Upíři (TV film)

Krvilačné netopiere

Horor / Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2005, 90 min

• AngelAngie

Kdybych tenhle film nenašla ve filmotéce svých rodičů, nikdy bych jej neviděla .. o nic bych nepřišla, ale aspoň jsem viděla další film s Jessicou Stroup, která je opravdu krásná ..(9.3.2007)

• Lateef

Typický rádoby "animal horor" z céčkových vod...Louisiana se začne zmítat pod náporem okřídlených myší, které zabíjejí mladé zdrogované teenagery...problém namísto expertů řeší profesorka biologie se svými studenty!!...v lecčems podobné jako Silent Predator, ale celkově ještě horší...odpad nedám jenom kvůli tomu, že jsem byl ušetřen u hororů tolik oblíbeného otevřeného konce...(28.11.2006)

• MM_Ramone

Toto je jeden z najhorších animal horrorov, ktoré som mal možnosť vidieť. Tento horrorový subžáner je všeobecne dosť lacnou záležitosťou, ale i v ňom vznikli filmové perly ako napríklad Spielbergove "Čeľuste" z roku 1975. Avšak "Vampire Bats" nemožno so sponímaným snímkom ani len zrovnávať. Pretože v tomto prípade sa jedná o mimoriadnu hlúposť. Malé mestečko niekde v Louisiane napadnú zmutované, zabijacké netopiere. Našťastie je tam abiciózna profesorka s bandou ekologicky zmýšľajúcich študentíkov, ktorí dokážu tento problém vyriešiť. Sprostota scenára je až zarážajúca. Herecké výkony nie sú na tom o nič lepšie. Lucy Lawless sa hodí naozaj jedine do televíznej produkcie. *(25.6.2009)

• playboxguest

nebýt Lucy, není to ani na tu jednu hvězdu, ach ty ekohorory už v sobě nemaj ani kousek sebeparodie a úchylné béčkové zábavnosti :-((8.9.2010)

• juta

Xena v boji s masožravými netopýry. Nápad dobrý, ale provedení slabší. (29.6.12)(29.6.2012)

• honajz

Naprosto nenapínavě natočený horor, jak netopýři baští studenty střední americké školy. Škoda, že to jde netopýrům tak pomalu, mohlo to skončit po pár minutách a byl klid. Naštěstí je tady aspoň dobrá kamera. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/upiri.html V Bontonfilmu zapomněli, že distribuční název Upíři už dali jedné carpenterovce :-) Typický rádoby „animal horor“ z céčkových vod s Lucy Lawless... Louisiana se začne zmítat pod náporem okřídlených myší, které zabíjejí mladé zdrogované teenagery, ale problém namísto expertů řeší profesorka biologie se svými studenty. A na závěr zloducha málem umlátí koštětem.(16.3.2007)

• SOLOM.

Opět jsme měli možnost vidět klasiku amerických novodobých filmů, kdy jsou ve filmu obrovské párty, litry alkoholu, spousta drog a holek v bikinách. Tohle mě ovšem sedí leda tak k sérii Prciček, kde to je vkusné. Ne však v hororu, kde hodinu duní z repráků šílená disko hudba a teprve po této době to vzbudí rozespalé netopýry, které asi začali bolet uši a rozhodli si pochutnat na zfetované mládeži. No a klasika: Další ženská hrdinka, která je chytřejší než policie nebo experti a všechno vyřeší sama. Hurá na netopýry se síťkou a metlou. To jsem trochu nevydržel a nebýt nápojů v mé ledničce, asi bych to vypnul a šel raději ven. Jenže to bych si nechal ujít velice zvláštní konec, který vám doporučuji vidět, aby jste se mohli zasmát stejně jako já. Nebudu moc prozrazovat, ale asi mají netopýři rádi House.(26.4.2010)

• Beky

Klasická šablonovitá TV produkce!!! Po technické stránce poměrně slušně ( normálně koukatelně ) natočená, ale smozřejmě bez nápadu!!..Takže brutálně nudný film, obsahující všechny klišé, které znáte!! ...takže 30%!! P.S. ..vůbec nechápu proč tohle někdo točí, je to asi něco jako trénink, nebo pořádně velkej tunel!!!:))(26.1.2007)

myslel jsem, že jde o upíry a ne o netopýry :((20.5.2007)

• Prochy38

Taky to nebylo tak špatné. Podobných B-hororů jsem viděl už hrozně moc. L. Lawless se mně nikdy neokouká. Děj celkem neoriginální, nic nového, opět. Zase se našli ochránci přírody, zase se našli lidé, kteří jdou i přes mrtvoly, protože někdo tu vinu, za to nést musí. Prostě nic nového. Díky, víc už ne... a upřímně... jakou silou a jakým množstvím by museli netopýři (i upíři) útočit, aby složili člověka???(16.3.2014)

• Hopi

Lucy je velmi krásná a sladká. Ale jinak je to hodně nudný film.(11.2.2012)

• DjMetal

Uplne odveci film...neviem cim to bolo, ci to bolo tymi pivami co som mal v sebe, alebo to je tym ze sa mi to vobec nepacilo...mozno som cakal iny film ako som chcel a preto to bolo take debilne....(4.2.2009)

• sydney

Velká nuda, primitivní rádoby ekologický scénář, mizerné zápletky, ty 2 hvězdičky dávám za kameru.(8.3.2007)