poster

Noční volání

 • USA

  Night Listener, The

Thriller / Mysteriózní / Drama

USA, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CBD
  **

  Film je sice představen jako mysteriózní triler, ale jedná se spíše o psychologické drama. Nutně nedotažené, podotýkám. Je to škoda, protože Robin Williams je opravdu vynikající a při délší stopáži a lépe vystavěném scénáři by se jednalo o velmi zajímavý snímek.(27.2.2011)

 • Stanislaus
  ***

  Další ukázkový příklad filmu, ve kterém se sešli výborní herci, ale kvůli slabému scénáři a možná i kvůli režii z toho nakonec vylezl takový nemastný a neslaný minithriller, který diváka během děje napíná objevováním se slibných peripetií a v závěru, když už prostě čekáme šokující vyvrcholení a rozuzlení, tak přijde jen taková slabá náhražka, která sotva zasytí. Zkrátka nápadité, herecky lákavé, ale bohužel příliš málo úderné.(14.7.2011)

 • jajinka
  *

  Nějak mi zde chybělo něco, co by mě upoutalo k příběhu..(24.2.2008)

 • Kryton
  ***

  Celkem prijemný thriller. Plyne sice pomalu a zvratů tam neni tolik. Robin Williams hraje opravdu slusne a v konfrontaci s Toni Collette je celý film pak nenudící. Snad jediná věc : byt se asi Dona snazila , tak stale neverim (zpusobeno dabingem) , ze hlas Petera delala ona. Originál by to asi utvrdil.(29.1.2008)

 • Rainey13
  **

  Ze všech filmů s Robinem Williemsem je tento opravdu nejslabší...pomalý začátek, nudný prostředek a ze všeho nejhorší žádný vrcholný konec..(11.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace