Danny DeVito to v tomto filmu opravdu přeháněl. Kdyby mohl tak všroubuje i žárovku z lednice a to kvůli tomu, aby byl jeho dům světejně osvětlen tak, aby ho šlo vidět z vesmíru. Myslím, že při natáčení byla spotřeba elektřiny opravdu veliká :-)) Super vánočně nalazená komedie s vinikajícím Danny DeVitem.(15.3.2009)

• Viktooorka

Nevtipné, nezábavné, nehumorné, nelegrační, neveselé. Už jsem se zmínila, že vůbec nebylo k smíchu? Upřímně přiznávám, že ty dvě hvězdy dávám z jediného důvodu, protože jsem uviděla budiž tmu (pro nechápavé, usnula jsem :o) Což jsem možná měla udělat před, ale nemám srdce dát odpad filmu, který jsem nedokoukala. A i když v normálních případech filmy, které nedokoukám, nehodnotím, tady to nemá stejně žádnou hodnotu. DeVito tragický, jako tedy všichni přítomní. Komedie absolutně nefunkční a jak už jsem naznačila absolutně nezábavná.(25.12.2010)

Vánoční atmosféra pěkná, ale příběh je totální klišé. Krásu Deck the Halls dělají dcery DeVita omfg !!!(22.12.2013)

Ále takhle malý hodnocení si to nezaslouží. Je to i celkem prdel. Vánoční pohodovka. Dávaj to snad každý vánoce a pokaždý si to zapnu. Neni to nic extra ale je to jedna z lepších věcí, který na vánoce dávaj.(27.12.2012)

Ničím neoslňující vánoční komedie, kdy onu třetí hvězdu dávám jen proto, že mám vánoční náladu.(13.12.2009)