Upíři (TV film)

Christopher Morgan

Kostýmy:

Caroline B. Marx
  • playboxguest

nebýt Lucy, není to ani na tu jednu hvězdu, ach ty ekohorory už v sobě nemaj ani kousek sebeparodie a úchylné béčkové zábavnosti :-((8.9.2010)

• Prochy38

Taky to nebylo tak špatné. Podobných B-hororů jsem viděl už hrozně moc. L. Lawless se mně nikdy neokouká. Děj celkem neoriginální, nic nového, opět. Zase se našli ochránci přírody, zase se našli lidé, kteří jdou i přes mrtvoly, protože někdo tu vinu, za to nést musí. Prostě nic nového. Díky, víc už ne... a upřímně... jakou silou a jakým množstvím by museli netopýři (i upíři) útočit, aby složili člověka???(16.3.2014)

• juta

Xena v boji s masožravými netopýry. Nápad dobrý, ale provedení slabší.(29.6.2012)

• AngelAngie

Kdybych tenhle film nenašla ve filmotéce svých rodičů, nikdy bych jej neviděla .. o nic bych nepřišla, ale aspoň jsem viděla další film s Jessicou Stroup, která je opravdu krásná ..(9.3.2007)

• Korbitch

Extáze může způsobit naprosto psychotické chování... to určitě :-D(31.5.2016)