poster

Hollywoodland

 • USA

  Hollywoodland

Životopisný / Historický / Mysteriózní / Krimi / Romantický / Thriller / Drama

USA, 2006, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  ****

  Hollywoodland je rafinovane a pozvolna plynúce krimi, ktoré má svoj vnútorný náboj a ťažko definovatelné čaro. Áno, Ben Affleck vie aj zahrať raz za čas a Brody je štandartne skvelý a presvedčivý.Obidve časové roviny a príbehy tvoria kompaktný celok, ktorý je každou minútou lepší až do "tajuplného" vyústenia príbehu. Príjemné prekvapenie...(29.4.2007)

 • Rudovous
  ****

  Diky skvelemu Adrianu Brodymu 4 hvezdy. Jinak slusna detektivka ala Drsna skola ne nepodobna Cerne Dahlii Briana De Palmy. Winnfield to vyborne vsechno napsal. A ten Ben Affleck fakt neni spatnej.(20.12.2007)

 • KarelR
  ****

  Už kvůli Benu Affleckovi v roli Supermana to prostě stojí za vidění. Škoda toho Daredevila, mohl urvat jinou komiksovou roli. Hollywoodland je jinak lehce nadprůměrným dramatem/detektivkou zasazenou do "starého" Hollywoodu. Feelingem evokuje Dahlii, takové to staré v novém kabátku. Sledujeme dvě linie, v první se Brody jako soukromý detektiv šťourá v údajné sebevraždě Reevese (Affleck) a řeší u toho problémy s vlastní rodinou a ve vlastním životě. V té druhé jsme svědky Reevesovi cestičky od neznámého herce po televizní ikonu - Supermana, což znamená hodně měnění partnerek a traumat ze škatulkování do jedné role. Mozaika naštěstí funguje a nikdy snad nemáte pocit, že jste vytaženi z jedné linie do druhé násilně. Rozhodně důstojný přírůstek do žánru.(22.3.2007)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $14,426,251Tržby Celosvetovo $16,803,753Tržby za predaj DVD v USA $6,734,917 //počet predaných kusov 370,722║ poctivá a zaujímavá dráma, ktorej chýba nejaký svižnejší element čo by ju vytiahol na výslnie ako je ku príkladu L.A.Confidential /60%/(10.7.2009)

 • EdaS
  ***

  Spíš zajímavý než výrazně dobrý film je postavený především na hercích - Brody je tradičně dobrý, stejně jako Lane či Hoskins, překvapí především manýr zbavený Affleck. Bohužel filmu chybí větší sevřenost, vyostřenost, dramatičnost - kvůli dvěma velmi nenápaditě se prolínajícím časovým rovinám začíná místy nudit. Upřímně řečeno, Brodyho příběh bych klidně oželel a díval se na biják pouze o životě George Reevese.(31.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace