Hlava nehlava

Hlava nehlava

Komedie / Drama

USA, 2006, 116 min

• Smok

Všetky postavy boli slušne povedané - kompletne uletené. A to moc komické neni. Ak je toto autobiografia Augustena Burroughsa, tak mi ho je trošku ľúto.(13.2.2009)

• Terva

Hlavním hrdinou filmu je Augusten Burroughs ( Joseph Cross ) . Jeho otec je alkoholik a matka je spisovatelka, závislá na valiu......prostě hlava nehlava. Černá komedie která má nedostatek černého humoru.(16.7.2011)

• dr.Orlok

Nejnechutnější pokus o umění. Svý problémy nebudu řešit, nápíšu si o nich do deníčku a pak o tom natočím film.(30.7.2007)

Film som si pozrel len vďaka Annette Bening a Brianovi Coxovi. Najskôr som si hovoril, že je to celkom v pohode no a na konci som bol nadšený, keďže som od tohto filmu veľa nečakal. Nieje to komédia, pri ktorej by som sa váľal od smiechu, ale celé to na mňa pôsobilo takým milým dojmom a pár scén bolo naozaj vtipných. Pomerne originálny film, pekná hudba, skvelá réžia a skvelá Annette Bening. 90%(6.2.2009)

• Cival

Může být touha po bizarním intelektualismu, provozovaná jedním hvězdně obsazeným filmem, nějakým způsobem ještě otravnější?(26.5.2007)