Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mrkvič
  **

  Tak jak mají Američani rádi kýč, natáčí si i takové vánoční filmy. Mizerní herci, milionkrát ohraná písnička a minimum logiky. Občas mě něco pobavilo a dejme tomu, že je ten happyend poučný. Ten finiš byl ale natolik vražednej, že mi přišlo zábavnější jít položit kabel, takže jsem ho neviděl.(23.12.2010)

 • uiu
  **

  Další vánoční taškařice na téma dva sousedi, kteří se nemají zrovna v lásce, jeden každoročně zdobí svůj dům světýlky, kvůli kterým nemůže ten druhý spát. Pak si začnou dělat navzájem naschvály, zničí všem svátky a manželky s dětmi je opustí na Štědrý den, aby si do večera uvědomili, že rodina je to nejdůležitější a Vánoce se prostě musí slavit a všichni musí být šťastní a veselí. Další americký film založený na materializmu Vánoc, sousedské lásce, vzájemné výpomoci a dalších sci-fi.(26.12.2010)

 • kinghome
  ***

  Ále takhle malý hodnocení si to nezaslouží. Je to i celkem prdel. Vánoční pohodovka. Dávaj to snad každý vánoce a pokaždý si to zapnu. Neni to nic extra ale je to jedna z lepších věcí, který na vánoce dávaj.(27.12.2012)

 • Dever
  **

  Soundtrack George S. Clinton: 1. Run Rudolph Run - Marc Doc Dauer ,2. Santa Baby - Transcenders/Terry Dexter ,3. Up on the House Top - George S. Clinton ,4. Joy to the World - The Rhinestone Reindeer/Anna Montgomery ,5. Brighter Lights - Transcenders/J7 D'Star ,6. Deck the Halls - Gary Hoey ,7. Rockin' Around the Christmas Tree - Brenda Lee ,8. Grandma Got Run Over By a Reindeer - H.H. Waters/Goodtime Country Band ,9. O Holy Knight - Kristin Chenoweth ,10. Silent Night - The Deck the Halls Holiday Orchestra ,11. Frosty the Snowman - Alvin and the Chipmunks ,12. Jingle Bells - The Lennon Sisters ,13. Joy to the World - The Mormon Tabernacle Choir ,(9.5.2011)

 • Nach
  *

  Budiž světlo, a to ozářilo další filmový kýč. Jeden z těch, které jsou už i za hranicí humoru, kterému se já směji. Tohle světlo raději příště nechám zhasnuté. O to smutnější je fakt, že v něm hrají kvalitní herci jako Danny DeVito či Matthew Broderick. Hold důkaz, že ani herci nezachrání něco, co je už od základu blbě napsané. 30%(23.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace