Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  ***

  Kdyby to nakonec nedopadlo tak, jak to dopadlo, a zůstalo jen u písně, dala bych 4*, ale protože to nakonec skončilo jako typický Americký film tohoto druhu, musím zůstat u 3* ... Mohlo to bejt horší... ;-)) /Už aby byly Vánoce... :-)(8.11.2007)

 • uiu
  **

  Další vánoční taškařice na téma dva sousedi, kteří se nemají zrovna v lásce, jeden každoročně zdobí svůj dům světýlky, kvůli kterým nemůže ten druhý spát. Pak si začnou dělat navzájem naschvály, zničí všem svátky a manželky s dětmi je opustí na Štědrý den, aby si do večera uvědomili, že rodina je to nejdůležitější a Vánoce se prostě musí slavit a všichni musí být šťastní a veselí. Další americký film založený na materializmu Vánoc, sousedské lásce, vzájemné výpomoci a dalších sci-fi.(26.12.2010)

 • URBAN
  ***

  Prostě Vánoční oddychovka. Pobaví neurazí a na takovou vánoční komedii je to celkem nadprůměrné. ( 24.12.15/PC )(24.12.2015)

 • predators
  ****

  Do Vánoc sice zbývají nějaké 2 měsíce, ale proč si neudělat pohodovou atmosféru dříve? A pohoda to fakt byla. Pár vtipných scének, pozitivní nálada a pohoda Svátků vánočních. Jo a zase ten sníh:-) Tak mi něco říká..."Už máte vánoční dárky?" ...tak já už mizím, Ježíšek volá:-) 70%(17.10.2008)

 • Chrustyn
  **

  Další typická rodinná vánoční komedie ve které se na konci splní všechna přání a všichni se budou mít rádi. Málo humoru spousta sladkobolného moralizmu. Je škoda, že z celkem zajímavého tématu -souboj sousedů- nedokázili tvůrci vyždímat více humorných situací a když už se něco začne dít tak divák hned ví jak to dopadne. Co se týká herců tak Matthew Broderick je otravný a DeVito předvádí svůj komediální standard a většinu filmu zachraňuje.(7.12.2008)

 • - Kvôli scéne, v ktorej Steve (Matthew Broderick) a Buddy (Danny DeVito) majú rýchlokorčuliarsky závod, musel Broderick trénovať s profesionálnym rýchlokorčuliarom už niekoľko mesiacov vopred. (misterz)

 • - Pôvodný názov filmu bol All Lit Up. (misterz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace