Hlava nehlava

Running with Scissors

Hlava nehlava

Komedie / Drama

USA, 2006, 116 min

Film som si pozrel len vďaka Annette Bening a Brianovi Coxovi. Najskôr som si hovoril, že je to celkom v pohode no a na konci som bol nadšený, keďže som od tohto filmu veľa nečakal. Nieje to komédia, pri ktorej by som sa váľal od smiechu, ale celé to na mňa pôsobilo takým milým dojmom a pár scén bolo naozaj vtipných. Pomerne originálny film, pekná hudba, skvelá réžia a skvelá Annette Bening. 90%(6.2.2009)

Je dobře snít. Sny tě přenesou přes zlé časy.(25.12.2012)

Rozpočet $12miliónovTržby USA $7,022,827Tržby Celosvetovo $7,460,797(20.2.2010)

• Terva

Hlavním hrdinou filmu je Augusten Burroughs ( Joseph Cross ) . Jeho otec je alkoholik a matka je spisovatelka, závislá na valiu......prostě hlava nehlava. Černá komedie která má nedostatek černého humoru.(16.7.2011)

• Jara.Cimrman.jr

"Ty seš tak hloupej, že nerozeznáš tvůrčí záměr od hysterie." Já tyto věci od sebe obvykle rozeznávám, ale v tomto snímku si nejsem až tak moc jistý. Ono totiž není snadné strávit snímek, ve kterém není výjimečná každodenní pětihodinová návštěva psychiatra, ve kterém má každý slušný doktor své masturbatorium a ve kterém Bůh promlouvá skrze trus. Tady prostě byla jediná normální postava - já jako divák. Nebo ne?(14.3.2016)

• - Julianne Moore měla původně hrát Deirdru Burroughsovou. (formelin)

• - Scénář k filmu vznikl podle knihy napsané samotným Augustem Burroughsem. U nás vyšla pod stejným názvem, který nese film, tedy Hlava nehlava. (formelin)