Noční volání

Night Listener, The

Thriller / Mysteriózní / Drama

USA, 2006, 91 min

Rozpočet $4miliónyTržby USA $7,836,393Tržby Celosvetovo $10,639,686Tržby za predaj DVD v USA $8,906,499 //počet predaných kusov 448,583(25.12.2009)

Poměrně dost nezáživný příběh, který mě u sebe udržel hlavně díky Robinu Williamsovi. Je to zvláštní film i díky hudbě, kde obzvláště klavírní podkres strhuje k melancholii, sentimetu a pozdvihuje dění ve filmu, které jinak není zrovna moc velkým zážitkem. Celé to ani negraduje, ani nevrcholí, ale spíše postupně upadá a na konci to divákovi přinese spíše smíšené pocity, ačkoliv takový konec mohl čekat. Atmosféra zde je taková nejasná stejně jako celý film a o tom to zřejmě i má být, o nejasnosti. 5/10(13.3.2012)

Říkáte, že je to nuda? Nebo dokonce odpad? Jo, jo, ... když dnešní průměrný mladý divák vyžaduje zcela výhradně jen krev, násilí a ohnivé plameny a hororové výjevy (a přitom vysoce hodnotí animované dětské pohádky). Když se mu toho nedostane v dostatečné míře, prohlásí o filmu, že je to nuda a DOKONCE ODPAD! Pak mi zbývá vysvětlení, že takový divák je ještě nevyzrálá lidská osobnost, která není ani dítětem a ani vyzrálým dospělým člověkem a nemá tudíž právo hodnotit. Noční volání jistě není filmovou špičkou, ale slušné hodnocení si dle mého jistě zaslouží.(8.8.2008)

Nemastné, neslané .. ale přesto jsem se u toho trošku bál. :P(1.7.2008)

• jajinka

Nějak mi zde chybělo něco, co by mě upoutalo k příběhu..(24.2.2008)