Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nach
  *

  Budiž světlo, a to ozářilo další filmový kýč. Jeden z těch, které jsou už i za hranicí humoru, kterému se já směji. Tohle světlo raději příště nechám zhasnuté. O to smutnější je fakt, že v něm hrají kvalitní herci jako Danny DeVito či Matthew Broderick. Hold důkaz, že ani herci nezachrání něco, co je už od základu blbě napsané. 30%(23.12.2012)

 • Rakosnicek77
  **

  Naivní, hloupoučké, neoriginální a slabé... Žádná velká hitparáda :-((13.12.2015)

 • Slartibarkfast
  **

  Vcelku tupá vánoční komedie pro nenáročné diváky, kteří mají rádi nějaké zvukové pozadí k žehlení kapesníků nebo vrtání do zdi. Možná by to nebylo ani tak moc stupidní, kdyby v tom nehráli Broderick s DeVitem. Nějak mi k sobě neseděli a vůbec mi nepasovali do téhle zasněžené tragédie. Pokud si chcete zmrvit vánoce nebo jakýkoli všední den, směle do toho! 30%(12.8.2014)

 • MISSha
  *

  Za to že jsem se na tohle dodívala bych měla dostat metál, něco tak neuvěřitelně stupidního a trapnýho se jen tak nevidí. Matthew Broderick je zde extrémě nesympatický. 1* za Dannyho DeVita.(1.1.2011)

 • blackrain
  ****

  Já mám pro podobné filmy zvláštní slabost. Zřejmě za to můžou Vánoce a ten předvánoční shon okolo. Dvojka Danny DeVito a Matthev Broderick je povedená.(27.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace