poster

Hlava nehlava

 • USA

  Running with Scissors

 • Slovensko

  Hlava nehlava

Komedie / Drama

USA, 2006, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Janek
  ***

  Mezi herci není slabého článku, natočeno je to dobře, hudba je na svém místě, ale něco je zkrátka špatně. Je to taková WesAndersonovská látka - ten by nejspíše tu úchylnost vs drama ukočíroval. Film funguje po jednotlivých částech - ale jako celek prohrává. Ze začátku je to vtipné a správně ujeté, bohužel s přibývající délkou snímek evoluje v ubrečené drama, které se tváří až moc vážně. Jde sice o autobiografii skutečného Burroughse, ale ke konci se prostě příliš tlačí na pilu a film zapomněl čím vlastně ze začátku chtěl být a tak nějak se to všechno rozpadne. Nicméně určitě sympatie k filmu mám - na herce je radost pohledět a první třetina filmu je opravdu dobrá.(5.8.2007)

 • Malarkey
  ***

  V tomhle filmu byl snad každej magor. To, že jsem si pak všimnul, že je podle pravdy, mě ještě víc vyděsilo. Možná ne ale tolik, dokud jsem si neuvědomil, že i taková může být realita.(4.6.2014)

 • Tommassi3
  ****

  "Nemáš ze mě snad vůbec nic !!" - "Jsem po mámě !! Chci bejt jinej a chci bejt slavnej !!"(14.4.2014)

 • nunka
  ***

  V tomto filme nikto nie je normálny, každého lízla dáka odchylka či úchylka. Augusten Burrough mi osobne nič nevraví, no ak sa zmietal v takomto životnom príbehu, rada by som si o ňom niečo zistila ako sa z toho všetkého vylízal..Nech už je knižná predloha akákoľvek, Ryan Murphy prostredníctvom Running with Scissors podáva zaujímavú osobnú anamnézu, no ide na to trochu manipulatívne...miestami až do sileného extrému...napr. v prípade Annette Bening...nebyť zbytočne hysterického pátosu, tento originálny snímok si u mňa získa aj vyššie sympatie...(13.1.2010)

 • Smok
  **

  Všetky postavy boli slušne povedané - kompletne uletené. A to moc komické neni. Ak je toto autobiografia Augustena Burroughsa, tak mi ho je trošku ľúto.(13.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace