poster

Hollywoodland

 • USA

  Hollywoodland

Životopisný / Historický / Mysteriózní / Krimi / Romantický / Thriller / Drama

USA, 2006, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $14,426,251Tržby Celosvetovo $16,803,753Tržby za predaj DVD v USA $6,734,917 //počet predaných kusov 370,722║ poctivá a zaujímavá dráma, ktorej chýba nejaký svižnejší element čo by ju vytiahol na výslnie ako je ku príkladu L.A.Confidential /60%/(10.7.2009)

 • Slarque
  **

  Smutné a bezútěšné drama, které se dost dlouho tváří jako detektivka. Jen je na jeho konci vlastně úplně nepodstatné, kdo vlastně zastřelil slavného představitele televizního Supermana. Trochu mate, že něco z toho, co se tváří jako retrospektiva, jsou jen představy hlavního hrdiny. Pomalé tempo se k vyprávění hodí, ale chtělo by to výrazněji zkrátit. Příběh mne zase nezaujal tolik, abych s ním musel strávit dvě hodiny (50%).(12.5.2011)

 • EdaS
  ***

  Spíš zajímavý než výrazně dobrý film je postavený především na hercích - Brody je tradičně dobrý, stejně jako Lane či Hoskins, překvapí především manýr zbavený Affleck. Bohužel filmu chybí větší sevřenost, vyostřenost, dramatičnost - kvůli dvěma velmi nenápaditě se prolínajícím časovým rovinám začíná místy nudit. Upřímně řečeno, Brodyho příběh bych klidně oželel a díval se na biják pouze o životě George Reevese.(31.3.2007)

 • jojinecko
  ****

  Hollywoodland je rafinovane a pozvolna plynúce krimi, ktoré má svoj vnútorný náboj a ťažko definovatelné čaro. Áno, Ben Affleck vie aj zahrať raz za čas a Brody je štandartne skvelý a presvedčivý.Obidve časové roviny a príbehy tvoria kompaktný celok, ktorý je každou minútou lepší až do "tajuplného" vyústenia príbehu. Príjemné prekvapenie...(29.4.2007)

 • Chrustyn
  ***

  Tématem zajímavá ale zpracováním bohužel průměrná retro kriminálka, kde nechybí všechny populární aspekty daného žánru (soukromé očko, temná zákoutí filmového prostředí) ale tvůrci si s tím nedokáží poradit natolik aby vznikl skvělý film. Takhle vznikl jen průměrný film s nadprůměrným tématem.(26.2.2013)

 • - Alternatívnymi názvami snímky boli aj názvy Truth, Justice, and the American Way a Untitled George Reeves Project. (MikaelSVK)

 • - Okrem kalifornského mesta Los Angeles pracovali filmári aj na viacerých miestach v kanadskej provincii Ontario. (MikaelSVK)

 • - Původně měl roli George Reevese hrát Hugh Jackman, ale musel to odvolat kvůli jiným závazkům. Stejně tak Benicio Del Toro se ucházel o roli detektiva, ale nakonec musel z projektu vycouvat. (c.tucker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace