poster

Another Gay Movie

 • USA

  Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

 • HellFire
  odpad!

  Nechutná přehlídka podivných individuí. Pořád jsem doufal, že se nakonec probudím a zjistím, že to byl jen sen, ale vypadá to, že tohle opravdu někdo natočil a dostalo se to ven!(10.5.2009)

 • A.L.E.S.
  **

  Musím uznat, že něco do sebe to mělo. Může se to měřit s těmi pubertálními komediemi s Jasonem Biggsem a nezáleží na tom, jestli v něm hrají heteráci nebo gayové. I když ke konci mi to přišlo spíše jako porno než komedie pro mládež.(27.11.2012)

 • Plangi
  odpad!

  To snad není možné, co se ještě může v něčí hlavě zrodit...Ano, měla to být "teplá" parodie na Prcičky, leč parodii jako takovou nedělá jen přes kopírák sjetý scénář parodovaného filmu a stonásobně větší počet stonásobně nechutnějších nechutností. Ble. Another gay movie možná pár jedinců pobaví, ale pro většinu hetero, homo, ap. populace s alespoň špetkou vkusu to bude abnormálně traumatizující zážitek. Ruce pryč!!!(26.1.2009)

 • StarsFan
  *

  To, že to nemá žádnej extra příběh, se dá očekávat, to, že nakonec celá čtveřice přijde o panictví během posledních deseti minut, všichni kamarádi svorně v jeden den (nebo spíš jednu noc) asi taky nepřekvapí. Problém je, že celej příběh je tady lacinější než u nějakýho porna, herecký výkony stojí celkem za h****. Tu jednu hvězdičku dávám proto, že je to první film, ve kterým je víc nahejch chlapů než ženskejch. Konečně něco i pro ženy a čtyřprocentní muže...(4.4.2007)

 • Dr.Zhivago
  odpad!

  Jako gay se bohužel, po shlédnutí tohoto "počinu" stydím !!! :((3.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace