poster

Hlava nehlava

 • USA

  Running with Scissors

 • Slovensko

  Hlava nehlava

Komedie / Drama

USA, 2006, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PogoJoe
  *

  Kapitální békovina, kterou jsem ani nedokázal dodívat do konce...(11.1.2008)

 • EdaS
  ***

  Velmi bizarní příhody jedné totálně šílené rodiny by nepůsobily tak zajímavě, kdyby člověk nevěděl, že je to natočeno podle pamětí hlavního hrdiny - Augustena Burroughse. Knížka (u nás vyšla pod názvem Hlava nehlava) sice působí přesvědčivěji - přece jen když člověk vidí známé hollywoodské tváře, čeká fikci - a film má hodně pomalé tempo, ale zároveň je tu spousta dobrých herců, na které je (většinou) radost pohledět. Vévodí jim Annette Bening jako hrdinova pořádně šílená a sobecká matka. Neříkám, že to nešlo natočit lépe, ale mohlo být taky mnohem hůř.(21.2.2007)

 • kalap
  ****

  Moja veľmi dobrá, takmer na dotyk priateľka mi ten film odporučila a ja nie som sklamaný,ale veľmi spokojný s filmom,pri ktorom nemáte výbuchy smiechu , ale sa celý film usmievate, ako ja a neviem či pod vplyvom filmu si sadám do pol tela nahý ku klavíru a spomenuc si na Belmonda vo filme Muž s Acapulca pobozkám si svoj 44 cm biceps/ žiadne fuj pravda príjemne vonia/ a stále sa usmievajúc odchádzam do hafan a v mžiku usínam.(20.11.2008)

 • Rudovous
  *****

  Jako sorry pratele, ale budu za hnupa......JSEM NADSEN !Skvely film, herecke vykony i pojeti sceny, klobouk dolu. Annette Bening je vinikajici herecka.Tenhle film mi proste udelal radost.(7.5.2007)

 • T2

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $7,022,827Tržby Celosvetovo $7,460,797(20.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace