poster

Another Gay Movie

 • USA

  Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

 • A.L.E.S.
  **

  Musím uznat, že něco do sebe to mělo. Může se to měřit s těmi pubertálními komediemi s Jasonem Biggsem a nezáleží na tom, jestli v něm hrají heteráci nebo gayové. I když ke konci mi to přišlo spíše jako porno než komedie pro mládež.(27.11.2012)

 • StarsFan
  *

  To, že to nemá žádnej extra příběh, se dá očekávat, to, že nakonec celá čtveřice přijde o panictví během posledních deseti minut, všichni kamarádi svorně v jeden den (nebo spíš jednu noc) asi taky nepřekvapí. Problém je, že celej příběh je tady lacinější než u nějakýho porna, herecký výkony stojí celkem za h****. Tu jednu hvězdičku dávám proto, že je to první film, ve kterým je víc nahejch chlapů než ženskejch. Konečně něco i pro ženy a čtyřprocentní muže...(4.4.2007)

 • Tony DiNozzo
  odpad!

  blééé... v dvanástej minúte, ako začal ten týpek mrdať učiteľa som to v tom momente vypínal...(29.1.2009)

 • pravdovravny
  ***

  Homofóbia kvitne ako aj v ČR tak aj na SVK podľa komentárov:) nevadí, veď raz pochopia ...(9.11.2013)

 • metal.storm
  ****

  Film, ktorý sa volá Another GAY movie, ktorý keď si pustíte, tak úvodná znelka znie "Another gay, sunshine day", tak to asi nebude film o rozpínavosti vesmíru. Takže komentáre typu "je to o buzerantoch, fuj" v tomto prípade nie sú na pravej miere. Ja som sa bavila, už asi po tretí krát.(24.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace