Upíři (TV film)

Doug Prochilo

Kostýmy:

Caroline B. Marx
  • MM_Ramone

Toto je jeden z najhorších animal horrorov, ktoré som mal možnosť vidieť. Tento horrorový subžáner je všeobecne dosť lacnou záležitosťou, ale i v ňom vznikli filmové perly ako napríklad Spielbergove "Čeľuste" z roku 1975. Avšak "Vampire Bats" nemožno so sponímaným snímkom ani len zrovnávať. Pretože v tomto prípade sa jedná o mimoriadnu hlúposť. Malé mestečko niekde v Louisiane napadnú zmutované, zabijacké netopiere. Našťastie je tam abiciózna profesorka s bandou ekologicky zmýšľajúcich študentíkov, ktorí dokážu tento problém vyriešiť. Sprostota scenára je až zarážajúca. Herecké výkony nie sú na tom o nič lepšie. Lucy Lawless sa hodí naozaj jedine do televíznej produkcie. *(25.6.2009)

• Beky

Klasická šablonovitá TV produkce!!! Po technické stránce poměrně slušně ( normálně koukatelně ) natočená, ale smozřejmě bez nápadu!!..Takže brutálně nudný film, obsahující všechny klišé, které znáte!! ...takže 30%!! P.S. ..vůbec nechápu proč tohle někdo točí, je to asi něco jako trénink, nebo pořádně velkej tunel!!!:))(26.1.2007)

• playboxguest

nebýt Lucy, není to ani na tu jednu hvězdu, ach ty ekohorory už v sobě nemaj ani kousek sebeparodie a úchylné béčkové zábavnosti :-((8.9.2010)

• AngelAngie

Kdybych tenhle film nenašla ve filmotéce svých rodičů, nikdy bych jej neviděla .. o nic bych nepřišla, ale aspoň jsem viděla další film s Jessicou Stroup, která je opravdu krásná ..(9.3.2007)

• juta

Xena v boji s masožravými netopýry. Nápad dobrý, ale provedení slabší.(29.6.2012)