Noční volání

The Night Listener

The Night Listener

Thriller / Mysteriózní / Drama

USA, 2006, 91 min

Nemastné, neslané .. ale přesto jsem se u toho trošku bál. :P(1.7.2008)

Když jsem si uvědo,il, že by Robin měl hrát v hororu a ještě k tomu homosexuála, vyděsil jsem se víc, než u leckterého fakt hororu. No, nakonec to nedopadlo až zas tak hrozně, ale hlavně proto, že to NENÍ horor. Mystika a překvapení nejsou prostě tak děsivá, aby se to dalo zaškatulkovat do hororu.(22.9.2010)

Poměrně dost nezáživný příběh, který mě u sebe udržel hlavně díky Robinu Williamsovi. Je to zvláštní film i díky hudbě, kde obzvláště klavírní podkres strhuje k melancholii, sentimetu a pozdvihuje dění ve filmu, které jinak není zrovna moc velkým zážitkem. Celé to ani negraduje, ani nevrcholí, ale spíše postupně upadá a na konci to divákovi přinese spíše smíšené pocity, ačkoliv takový konec mohl čekat. Atmosféra zde je taková nejasná stejně jako celý film a o tom to zřejmě i má být, o nejasnosti. 5/10(13.3.2012)

Celkem prijemný thriller. Plyne sice pomalu a zvratů tam neni tolik. Robin Williams hraje opravdu slusne a v konfrontaci s Toni Collette je celý film pak nenudící. Snad jediná věc : byt se asi Dona snazila , tak stale neverim (zpusobeno dabingem) , ze hlas Petera delala ona. Originál by to asi utvrdil.(29.1.2008)

Další ukázkový příklad filmu, ve kterém se sešli výborní herci, ale kvůli slabému scénáři a možná i kvůli režii z toho nakonec vylezl takový nemastný a neslaný minithriller, který diváka během děje napíná objevováním se slibných peripetií a v závěru, když už prostě čekáme šokující vyvrcholení a rozuzlení, tak přijde jen taková slabá náhražka, která sotva zasytí. Zkrátka nápadité, herecky lákavé, ale bohužel příliš málo úderné.(14.7.2011)

• - Natáčení probíhalo v New Yorku ve městě Montgomery a v New Jersey ve městě Newmark. (rafix)