Hlava nehlava

Hlava nehlava

Komedie / Drama

USA, 2006, 116 min

• dr.Orlok

Nejnechutnější pokus o umění. Svý problémy nebudu řešit, nápíšu si o nich do deníčku a pak o tom natočím film.(30.7.2007)

• Cival

Může být touha po bizarním intelektualismu, provozovaná jedním hvězdně obsazeným filmem, nějakým způsobem ještě otravnější?(26.5.2007)

jméno augustena burroughse mi sice nic neříká (googlovat a dělat chytrou mě taky nebaví), ale jeho dětstvím a dospíváním v panoptiku vlastních i nevlastních příbuzných jsem prostě nadšena! a vzhledem k tomu, že krom odchylek mám slabost i pro úchylky (:-)), hodnotím velmi kladně a mlaskám..(19.8.2009)

Je dobře snít. Sny tě přenesou přes zlé časy.(25.12.2012)

• Smok

Všetky postavy boli slušne povedané - kompletne uletené. A to moc komické neni. Ak je toto autobiografia Augustena Burroughsa, tak mi ho je trošku ľúto.(13.2.2009)

• - Scénář k filmu vznikl podle knihy napsané samotným Augustem Burroughsem. U nás vyšla pod stejným názvem, který nese film, tedy Hlava nehlava. (formelin)

• - Julianne Moore měla původně hrát Deirdru Burroughsovou. (formelin)