poster

Another Gay Movie

 • USA

  Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

 • A.L.E.S.
  **

  Musím uznat, že něco do sebe to mělo. Může se to měřit s těmi pubertálními komediemi s Jasonem Biggsem a nezáleží na tom, jestli v něm hrají heteráci nebo gayové. I když ke konci mi to přišlo spíše jako porno než komedie pro mládež.(27.11.2012)

 • StarsFan
  *

  To, že to nemá žádnej extra příběh, se dá očekávat, to, že nakonec celá čtveřice přijde o panictví během posledních deseti minut, všichni kamarádi svorně v jeden den (nebo spíš jednu noc) asi taky nepřekvapí. Problém je, že celej příběh je tady lacinější než u nějakýho porna, herecký výkony stojí celkem za h****. Tu jednu hvězdičku dávám proto, že je to první film, ve kterým je víc nahejch chlapů než ženskejch. Konečně něco i pro ženy a čtyřprocentní muže...(4.4.2007)

 • vanadium
  **

  No to byla zase rozporuplná šílenost, kdy jsem kvůli některým scénám chtěl dát pět hvězdiček, kvůli jiným odpad nejodpadovitější. První případ se týká narážek na jiné filmové počiny s gay tématikou, to bylo geniální (matka hrající na piano - ROFL!!!). Druhý případ se týká humusovitých scén typu glass table nebo vyprazdňování střev, ty byly tak odporné a hnusné, že to člověka totálně znechutilo. AGM je prostě kravina, kterou si člověk nějak víc užije pouze pokud se orientuje v LGBT tématice, gay filmech, má angličtinu na úrovni B2 a výš a je schopný překousnout tuny situací daleko překračujících hranici vkusu.(2.5.2010)

 • bouncer
  *

  Oh, sick, dude! Ze začátku to vypadalo jako zajímavá parodie na parodie...ale jako Prcičky na homosexuální způsob? Po chvíli to začne nudit a štvát. Hloupé a trapné...(1.4.2007)

 • JohnRambo

  Som rád že som to nevidel a ani sa nechystám :D(3.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace