Another Gay Movie

Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

• vanadium

No to byla zase rozporuplná šílenost, kdy jsem kvůli některým scénám chtěl dát pět hvězdiček, kvůli jiným odpad nejodpadovitější. První případ se týká narážek na jiné filmové počiny s gay tématikou, to bylo geniální (matka hrající na piano - ROFL!!!). Druhý případ se týká humusovitých scén typu glass table nebo vyprazdňování střev, ty byly tak odporné a hnusné, že to člověka totálně znechutilo. AGM je prostě kravina, kterou si člověk nějak víc užije pouze pokud se orientuje v LGBT tématice, gay filmech, má angličtinu na úrovni B2 a výš a je schopný překousnout tuny situací daleko překračujících hranici vkusu.(2.5.2010)

• MMR

Ani nevím, za co téhle hnusovině dávám hvězdičku. Humus, nechutnost, fuj, bléééééé....(10.10.2011)

• JohnRambo

Som rád že som to nevidel a ani sa nechystám :D(3.12.2009)

• Elrond88

5%; tak abyste neřekli, milí HM kamarádi, že mám nějaký předsudky nebo něco proti vám, tak jsem to shlédnul... díky, zajímavá zkušenost, nikdy více ;) ale to nízké hodnocení neznamená nic proti HM klukům, prostě jen všechny braky (filmy) typu American Pie u mě mají hodnocení stejné(16.9.2007)

• Plangi

To snad není možné, co se ještě může v něčí hlavě zrodit...Ano, měla to být "teplá" parodie na Prcičky, leč parodii jako takovou nedělá jen přes kopírák sjetý scénář parodovaného filmu a stonásobně větší počet stonásobně nechutnějších nechutností. Ble. Another gay movie možná pár jedinců pobaví, ale pro většinu hetero, homo, ap. populace s alespoň špetkou vkusu to bude abnormálně traumatizující zážitek. Ruce pryč!!!(26.1.2009)