poster

Noční volání

 • USA

  Night Listener, The

Thriller / Mysteriózní / Drama

USA, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jino
  ***

  Příjemný film. Kde od začátku až úplně do konce jste v nejistotě, zda je to tak, či onak....Zápletka je dobrá a tvůrci z ní vytěžili fakt co se dalo, aby film byl zajimavý. Robin Williams a skvělá Toni Collette jsou základními stavebními kameny tohoto filmu.(12.1.2007)

 • EMMY
  ****

  Natahující se myteriozní thriller ,režiséra Patrcka Stettnera , který vypráví o životě homosexuála Gabrila (Robin Williams) pracující v oblíbeném nočním rozhlasovém pořadu.Kvůli neschodám se rozejde se svým partnerem.Osamocený Gabriel jednoho dne uslyší jak mu zvoní telefon a volá mu Pete (Rory Culkin).Je to mladík který je těžce nemocný nevyléčitelnou chorobou AIDS.Už v devíti letech prodělal zákeřný Sifilis a dnes má pár dní před smrtí, a tak se ho snaží rozveselovat o co to jde.Po několika dnech mezi sebou stratí kontakt, čili noční volání.Gabriel se začal obávat ,a tak se ho vydal hledat do města odkud hoch pochází.Jeho matka tvdí že už zemřel a navíc předstírá že nedávno oslepla.Robin Wiliams se snaží hledat ve všech nemocnicích poblíž ,ale marně.Jeden den kdy matka Peta ,nechá Gabrielovi na jednom hotelovém pokoji na památku videokazetu a oblíbeného plyšáka,zazvoní telefon a ozve se nemocný mladík který je strašně rád, že se opět slyší se svým kamarádem.Film , jak jsem už psal je velmi natahující se thriller , ale jinak má výborný děj ,proto dávám v hodnocení za 4 ****.(26.1.2008)

 • CBD
  **

  Film je sice představen jako mysteriózní triler, ale jedná se spíše o psychologické drama. Nutně nedotažené, podotýkám. Je to škoda, protože Robin Williams je opravdu vynikající a při délší stopáži a lépe vystavěném scénáři by se jednalo o velmi zajímavý snímek.(27.2.2011)

 • Wacoslav1
  *

  Zase nic dalšího než nudný béčko snažící se o auru jakési originality, ale krutě to nevychází. Zbytečnost.15%(16.1.2015)

 • Ridick
  **

  akoze dost sa cudujem takym prehnanym hodnoteniam. hoci sa williams do takychto rol naprosto hodi musi mat na druhej strane aj film nieco do seba, ale zial je to len podpriemer zalozeny na skutocnosti, kt. bola obohrata ovela lepsie v siestom zmysle. aspon tu dlzku musim pochvalit, lebo este 10-20 min. naviac a bola by to uz totalna katastrofa.(23.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace