Hlava nehlava

Hlava nehlava

Komedie / Drama

USA, 2006, 116 min

• PogoJoe

Kapitální békovina, kterou jsem ani nedokázal dodívat do konce...(11.1.2008)

Velmi bizarní příhody jedné totálně šílené rodiny by nepůsobily tak zajímavě, kdyby člověk nevěděl, že je to natočeno podle pamětí hlavního hrdiny - Augustena Burroughse. Knížka (u nás vyšla pod názvem Hlava nehlava) sice působí přesvědčivěji - přece jen když člověk vidí známé hollywoodské tváře, čeká fikci - a film má hodně pomalé tempo, ale zároveň je tu spousta dobrých herců, na které je (většinou) radost pohledět. Vévodí jim Annette Bening jako hrdinova pořádně šílená a sobecká matka. Neříkám, že to nešlo natočit lépe, ale mohlo být taky mnohem hůř.(21.2.2007)

Moja veľmi dobrá, takmer na dotyk priateľka mi ten film odporučila a ja nie som sklamaný,ale veľmi spokojný s filmom,pri ktorom nemáte výbuchy smiechu , ale sa celý film usmievate, ako ja a neviem či pod vplyvom filmu si sadám do pol tela nahý ku klavíru a spomenuc si na Belmonda vo filme Muž s Acapulca pobozkám si svoj 44 cm biceps/ žiadne fuj pravda príjemne vonia/ a stále sa usmievajúc odchádzam do hafan a v mžiku usínam.(20.11.2008)

Jako sorry pratele, ale budu za hnupa......JSEM NADSEN !Skvely film, herecke vykony i pojeti sceny, klobouk dolu. Annette Bening je vinikajici herecka.Tenhle film mi proste udelal radost.(7.5.2007)

Rozpočet $12miliónovTržby USA $7,022,827Tržby Celosvetovo $7,460,797(20.2.2010)