poster

Hlava nehlava

 • USA

  Running with Scissors

 • Slovensko

  Hlava nehlava

Komedie / Drama

USA, 2006, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kalap
  ****

  Moja veľmi dobrá, takmer na dotyk priateľka mi ten film odporučila a ja nie som sklamaný,ale veľmi spokojný s filmom,pri ktorom nemáte výbuchy smiechu , ale sa celý film usmievate, ako ja a neviem či pod vplyvom filmu si sadám do pol tela nahý ku klavíru a spomenuc si na Belmonda vo filme Muž s Acapulca pobozkám si svoj 44 cm biceps/ žiadne fuj pravda príjemne vonia/ a stále sa usmievajúc odchádzam do hafan a v mžiku usínam.(20.11.2008)

 • dr.Orlok
  odpad!

  Nejnechutnější pokus o umění. Svý problémy nebudu řešit, nápíšu si o nich do deníčku a pak o tom natočím film.(30.7.2007)

 • predators
  *

  Příběh totálně vypatlané rodiny, který jsem asi dost možná nepobral. Nejspíš to bude tím, že sledování vyšinutých postav, nebude mým koníčkem. :-) Navíc, matka lesba, synáček gay? Co to asi může být za trhák? :-) Nene, toto není pro mě... Zajímavosti: Snímek je sice autobiografickým dílem, ale co nebylo řečeno je, že peníze, které dostal Augusten na konci filmu, prochlastal a zbytek použil na natáčení. Taky to podle toho vypadá... :-) Malá ochutnávka: "Potřebuješ vymýtače!" "A ty ho potřebuješ nacpat do prdele!" :-) 15%(3.1.2009)

 • EdaS
  ***

  Velmi bizarní příhody jedné totálně šílené rodiny by nepůsobily tak zajímavě, kdyby člověk nevěděl, že je to natočeno podle pamětí hlavního hrdiny - Augustena Burroughse. Knížka (u nás vyšla pod názvem Hlava nehlava) sice působí přesvědčivěji - přece jen když člověk vidí známé hollywoodské tváře, čeká fikci - a film má hodně pomalé tempo, ale zároveň je tu spousta dobrých herců, na které je (většinou) radost pohledět. Vévodí jim Annette Bening jako hrdinova pořádně šílená a sobecká matka. Neříkám, že to nešlo natočit lépe, ale mohlo být taky mnohem hůř.(21.2.2007)

 • PogoJoe
  *

  Kapitální békovina, kterou jsem ani nedokázal dodívat do konce...(11.1.2008)

 • - Scénář k filmu vznikl podle knihy napsané samotným Augustem Burroughsem. U nás vyšla pod stejným názvem, který nese film, tedy Hlava nehlava. (formelin)

 • - Julianne Moore měla původně hrát Deirdru Burroughsovou. (formelin)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace