poster

Voják

 • USA

  Marine, The

 • Slovensko

  Vojak

Thriller / Akční / Drama

USA, 2006, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ***

  Trošku mě mrzí že nevyhodil John Cena do povětří celý USA a nezmlátil tak dva milony lidí. Kdyby mě unesli holku tak vyhodím pro jistotu do povětří celou naší planetu i s Klausem.(4.6.2007)

 • Crocuta
  *

  Už úvodní scéna, kdy hlavní hrdina namaškařený jak čertík na Mikuláše likviduje pseudoarabské rádobyteroristy naznačuje celkovou úroveň této podívané. Jedna laciná a směšná scéna střídá druhou a nedotažená erotika (jednou v podání blonďaté manželky, podruhé zločinné brunety) to už nezachrání, stejně jako honičky ala Kobra 11. Vrcholem jsou pak stupidní hlášky typu: NEMÁM RÁD POLICAJTY A BONBÓNY!(11.11.2007)

 • Tuxedo
  ***

  Béčko se vším všudy. Bonito je zručný režisér, Cena je masér, Patrick je skvělý záporák a výbuchů a efektních Cenových chvatů je tu dostatek.(19.1.2007)

 • Jamal
  **

  Takovej trošku přehnaně pojatý hrdina John Triton, který se ohání jen rukama, tedy až na začátek filmu, kdy je ještě mariňákem a snad jedinkrát použije zbraň, se postaví bandě kriminálníků, kteří jsou vybaveni arzenálem zbraní a unesli jeho ženu. Každopádně jsem od toho neočekával žádnej velkej trhák, tak mě to ani nezklamalo.(21.5.2007)

 • Le_Chuck
  ****

  "This guy is like a Terminator" ...a v tom sa v speťáku objaví uhrančivý pohľad Roberta Patricka. YES! YES! YES! A srdce všetkých old-schoolakov plesá, lebo toto je podstivý návrat do 80-tych kedy vládol Arnie a jeho zbrane, a ktorý tu tak veľmi chýbal (Crank je trochu inde). Nasratý golem s nohami do X proti bad-guyom, ktorí mu uniesli ženu (mix medzi Charlize Theron a Kierou Knightley), suprové hlášky, výbuchy, explózie, bitky, streľba, nahánačky ... proste film, ktorý sa neberie vážne a frčí logika-nelogika skrz všetky mysliteľné klišé ako po masle. A baví! P.S. Prosím uživateľov, ktorí sa na to chystajú, aby si kukli trailer a včas si uvedomili o čom tento film je (pomôcka: nieje to story, ani herecké výkony) a aby sme sa vyvarovali inťošským meditáciam o tom že to blo tupé. 80% ako lusk.(19.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace