poster

Another Gay Movie

 • USA

  Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

 • AngelAngie
  **

  Bylo to tak otřesně hrozný, špatný, nepovedený, absolutně popírající cokoli s filmovým uměním... stejně tak druhý díl... až jsem se tý stupiditě stejně musela smát, ptž tohle není ani možný...(25.5.2009)

 • demented
  ****

  American Pie trochu inak :) A asi stokrát lepší a zábavnejší, skoro bez hluchých miest, čo sa o Prcičkách rozhodne povedať nedá. Slabšie povahy, zarytí náboženskí fanatici, puritáni či iní homofóbni ľudia by sa ale tomuto kúsku mali obrovským oblúkom vyhnúť, pretože by to nemuseli rozdýchať :)(1.2.2007)

 • Smok
  odpad!

  Naozaj niekedy netuším, prečo si vlastne sám sebe takéto veci robím... Veď predsa dobre viem, že sa mi na kopulujúce dvojice mužov díva veľmi ťažko, nehovoriac už o iných úchylnostiach, ktoré sa pod zámienkou pobaviť ma, na mňa z tohto filmu vyvyalili. Nielenže som sa na trápnom a silne úchylnom humore nepobavil, ešte mi aj bolo na zvracanie. A to vidím, že táto stupidita má aj druhý diel, tak to už vážne nechápem.(16.3.2010)

 • MMR
  *

  Ani nevím, za co téhle hnusovině dávám hvězdičku. Humus, nechutnost, fuj, bléééééé....(10.10.2011)

 • necisty
  *

  Tak tenhle film je naprosto neuvěřitelně nechutný! Nemám nic proti gayům, ale jestli tohle jsou opravdu gayové, tak rychle pryč od nich. Tenhle film jsem si pustil jen protože jsem od něj čekal tu největší šílenost a zvrácenost a ... potvrdilo se. Protože nepohrdnu žádným filmem, který se ke mně nějakým způsobem dostane, tak jsem ho přežil až do konce, ale jen díky ženskému ňadru v mé dlani a taky protože jsem to chtěl mít za sebou, abych se na to nemuset už nikdy podívat. Rozhodně nedoporučuji nikomu, kdo je na tom s orientací na pochybách:) Tu jednu hvězdu jen protože film věrně kopíruje Prcičky, které mám tak rád, ale jinak se jedná jen o odpad.(29.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace