábavná.(25.12.2010)

 • pan Hnědý
  ***

  Vánoční atmosféra pěkná, ale příběh je totální klišé. Krásu Deck the Halls dělají dcery DeVita omfg !!!(22.12.2013)

 • kinghome
  ***

  Ále takhle malý hodnocení si to nezaslouží. Je to i celkem prdel. Vánoční pohodovka. Dávaj to snad každý vánoce a pokaždý si to zapnu. Neni to nic extra ale je to jedna z lepších věcí, který na vánoce dávaj.(27.12.2012)

 • Ant
  ***

  Ničím neoslňující vánoční komedie, kdy onu třetí hvězdu dávám jen proto, že mám vánoční náladu.(13.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace