poster

Noční volání

 • USA

  The Night Listener

 • Velká Británie

  The Night Listener

Thriller / Mysteriózní / Drama

USA, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  ***

  Takovej napůl thriller, stále to nebylo ono.... dalo se z toho vyšťourat mnohem více (( :: taková akce neakce(8.2.2008)

 • POMO
  **

  Z nie moc nápaditých prvkov zlepený thriller, ktorý chce byť odlišný a hlbší, a zároveň chce aj zaujať mainstreamového diváka skrz osvedčené žánrové klišé. V oboch prípadoch však nedôjde ani do polcesty a ani Robin Williams ani Toni Collette mu z jeho rozorvanosti a fatálnej režijnej neistoty svojím majstrovským herectvom nepomôžu. Mdlý zážitok.(11.8.2009)

 • Wacoslav1
  *

  Zase nic dalšího než nudný béčko snažící se o auru jakési originality, ale krutě to nevychází. Zbytečnost.15%(16.1.2015)

 • Tuax
  ***

  Poměrně dost nezáživný příběh, který mě u sebe udržel hlavně díky Robinu Williamsovi. Je to zvláštní film i díky hudbě, kde obzvláště klavírní podkres strhuje k melancholii, sentimetu a pozdvihuje dění ve filmu, které jinak není zrovna moc velkým zážitkem. Celé to ani negraduje, ani nevrcholí, ale spíše postupně upadá a na konci to divákovi přinese spíše smíšené pocity, ačkoliv takový konec mohl čekat. Atmosféra zde je taková nejasná stejně jako celý film a o tom to zřejmě i má být, o nejasnosti. 5/10(13.3.2012)

 • Ridick
  **

  akoze dost sa cudujem takym prehnanym hodnoteniam. hoci sa williams do takychto rol naprosto hodi musi mat na druhej strane aj film nieco do seba, ale zial je to len podpriemer zalozeny na skutocnosti, kt. bola obohrata ovela lepsie v siestom zmysle. aspon tu dlzku musim pochvalit, lebo este 10-20 min. naviac a bola by to uz totalna katastrofa.(23.1.2007)

 • - Natáčení probíhalo v New Yorku ve městě Montgomery a v New Jersey ve městě Newmark. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace